Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Çorap Paketleme İşi İle Gelirinizi Arttırın | 2.000 TL Ek Gelir

Evde çorap paketleme işi tekstilin çok yoğun olduğu ülkemizde, en iyi ek gelir kapılarından biridir. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar nereden bulunur ve en önemlisi bu işin aylık getirisi ne kadardır? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye, tekstil alanında kaliteli üretimini tüm dünyaya kanıtlamış ülkelerden biridir. Bunun etkenlerinden biri de çok fazla tekstil ile uğraşan fabrikaların, atölyelerin ve tasarımcıların olmasıdır. Haliyle bu kadar iş yoğunluğunun olduğu bir sektörde evde paketleme işi ve evde iş imkanı da aynı oranda artmaktadır. Peki konumuz olan evde çorap paketleme işi nasıl yapılır? Ne kadar kazanılır? İsterseniz bu soruların cevaplarına bir bakalım.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yaz – kış herkesin mutlaka giydiği ve sürekli yenilerine ihtiyaç duyulan bir kıyafet olan çorap, insanlar tarafından en çok kullanılan giysi dersek yanılmış olmayız her halde. Türkiye’de yüzlerce binlerce iş yeri sadece çorap üreterek geçimini sağlamaktadır ve bu emin olun çok büyük bir pazardır. Hal böyle olunca işyerleri maliyeti düşürmek adına bazı işleri insanlara yaptırmaktadır. Genellikle paketleme işi bu kriterdedir ve evde çorap paketleme işi de buna girer. Nasıl yapılır sorusuna gelecek olursak;

Evde paketleme işi genellikle yorucu olmayan ve çok fazla efor sarf edilmeyen iş modelleri arasındadır. Evde çorap paketleme işi de bu klasmanda diyebiliriz. Anlaştığınız firma sizlere farklı numaralarda, farklı renklerde ve desenlerde çok sayıda çorabı önünüze koyar ve neler yapmanız gerektiğini size açıklar. Yapmanız gereken öncelikli işlem, çorapları boyutlarına, renklerine ve desenlerine göre ayırmanız olacaktır. Daha sonra çorapları ikişerli olarak ayırarak yani eşlerini bularak işlemin daha az yorucu olmasını sağlayabilirsiniz.

Daha sonra firmanı isteğine göre 5’li, 10’lu veya belirtilen sayılardaki çorapları alarak karton veya naylon pakete koymanızdan başka bir şey değildir. Babet çorap paketleme işi bu işlemden biraz daha farklıdır. Bu tarz çorapları ise ayak formundaki kartonlara giydirmeniz gerekmektedir. Ama işin özü kısaca aynıdır. Daha sonra paketlediğiniz ürünleri kutulara koyarak süreci bitirirsiniz.

Çorap Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Çorap paketleme işi, diğer evde paketleme işi gibi performansınıza dayalı olarak kazanacağınız ek gelir artabilir veya azalabilir. Siz ne kadar kısa sürede ve ne kadar düzgün işinizi yaparsanız bunun karşılığını da alacaksınızdır.

Evde çorap paketleme işi için kabaca bir hesap yaparsak; firmalar ortalama olarak haftalık işler için 500 – 600 TL gibi bir ücret vermektedirler. Tabi bu miktarlar firmalara göre değişkenlik gösterebileceğini de unutmayalım. Bu hesapla evde çorap paketleme işi ile aylık 2.000 – 2.400 TL civarında bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlere ufak bir öneri söylememiz gerekirse, işi eksiksiz tamamlamanız firmalar için önemli olduğunu söyleyebiliriz.

LCW Evde Çorap Paketleme

LCW evde çorap paketleme işi de oldukça merak edilen konular arasında. Firmalar, maliyet açısından kendi yapmaktan kaçındıkları işleri dışarıda yaptırabilirler. Bu hem maliyet azaltmak hem de istihdam sağlamak amacıyla yerinde bir işlemdir. LCW’de bu firmalardan biridir. Eğer bu tarz firmalar için çalışmak istiyorsanız, fimraların internet sitelerinde yer alan iletişim formundan veya İşkur gibi sitelerden araştırmalarınızı yapmalı ve gerekli başvurları tamamlamalısınız. Ancak düşününce LCW gibi büyük firmların iletişim bölümünden göndereceğiniz bu tarz mesajlara geri dönme oranı düşük olabilir. Bu sebeple diğer yolu denemeniz şansınızı arttırabilir.

Penti Evde Çorap Paketleme

Tıpkı LCW gibi Penti’de bazı zamanlar bu işi dışarıdan kişiler yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Penti evde çorap paketleme işini almak istiyorsanız firmanın resmi internet sitesindeki iletişim bölümünden veya yakınınızda bir dükkanı var ise oradaki yetkili kişiyle irtibat kurmanızı öneririz. Tüm bunlar sonuç vermezse tek çare olarak İşkur’un sitesini takip etmenizi öneririz.

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Tekstilin başkenti olan Türkiye’de birçok firma bulabilir ve anlaşma yapabilirsiniz. Özellikle İstanbul’da oturuyorsanız Merter ve civarları tamamen tekstil üzerine yoğunlaşmıştır. Bu bölgelerde evde çorap paketleme ya da evlere çorap paketleme işi veren firmalar çok fazladır. Ancak bu firmaların isim ve adreslerini burada açık açık paylaşmak güvenlik sorunu teşkil edeceğinden, biz bunu yapmayı doğru bulmuyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer yazmak istemezseniz İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Boncuk Paketleme İşi İle 2.000 TL Kazanabilirsiniz yazımız da ilginizi çekebilir.

28 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhabalar ben bayrampaşa da ikamet etmekdeyım evimde çorap paketleme işi arıyorum yakın olan firmalar lütfen bana ulasın

 2. El becerilerine çok güvenen,ve her türlü paketleme işi ďuzgün ve süratli yapabilecek olan 3 arkadaşız.Ayrıca bunu arttırıp ekipte kurabilirim. Istanbul-Ataşehir

 3. İzmir’de oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var çalışmak istiyorum borcum var bana yardımcı olursanız sevinirim

 4. İstanbul kağıthane de oturuyorum evde paketleme yapabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

 5. Kendi işim var ve ailemede destek çıkmam işin evde iş imkanı lazım ulaşırsanız sevinirim

 6. Maltepe’de oturuyorum. Ek kazanç olarak eşime destek amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 7. Sivas’ta yaşıyorum ewde yapılacak paketleme işine ihtiyatlcim var lütfen yardımcı olur musunuz

 8. Sivas’ta yaşıyorum ewde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 9. Merhaba İstanbul’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim paketleme işine eli alışık biriyim seri bir şekilde iş yapabilirim gerçekten ihtiyacım var

 10. istanbuldayım bende ayakları üstünde durmak kendi parami kazanıp evlatlarıma bakmak isteyen bir anneyim

 11. İstanbul çekmeköyde yaşıyorum ve okuyorum derslerimi aksatmamak için evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

 12. Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum. Çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı işler

 13. Çalışmaya ihtiyacım var çocuklarım küçük olduğu için bu Çalışma hayatı dışarıda maalesef olmuyor eşimde işsiz sorumsuz biri eğer beni farkederseniz çok sevinirim herkez gibi bnde çocuklarıma yetebilmek ve ayaklarımın üstüne daha sağlam basmak istiyorum İstanbul Avrupa yakası AVCILAR AMBARLİ DA ikamet ediyorum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu