Bayilikİş Fikirleri

Bülent Börekçilik Franchise Bedeli, Şartları ve Başvurusu

Bülent börekçilik franchise bedeli, bayilik şartları ve başvurusu ile ilgili detayları, gıda sektöründe hızla büyüyen Bülent Börekçilik ile ilgili bilmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Son dönemlerde Adana Böreği diye tekrar gündeme gelen su böreğine benzer içinden eriyen ve taşan peyniri, sıcacık ve tereyağlı yenen bu börek kısa zamanda Türkiye’nin her yerine yayıldı. Meşhur Adana Böreği daha İstanbul’a geldiği andan itibaren çok sevildi ve başka illere de yayılmaya başladı. Firmadan alınan bilgiye göre içerisinde üç çeşit peynir kullanılıyor; üzerinde ise hakiki köy tereyağı kullanılıyor. 

Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanan Bülent Börek, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada bu lezzetin tadılmasını ve tüketicinin kendini iyi hissedeceği, şık ve hijyenik mekanlar sunmayı hedefliyor. İlk şubesini İstanbul’da açan Bülent Börek; 2020 yılında 180’e yakın şubeye sahiptir. Neredeyse Türkiye’nin her yerine yayılan Bülent Börekçilik franchise sistemi ile büyümeyi tercih ediyor. Peki Bülent Börekçilik Franchise şartları, bedeli nedir?

Bülent Börekçilik Franchise

Geçmişte mahalle aralarında kurulmuş olan bu börekçiler artık daha işlek caddelerde, alışveriş merkezlerinde, özellikle üniversite yakınlarında bayilik vermeyi tercih ediyorlar. Tek işi börek üretmek olan Bülent Börekçilik, bu lezzeti tüm Türkiye’ye, Ortadoğu ve Avrupa’ya yaymak için çalışmalarını sürdürüyor. Üretilen ürünler soğuk hava sistemli araç filosu ile tüm Türkiye’ye yayıldığı için bu lezzeti kendi şehrinizde kar marjı yüksek bir mağaza açmak isterseniz bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Bülent Börekçilik Franchise Bedeli

Bülent Börekçilik bayilik vermek istediği kişilerde, girişimcilik ruhuna sahip daha çok genç yatırımcılarla işbirliği yapmayı tercih ediyor. Restoran konusunda herhangi bir metrekare sınırlaması yapmayan firma hareketli caddelerin olduğu, giriş kat dükkânları tercih ediyor. Batıda neredeyse tüm illerde bulunan Bülent Börekçilik doğuda daha hızlı ilerlemeyi hedefliyor. Özellikle Ankara’nın doğusunda olan illere bayilik konusunda daha hızlı sonuçlar aldığını söyleyebiliriz. 

Bülent Börekçilik bayilerine reklam ve pazarlama desteği de sağlamaktadır. Restoranın açılmasına karar verildikten sonra personel ve eğitim desteği konusunda da yardımcı olmaktadır.  Yatırım maliyetleri her ne kadar bölgeye veya şehre göre değişiyor olsa da ortalama maliyet 200.000 – 250.000 arasında değişiyor. Doğru bir lokasyonda açılan Bülent Börek en hızlı 12 ayda size geri dönüyor. Bülent Börek’ten bayilik almak isteyen yatırımcıların kar marjı ortalama yüzde 30’un üzerindedir. 

Bülent Börek Bayilik Başvurusu

Bülent Börekçilik franchise ya da bayilik başvurusu yapmak oldukça kolay ve en fazla 5 dakikanızı alacak bir işlemdir. Firmanın resmi web sayfasından bayilik sekmesine tıklayarak Bayilik Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz. (Buradan ulaşabilirsiniz.)

Form karşınıza geldiğinde dolduracağınız temel bilgiler ad soyad, e-posta adresi, telefon numarası, mesleğiniz ve varsa son bölümde özel mesajınızı iletebilirsiniz. Özel mesaj burada önemli olan noktalardan biridir. Aklınızda bulunan hedefleri, yapacakları veya firmaya katacaklarından kısaca bahsetmeniz daha kısa sürede size görüş sağlayabilir. Bayiliği yurtdışında açmak istiyorsanız yine aynı adımları izleyerek sadece yurtdışı bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra firma yetkilileri sizinle iletişime geçecek detaylı bilgi ileteceklerdir.

Ayrıca konu ile ilgili bilgi veya destek almak isterseniz info@bulentborekcilik.com mail adresine mail gönderebilir ya da 0212 445 34 91- 92- 93- 94 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. 

Bülent Börek Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik franchise vereceği kişileri ve mekanı oldukça dikkatli seçen bir firma olduğunu baştan söylemekte yarar var. Bayilik şartları ise şu şekildedir;

  • Bülent Börekçilik bayilik başvurusu yaparken formadaki bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmalısınız.
  • Form içerisinde dükkanı açacağınız lokasyonda başka bir Bülent Börek bayisi olmaması gerekmektedir.
  • Firma açılacak dükkanın m2’sini pek fazla önemsemiyor ama 200m2 üzeri olması size avantaj sağlayacaktır.
  • Eğer daha öncesinde farklı bir markanın bayiliğinden ceza almamış olmanız gerekmektedir.
  • Gıda sektöründe iş yapabileceğinize dair tüm belgelerin olması gerekmektedir.

Bülent Börekçilik Sahibi Kim?

Bülent Börekçilik sahibi kim sorusu oldukça merak edilen konular arasında ama ne yazık ki bu konuda yeterli bilgiye rastlayamadık. Firma isminden de anlaşılacağı üzere, sahibi Bülent isminde bir kişinin olduğunu bir şirket yetkilisi tarafından dile getiriliyor. Bunun haricinde Bülent Bey ile bilinenler ne yazık ki bu kadar.

Bülent Börekçilik Franchise Bedeli ve Başvurusu yazımızı beğendiyseniz Bayilik kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu