Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Poşet Katlama İşi İle 1000 TL Ek Gelir

Evde poşet katlama işi sayesinde boş zamanlarınızı yararlı bir iş yaparak değerlendirebilir artı olarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işi son zamanlarda oldukça revaçta olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir çalışma modelidir. Hane ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Evde ek iş yapmak hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça yararlıdır. Kısaca açıklamak gerekirse; öncelikle çalışma saatlerinize kendiniz karar veriyorsunuz, o an çok kendinizi çok yorgun veya uykusuz mu hissetsiniz? Bir süre dinlenip işinize devam edebilirsiniz. Böyle bir lüksü hiç bir işyerinde bulamazsınız. Zihinsel olarak da, boş vakit geçirip duracağınıza, evinizin ekonomisine katkı sağlayacağınızı bilmek ve bir işe yaradığınızı hissedeceksiniz.

Özellikle ev hanımlarının, öğrencilerin tercih ettikleri evde paketleme işleri ile hatırı sayılır meblağlarda para kazanabilirsiniz. Evde paketleme işleri ile ilgili daha detaylı ve daha çok iş çeşitlerini incelemek isterseniz Evde Ek İş kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Peki evde poşet katlama işi ile ne kadar kazanç sağlanır? Bu iş nasıl yapılır? İsterseniz bu soruların cevaplarına bakalım.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde poşet katlama işi tüm paketleme işleri gibi oldukça basit, hızlı ve kolaylıkla altından kalkabileceğiniz bir iş modeldir. Hiç bir eğitim görmenize gerek yoktur. İş süreç bakımından sizi hiç yormayacaktır. Anlaştığınız firmalar vasıtasıyla size koliler içerisinde renk renk, model model poşetler verilecektir. Öncelikle sizin yapmanız gereken eğer poşetler karışık verildiyse bunları kendi aralarında gruplamak olacaktır. Daha sonrasında yırtılmış, bozulmuş olan ürünleri elemeniz gerekmektedir. Son olarak firmanın isteğiyle 50’li, 100’lü veya farklı miktarlarda olacak şekilde ayırmanız ve ayırdığınız ürünleri yırtılmayacak şekilde 2’ye katlayarak poşetlere koymanız gerekecektir.

Gördüğünüz gibi poşet katlama işi bundan ibarettir. Peki gelelim en önemli meseleye, bu işten aylık ne kadar kazanılır?

Poşet Katlama İşi İle Aylık Kazanç

İlk olarak evde paketleme işi modelleri aslında bir hizmet olduğundan, sizin performansınız çok önemlidir. “Ne kadar ekmek, o kadar köfte” sözünü bilirsiniz. Bu işlerden de tam anlamıyla bu şekilde ek gelir sağlanmaktadır. Siz ne kadar çok iş yapar, poşet katlarsanız o kadar çok ek gelir kazanabilirsiniz. Poşet katlama işi genellikle katlanılan ürün sayısına göre ücret ödenir. Kabaca bir miktar söylemek gerekirse aylık ortalama 500 ile 1000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

Her zaman verdiğimiz tavsiyeyi bu konuda da vermek istiyoruz. Daha çok para kazanmak için daha çok çalışmanız gerekir. İşi daha hızlı ve sorunsuz halletmeniz gerekir. Bunun için en basit yöntem ise ekip kurmaktır. Eşiniz, dostunuz, akrabalarınız, komşularınızdan oluşan bir ekip kurarsanız poşet katlama işini daha hızlı bitirebilir ve bir sonraki işe geçebilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Evde poşet katlama işi veren firmalar için internette biraz araştırma yapmanız gerekmektedir. Biz Para Ekstra olarak hem sizin güvenliğiniz hem de firmaların güvenliği için evde poşet katlama işi iletişim bilgilerini yani isim, adres ve telefon numaralarını vermekten kaçınmaktayız. Ancak nasıl bulacağınız konusunda bir iki tavsiye de bulunabiliriz.

Eğer siz de evde paketleme işi modelleri ile ek gelir sağlamak istiyorsanız ama evlere iş veren firmaları nereden bulacağınızı bilmiyorsanız ilk yapmanız gereken şey yakın çevrenizi araştırmak olabilir. Oturduğunuz eve yakın olan iş yerlerini, dükkanları gezebilir ve firma yetkilisi ile yüz yüze konuşarak hem ne kadar güvenli olduğunu anlayabilir hem de çok kısa bir sürede işi alabilirsiniz.

İkinci olarak, internette araştırma yapmalısınız. Size tavsiyemiz devlet kurumu olması sebebiyle güvenilir olduğuna inandığımız İŞKUR üzerinden bakmanız olacaktır.

Önemli bir bilgilendirme olarak evde poşet işi verilir ya da sizden iş öncesi kapora, güvence adı altında para isteyenlere biraz daha temkinli yaklaşmanızda fayda görüyoruz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

Biraz önce de söylediğimiz gibi güvenlik açısından firma isimlerini veremiyoruz. Haliyle biz de tüm firmaların ne kadar güvenilir olduğunu bilemeyiz. Ancak İŞKUR, devlet kurumu olmasından dolayı güvenilir olduğu düşündüğümüz bir yer. Yapmanız gereken ise öncelikle İŞKUR’un resmi sitesine girip, üye olmaktır. Her hangi bir ücret alınmadan çok kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Daha sonra “açık iş ilanları” bölümünden “poşet katlama, evde paketleme işi, evde ek iş” gibi aramalar yaparak evde poşet katlama işi ilanları arasından size uygun olanını bulabilirsiniz. Aramalarınızda il, ilçe gibi alanları doldurarak, çıkan sonuçları daha da özelleştirebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İşkur Evde Paketleme İş İlanları
İşkur Evde Paketleme İş İlanları

Evde Poşet Katlama İşi yazımızı beğendiyseniz Evde Çorap Paketleme İşi veya En Çok Kazandıran Evde Paketleme İşi Modelleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

5 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba

    İzmir’de ikametgah ediyorum ev hanimiyim evde paketleme işi yaparak kazanc elde etmek aile bütçeme katkıda bulunmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

  2. Maltepe’de oturuyorum. Ek kazanç olarak eşime destek amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu