Evde Ek İş

Evde Kürdan Paketleme İşi İle Nasıl Para Kazanılır?

Evde kürdan paketleme işi en çok başvuru yapılan evde ek iş modellerinden biridir. Peki bu iş nasıl yapılır, aylık kazancını nedir ve eve iş veren firmalar nasıl bulunacağı ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Eğer sizde evde paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumanızı öneririz.

Evde ek iş modelleri günümüzde ekonomik yoksunluk çeken kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir. Sebebi ise çalışılan süreye, ne kadar iş yapılacağına ve hangi işi seçeceğine insanların kendilerinin karar vermesinden kaynaklanmaktadır. Evde kürdan paketleme işi de bu iş modellerinden birdir. Bu yazımızda sizlere bu ek iş nasıl yapılır, aylık ne kadar para kazanılır ve eve ek işi veren firmalar nereden bulabilirsiniz, size bunlardan bahsedeceğiz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle evde kürdan paketleme işi yapmayı düşünenlerin kesinlikle ve kesinlikle hijyen kurallarına uymaları beklenmektedir. Eğer bu konuda bir eksiğinizin olduğunu firma yetkilisi fark ederse daha başlamadan iş elinizden gidebilir. Sağlık çalışanların taktığı tipte eldiven ve maske dışında evde paketleme işi yapılacak ortamında temiz ve steril olması gerekmektedir. Zaten pandemi sebebiyle neredeyse hepimizin evinde bu malzemeler bulunmaktadır. Yani zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Bu kriterleri yerine getirdiğiniz takdir de yapmanız gereken iş aslında oldukça basit. Size bir kutu içerisinde sayısı çok fazla kürdan verilecektir. Sizden istenen ise firmanın belirlediği sayılarda plastik veya karton kutulara doldurmanızdır.

Tabi bunu kürdanları kırmadan, doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Zor bir tarafı olmayan bu işin sonunda ise paketlediğiniz kürdanları tekrar kutuya koyarak süreci bitirebilirsiniz. İlk başlarda gözünüze kolay gibi gelebilir aslında kolay ama bir süre sonra monoton bir hale geldiği için özensiz işleme devam etme durumu oluşmaktadır. Size tavsiyemiz endinize bir saat aralığı ya da paketleme sayısı belirleyin ve buna ulaştığınız da kendinize biraz zaman ayırın, çay veya kahve için, biraz dolaşın ya da kendinizi bir süre bile olsa işten koparmaya çalışın. Bunu yaptığınız da hem daha az yorulduğunuzu hem de daha özenli yaptığınızı fark edeceksiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Fabrikalarda seri üretimde üretilen kürdanların süreç paketlenme kısmına gelince maliyeti düşürmesi açısından bu iş insanlar tarafından yapılmaktadır. Hemen hemen her yerde restoranlarda, kafelerde, büfelerde ve aklınıza gelecek tüm yemek mekanlarında kürdan bulunmaktadır. Durum böyle olunca da evde kürdan paketleme işi ihtiyacı çok fazladır.

Merak edilen soruya gelirsek; evde kürdan paketleme işi ile aylık ortalama olarak 1.500 – 2.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi bu miktar sizin performansınıza, iş bitiriciliğinize ve azminize göre yükselebilir veya düşebilir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Kürdan paketleme işi biraz öncede yazdığımız gibi çok fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Firmalarda hem güvenilir hem de temiz bir süreç geçirmek ister. Ancak evde kürdan paketleme telefon numarası, adres gibi evde ek iş fırsatları sağlayan bu firmaları ne yazık ki güvenlik açısından burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz. Bu hem sizin hem de firma açısından bir güvenlik açığı oluşturacağı görüşündeyiz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Boncuk Paketleme İşi İle 2.000 TL Kazanabilirsiniz yazımız da ilginizi çekebilir.

10 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım. Gerektiğinde ekip ile çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. Merhaba ben Ebru evli iki çocuğum var pandemiden dolayı çalışamıyoruz ekmeğimizi zor alıyoruz elim çabuktur çok titizimdir bu işe çok ihtiyacım var

  3. Maltepe’de oturuyorum. Ek kazanç olarak eşime destek amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Sivas’ta yaşıyorum ewde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  5. Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim hayırlı işler

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu