Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Çekmeköy Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Ayda 2.500 TL

İstanbul Çekmeköy evde ek iş fırsatları sayesinde gelir seviyenizi arttırabilir ve yaşadığınız ekonomik sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Evde iş imkanı ile ayda 2.500 TL ve belki de daha fazlasını kazanma şansına sahipsiniz.

Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ve son bir kaç senedir gelişen ve büyüyen semtlerden biridir. Yaklaşık 300 bin nüfusa ve 200 km²’lik bir alana sahip olan ilçe İstanbul’un büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Büyük, sürekli gelişen ve gelişmeye de devam edecek gibi duran Çekmeköy’de haliyle ek iş imkanı da bir hayli fazladır. İsterseniz İstanbul Çekmeköy evde ek iş fırsatları nelermiş bir göz atalım.

İstanbul Çekmeköy Evde Ek İş İmkanları

İstanbul Çekmeköy evde paketleme işi oldukça revaçta olan iş modellerindendir. İşin süreci ve işleyişi oldukça kolay olmasından dolayı, ek gelir kazanmak isteyen kişiler tarafından istenen bir çalışmadır. Dediğimiz gibi yeni gelişen ve gelişmeye devam eden ilçede, kafe ve restoranların sayısı bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra tatil beldelerine de yakın olması daha farklı evde ek iş fırsatları sunmaktadır.

İstanbul Çekmeköy Evde Ek İş İlanları
İstanbul Çekmeköy Evde Ek İş İlanları

Eğer Çekmeköy’e yolunuz düşmüşse siz de fark ettmişsinizdir ki çok fazla kafe, restoran ve ocak başı tarzında mekanlar bulunmaktadır. Bu iş yerlerinin de haliyle bardak, çatal, bıçak paketleme işi ihtiyacı vardır. Biz de sizlere bu yönde paketleme işlerinden bahsedeceğiz.

İstanbul Çekmeköy Bardak Altlığı Paketleme İşi

Evde bardak altlığı paketleme işi oldukça basit, hızlı ve çok kazandıran iş modelleri arasında yer alır. Restoran ve kafelerde siz de bilirsiniz ki masalarda bulunan bardakların altında, iz yapmaması adına kauçuk, keçe, karton veya plastik altlıklar bulunmaktadır.

Bu iş modelinde ise sizden bu altlıkları paketlemeniz istenmektedir. Yapacağınız işlem oldukça basittir. Firma yetkilisi size kutu içerisinde renk renk, model model bardak altlıkları verir. İlk yapmanız gereken bu bardak altlıklarını kendi aralarında gruplandırma yapmanızdır. Daha sonra firmanın isteğine göre 5’li, 10’lu veya 20’li şekilde paketlemeniz gerekmektedir. İstanbul Çekmeköy evde ek iş modellerinden ilki ile aylık ortalama 1.500 TL gibi bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy Evde Bardak Paketleme İşi

İstanbul Çekmeköy evde ek iş modellerinden ikincisi de yine aynı sektördeki bir paketleme işidir. Bu kez yine kafe ve restoranlar için evde bardak paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu iş modeli de tıpkı bir önceki gibi kolay ve basittir.

Yapmanız gereken size gönderilen kutudaki bardakları plastik ve karton olanları birbirinden ayırmanız gerekmektedir. Daha sonra eğer farklı desenler içeren varsa bunları da kendi aralarında ayırmalısınız. Eğer buraya kadar işlemi yaptıysanız evde bardak paketleme işi için uğraştıran kısmı atlattınızı söyleyebiliriz. Bundan sonrası 25, 50 veya firmanın istediği miktarlarda bardakları şeffaf paketler içerisine koymanızdan ibarettir. Bu evde iş imkanı ile de aylık ortalama 2.000 ile 2.500 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Plastik Tabak Paketleme İşi

İstanbul Çekmeköy evde ek iş modelleri arasında yazacağımız yemek sektöründeki son iş modeli de evde plastik tabak paketleme işi olacaktır. Çekmeköy şehir merkezine uzak ve etrafının ağaçlarla dolu olması sebebiyle havası temizdir. Bu da özellikle hafta sonlarında birçok kişinin park, bahçe veya piknik alanlarına gitmesi demek oluyor.

İnsanlar piknik yaparken daha sonrasında hemen atılabilecek malzemelerle gitmektedirler. Bunlarında arasında plastik tabak, çatal, bıçak en fazla kullanılan malzemelerdir. Hal böyle olunca özellikle yaz aylarında evde plastik tabak paketleme işi için ihtiyaç fazlalaşır.

Fabrikalar gün içerisinde çok fazla plastik tabak üretiler. Bu da işin devamlılığı açısından güzel bir örnek oluşturmaktadır. Plastik tabak paketleme işi diğerlerine nazaran biraz daha fazla zaman harcanmaktadır. 10’lu veya 20’li olarak paketleyeceğiniz plastik tabaklar için ortlama 1 veya 2 TL gibi bir ücret verilmektedir. Yani tabak başı 10 kuruş bir fiyatı vardır. Siz günde 500 tabak paketlediğiniz takdir de ortalama olarak 50 TL kazanırsınız. Aylık olarak bakacak olursakta 1.500 TL kazanma şansınız bulunmaktadır. Siz günde 500 değilde 1000 tabak paketlerseniz günlük 100 TL aylık ise 3.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Çekmeköy Evde Boncuk Paketleme İşi

İstanbul Çekmeköy evde ek iş fırsatlarından burada yazacağımız sonuncu iş ise evde boncuk paketleme işi olacaktır. Evde boncuk paketleme işi ile ilgili yeni bir konu yazmamıza rağmen Çekmeköy civarında bu işe ihtiyaç duyulduğunu fark ettik ve yazmak istedik.

Boncuk paketleme işi kolay ama göz yoran bir iştir. Renk renk, model model, farklı büyüklüklerdeki binlerce boncuğu birbirinden ayırmak oldukça zaman alacak bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Gelen boncukları gruplandırdıktan sonra ise istenilen miktarlarda şeffaf paketlere koymanız gerekmektedir. Diğer evde paketleme işi modellerine göre daha fazla zamanınızı alacak bir iş türü olduğunu söyleyebiliriz.

Evde boncuk paketleme işi ile aylık 2.000 TL civarında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar genellikle paket başına 1 – 2 TL ücret vermektedir. Tabi ekip kurar, hızlı ve doğru iş yaparsanız daha fazla para kazanama şansınız bulunmaktadır.

İstanbul Çekmeköy Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İstanbul Çekmeköy evde ek iş fırsatlarının çok fazla olduğu semtlerden biridir. Bu sebeple de Çekmeköy eve iş veren firmalar oldukça fazladır. Evde iş imkanı sadece bu listemizde yazanlar değildir. Yeri gelmişken listemizin de sürekli olarak güncellenmeye çalışacağımızı söylemek isteriz. Eve iş veren firmalara gelecek olursak, sizin ve firmanın güvenliği açısından adres veya isim bilgilerini vermeyi doğru bulmuyoruz.

Sizler de İstanbul Çekmeköy evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

51 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Mrb bebegim oldu icin acil evde yapilacak is ariyorum cocumun ihtoyaari icin ozellikle mamasi bezi vs gercrkden cok acil ihtiyacim var donus yaparsaniz cok sevinirim

 2. 7,8 kişilik ekibimle işinizi istediğiniz zamanda teslim edilir. Sadece şans verin. İletişim 0530724****

 3. Merhaba istanbul çekmeköyde ikamet etmekteyim 1 yasinda bebegim var kiradayim bu ise gercekten ihtiyacim var elimiz hizlidir esim ile beraber yapacagiz zamaninda yetistiririz

  1. Merhaba Sinem hanım sizinle iletişime geçmek istiyorum iş imkanı için bana telefon numaranızı gönderebilirseniz bilgilendirme yapabilirim

 4. Paketleme işinde çalıştm elim çok pratiktir ve gerçekten işe ihtiyacım var bebeğim olduğu için çalışamıyorum lütfen dönüş yaparmisiniz

 5. Çekmeköy şahinbeyde oturuyorum kızımla beraber bizde evde iş yapmakistiyoruz her türlü paketlemeyi istediğiniz zamana yetiştiririm

 6. Çekmeköy Taşdelen de oturuyorum . Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ek gelire çok ihtiyacım var . Elim hızlıdır . Her türlü paketlemeyi yapabilir . İstediğiniz zamana yetiştirim

 7. Çekmeköy Taşdelen de oturuyorum.Evde iş yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 8. Merhaba çekmeköyde ikamet ediyorum çevrem oldukça geniştir fazla satıda paketleme işi yapabilirim lütfen ulaşın.

 9. Merhabalar eşim 1 buçuk senedir ıssız iş kazası geçirdi ve çalışmıyor cekmekoy mimarsinan da hikmet ediyorum ek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. İyi geceler. Mahallede arkadaşlarla birlikte yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz.

 11. Çekmeköy merkez mahallesi oturuyorum elim hızlıdır çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 12. Alemdağ Çekmeköyde oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Çekmeköy tasdelende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır

 14. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum elim çok hızlı ve düzenlidir Çekmeköy de oturuyorum

 15. Merhaba Çekmeköy Taşdelende ikamet ediyorm ekibim var ürünler istenilen zamanda teslim edilir dönüş yaparsanız sevinirim.

 16. Çekmeköy de ikamet ediyorum okula giden 3 çocuğum var onların eğitimine katkı sağlamak için paketleme işine ihtiyacım var

 17. Evde eşimle beraber paketleme isi yapmak istiyoruz eşim çalışmıyor gelirimiz yok kiradayiz paketleme isi yapmak istiyorum

 18. Sizinle iş yapmak istiyorum..
  Hızlıyımdır zamanında yetiştiririm dönüş yaparsanız sevinirim..

 19. Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır eşimle beraber yapacagız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙂

 20. Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum oglum kucuk oldugu icin evden calismam gerekiyor yardimci olurmusunuz.cekmekoyde oturuyorum

 21. evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır. daha önce evde tespih işi yapıyordum.

 22. Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz çekmeköy taşdelende oturuyorum

 23. Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum.. Çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum.. Bana ulaşırsanız sevinirim. Hayırlı işler

 24. Merhaba hayırlı işler evde zamanımızı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum İstanbul çekmeköy geri dönüş yaparsanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu