Bayilik

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları ve Fiyatları

Tavuk Dünyası bayilik şartları, fiyatları ve franchise bedelini yazımızda öğrenebilir, bayilik sektörüne adını duyurmuş bir markayla giriş yapabilirsiniz.

İş kurmak isteyen fakat fazla sermaye yetersizliğinden dolayı bunu yapamayan birçok kişi, farklı sektörlerde bayilik almak ister. Yönelimin fazla olduğu kategori ve işletmeler, her yıl yüzlerce bireye bayilik alma hakkı sunar. Tavuk dünyası, Türkiye’de yüzlerce şubesi olan ve büyük bir kitlenin bayi olma hayalini gerçekleştiren hacimli firmalar arasında yer alır. Oldukça fazla şubesi bulunan Tavuk dünyası bayilik ve şartları bayilik almak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Yatırım yapmak isteyen bireylere bu süreçte sayısız destek sunan Tavuk Dünyası, sunduğu bu desteklerle yatırımcıların bayi almaya olan istek ve taleplerinin de artmasını sağlar. 

Yeme içme sektörleri arasında oldukça potansiyelli ünvanına sahip bir işletme de Tavuk Dünyası’dır. Fast food sektörüne yatırım yaparak kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara tüm kapılarını açan aynı zamanda hem kazanan hem de kazandıran bir firma olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Tavuk Dünyası bayiliğini almak isteyen yatırımcılar, Tavuk Dünyası bayilik şartları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaştıktan sonra bayilik için gereken işlemleri yapmaya başlıyorlar. Tavuk Dünyası, bayilik almak isteyen bireylere isterlerse yurt içinde, isterlerse de yurt dışında iş imkânı sunuyor. Tüm süreç boyunca her türlü imkânı sunan Tavuk Dünyası, bu özelliğiyle yatırımcıların beğenisini topluyor. 

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası’nın bayiliğini almak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Belli bir tutardaki sermayeniz sayesinde, bayilik için çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. İlk olarak 300 veya 500 bin TL arasında değişiklik gösteren bir birikime sahip olmanız gerekiyor. Bayilik ismi alma ve yapacağınız diğer masraflar için kullanacağınız bu sermaye, bayiliği alacağınız şehir ve konuma göre artıp, azalabiliyor. 

Bayilik şartları Tavuk Dünyası resmi adresinde tüm detaylarıyla yatırımcılara sunuluyor. Yapmanız gereken ilk işlem bayilik başvuru formunu doldurmak. Bayi almak için istenen düzey ve yeterliliğe sahip olmanız dahilinde en kısa sürede geri dönüş yapılıyor. Daha sonra Genel müdür ile yüz yüze görüşme süreci başlıyor ve süreç tüm detaylarıyla bu aşamada ele alınıyor. Bunların dışında;

 • Finansal açıdan yatırım kaynakları olarak yeterli olmak,
 • Girişimci bir ruha ve özelliklere sahip olmak,
 • Geçmişte yapılan işlerde başarılı olmak,
 • Depo bulunması,
 • Tavuk Dünyası adına hem zaman hem de düşünce olarak emek harcayabilmek,
 • Başarma isteğine sahip olmak,
 • Açılacak olan şubenin cadde üzerinde ve hareketli bir lokasyonda olması,
 • Mutfak alanlarının belirlenen standartlar içinde olması gibi koşulları vardır.

Her firma gibi Tavuk Dünyası franchise verirken kendi adına yakışır şekilde kaliteli hizmet verecek ve ileride sorun yaşamayacağı nitelikli yöneticilerle çalışmayı ister ve buna göre seçimlerini yapar. Bu nedenle firma franchise verirken başvuruları değerlendirme aşamasında geçmişteki iş tecrübelerinin yanında kişide girişimcilik ve yönetici özellikleri olup olmamasına dikkat etmektedir. Franchise verilirken liderlik vasfı yüksek olanlar seçildikten firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi sağlanır. 

Tavuk Dünyası Franchise Bedeli Ne Kadardır?

300 bin TL ile 500 bin TL arasında Tavuk Dünyası franchise bedeli değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatların içinde sadece isim hakkı yer almaktadır. Bunun dışında şube açılırken yapılacak olan tüm masraflar bu rakamın dışındadır. Tavuk Dünyası firması franchise bedeli ise:

 • Lokasyon,
 • Firmanın açılacağı şehir,
 • Şubenin büyüklüğü gibi koşullarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Bayilik almak isteyen bireylerin birtakım özelliklere sahip olması gerekir. Girişimci ve sorumluluk sahibi bireyler, Tavuk Dünyası’nın bayilik aşamasında öncelik verdiği ilk bireylerdir. Tavuk sektöründe belli bir süre çalışmış ve tecrübe sahibi olmuş kişilere de bayilikte öncelik verilir. Bunun nedeni bireylerin memnuniyetini karşılamak ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak adına sıcak ve hızlı servisi yetiştirebilmektir. 

Marka adını kötülemeden tamamen benimsemek ve yeterli bir birikime sahip olunduğunu belgelemek, bayilerde aranan diğer şartlardandır. Tüm bu şartları taşıdığınıza inanıyorsanız, Tavuk Dünyası’nın kazançlı kapısından içeri girebilir, bayilik almaya hak kazanabilirsiniz. Bu aşamada Tavuk Dünyası bayilik şartları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, işinizi ciddi miktarda kolaylaştıracaktır. 

Tavuk Dünyası tarafından belirlenen bir diğer şart da bayiyi açmak için ihtiyacınız olanın yeterli büyüklükte olmasıdır. AVM içlerine yayılan işletmeler, 150 ile 200 metrekare aralığında olmalıdır. İşlek mekân ve çarşılarda yer alan işletme büyüklüğü ise daha büyük tercih edilir. Bunun nedeni, bu tür yerlerde daha fazla kişiye hitap edilmesidir. 200 ile 250 metrekare aralığında değişiklik gösteren bu işletme büyüklükleri aynı zamanda Tavuk Dünyası bayilik şartları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz zaman, sizinle paylaşılır. Başlangıçta 500 bin TL olarak belirlenen bayilik ücretleri, işletmenin yurt içi veya yurt dışımda açılmasıyla orantılı olarak değişiklik gösterebilir. Bu süreçte tanıtım ve eğitim gibi tüm destekler, Tavuk Dünyası tarafından ücretsiz olarak desteklenmektedir. Eğer başvuruda bulunmak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.  

Tavuk Dünyası Bayilik Ücreti

Tavuk Dünyası bayilik ücreti, ilk aşamada paylaşılmasa da bayilik almaya hak kazanmanızla birlikte tüm ücret bilgiler tarafınızla paylaşılır. Alacağınız bayinin konumu, işletmenin metrekare cinsinden büyüklüğü ve bayinin işlek bir yerde bulunup bulunmadığı, Tavuk Dünyası bayilik şartları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmenize yardımcı oluyor. 

Bayilik ücretleri, bu özellikler baz alınarak pozisyona göre değişiklik gösterebiliyor. Açacağınız iş yerinin büyüklüğü veya küçüklüğünü tamamen siz belirleseniz de Tavuk Dünyası tarafından belirlenen minimum değerler altında kalmamanız gerekiyor. Halihazırda müşteri kitlesi mevcut olan ve adını duyurmuş bir marka olan Tavuk dünyasının yatırımcılara sağladığı en büyük kazanç da reklamdan okuyor.

Tavuk Dünyası Bayiliğinin Kazancı

Oldukça düşük maliyetli olan tavuk satışı ilk aşamada bireylere ciddi miktarda kar satışı bırakabilir. Bayilerin kendilerini geliştirerek hacimlerini genişletmeleriyle orantılı olan kar durumu, bayiden bayiye değişiklik gösterir. Tavuk tüketmeyi seven bireylerin Tavuk Dünyası gibi adı bilinen işletmelere olan yönelimi fazladır. Tavuk yanında sunulan çeşitliliğin ve ara yemeklerin de mevcut olması bireylerin porsiyonları tüketerek doymalarında etkilidir. 

Çeşidin bol olması ve sunulan çeşitlerin uygun fiyat aralıklarında olması, bireylerin bu firmayı tercih etme nedenlerindendir. Aynı zamanda, ürün çeşitlerinin oldukça lezzetli olması, menülerin daha fazla tüketilmesini sağlar. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Tavuk Dünyası’nın yatırımcıya ciddi miktarda kar sağladığı söylenebilir. Tavuk dünyası bayilik şartları ve fiyatları konusuna tam hakim olduktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz.  

Tavuk Dünyası Hakkında

Tavuk Dünyası ürünlerinde hiçbir şekilde katkı maddesi, konserve ürünler kullanılmamaktadır. Bu da yemeklerini daha lezzetli yapan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmanın servis ettiği etler 12 ve 14 saat arasında dinlendirilip terbiye edilmiş etlerdir. Servisler büyük beyaz porselen tabaklarda yapılmaktadır. Ayrıca etin yanında makarna ve salata da verilmektedir. 

Hem doyurucu hem de lezzetli yemekleriyle birçok kişinin en sevdiği restoran olan Tavuk Dünyası Türk damak tadına uygun soslar ve baharatlar kullanarak bulunduğu konuma gelmiştir. Firma sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Tavuk Dünyası resmi ve dini bayramlarda da çalışmaya devam etmektedir. Açılış ve kapanış saatleri ise AVM’lerin çalışma saatlerine göre düzenlenmiştir. Birçok kişi Tavuk Dünyası’nın kullandığı sosları merak etmekte ve sırlarını aramaktadır. Tavuk Dünyası’nda sadece et değil vejetaryenler için de geniş bir menü mevcuttur. Tavuk Dünyası’nın sunduğu lezzetler:

 • Tavuklar,
 • Kırmızı et,
 • Başlangıçlar,
 • Çorbalar,
 • Salatalar,
 • Köfteler,
 • Çocuk menüleri,
 • Tatlılar olmak üzere bu şekilde sıralanabilir.

Tavuk Dünyası’nın Kaç Şubesi Var?

Başarıdan başarıya koşan ve lezzetiyle damaklarda iz bırakan Tavuk Dünyası firmasının birçok şubesi bulunmakla birlikte franchising vermeye devam etmektedir. Firma kuruluşundan kısa bir süre sonra ülkemiz içerisinde dört bir yanına yayılmıştır. Tavuk Dünyası bayilik sayısı 200’ün üstünde olup yurtdışındaki şubeleri de Gagawa firması adı altında hizmet vermektedir. Günümüzde 5 farklı ülkede ve 30 ayrı şehirde şubesi vardır. Hem ülkemizde hem de yurtdışında şubeleri olan Tavuk Dünyası firmasından franchising almak istiyorsanız aşağıdaki koşullara uymanız gereklidir.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları ve Fiyatları yazımızı beğendiyseniz Ekrem Coşkun Döner Bayilik Alma ve Franchise Bedeli  yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu