Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Fatih Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Ayda 2.000 TL

İstanbul Fatih evde ek iş fırsatları ile aylık gelirinizi arttırmak ve daha rahat bir yaşam sürmek mümkün. Evde iş imkanı ile ve performansınız sayesinde aylık 2.000 belki de daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Fatih, İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Tarihi yarımada olarak adlandırılan ve İstanbul’un bu bölgeden gelişip büyüdüğü bilinmektedir. İlçenin kendi imkanlarının yanı sıra komşu ilçelerin de gelişmesiyle evde ek iş fırsatları da çoğalmıştır. Fatih ve çevre ilçelerinde genellikle tekstil, yeme-içme ve turistik faaliyetlerin yoğunlukta olduğu görülmektedir. Bu da İstanbul Fatih evde ek iş imkanlarını arttırmaktadır.

İstanbul Fatih Evde Ek İş İmkanları

Fatih ilçesinde en göze batan iş fırsatı tekstil üzerine olan ek işler olmaktadır. Hal böyle olunca da evden yapılacak işler ile hatırı sayılır miktarlarda ek gelir sağlama imkanınız bulunmaktadır. Peki İstanbul Fatih ev ek iş imkanları nelerdir?

İstanbul Fatih Evde İş İmkanı
İstanbul Fatih Evde İş İmkanı

İstanbul Fatih Elbise Askısı Paketleme İşi

Fatih’e yolu düşenler mutlaka bilir en yoğun ve önemli yerlerinden biri olan Akdeniz Caddesi üzerinde gelinlik ve nişanlık üretimi yapan iş yeri sayısı çok fazladır. Bu da iş arayanlara fırsat sunmaktadır. Bu iş yerleri ürünlerini sergilemek için askıya ihtiyaç duymaktadır. İstanbul Fatih evde ek iş fırsatlarımızdan ilki askı paketleme işi olacaktır.

Bu iş modelini sizi çok fazla yormayan, hızlı ve basit bir süreci vardır. Bu firmalara elbise askısı tedarik eden firmalar askıları paketleme ve bazen de etiket yapıştırmak için insan gücüne ihtiyaç duyar. İşte burada da siz devreye giriyorsunuz. Eve iş veren firmalar sayesinde bu tedarikçilerle iletişime geçerek, firmanın istediği şekilde askıları 5’li veya 10’lı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Tedarikçi firma size sayısı belli şekilde bir kutu askıyı vermektedir. Sizin yapmanı gereken boy, renk ve modellerine göre askıları gruplamanız daha sonrasında belirli miktarlarda paketlemeniz olacaktır. Son olarak da paketlediğiniz ürünleri kutuya dizerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Evde askı paketleme işi ile ortalama 1.000 – 1.500 TL kazanma şansınız bulunmaktadır.

İstanbul Fatih Evde Kına Paketleme İşi

Dediğimiz gibi evlilik sektörüne oldukça fazla mağaza bulunmaktadır. E gelinlik, nişanlık olurda kına için malzemeler olmaz mı? Kına malzemeleri satan mağazalarda müşterinin isteğine göre 50,100 belki de 200 paket kına sipariş verilir. Bu kınalarda haliyle şeffaf paketler içerisinde verilir. Mağazalar sadece kına paketleme işi için eleman tutmaları halinde daha fazla maliyet olacağından bu tarz işleri evde yapılacak şekilde tamamlarlar.

Evde kına paketleme işi de İstanbul Fatih evde ek iş fırsatlarından en çok tercih edilen iş modelidir. Yine herhangi bir eğitime veya bilgiye ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Firma size belirli kilolarda kına verir ve sizde verilen ölçek sayesinde şeffaf paketlere koyup, paketin ağzını zımbayla kapatmanızı istemektedir. Daha sonrasında da yine firmanın size temin edeceği karton kutuya koymanız gerekmektedir. Evde kına paketleme işi ile de aylık ortalama 2.000 – 3.000 TL para kazanabilirsiniz.

İstanbul Fatih Evde Yemek Yapıp Satmak

Bu işler tamamen birbiriyle ve ilçenin yaşamıyla bağlantılıdır. Bu kadar çok iş yeri olursa, çalışan kişilerin gün içinde yemek yemeleri de kesindir. Fatih’te kafe, fast food ve restoranlar çok olsa da iş yerleri her gün buralara ücret ödemesi durumunda zarar etmeye başlayacaklardır. Bu iş modeli çoğunlukla ev hanımlarına yöneliktir.

İş yerleri ile yüz yüze görüşerek ve yemeklerinizi tattırarak anlaşabilir ve buralara günlük yemek vererek evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Tabi bu iş modelinde yemek yüzünden oluşabilecek sağlık sorunları sizi zor duruma sokabilir. O yüzden hijyen ve temizlik kurallarına çok önem vermeli ve taze, günlük yemekler yapmaya özen göstermelisiniz. Evde yemek yapıp satmak işinden aylık ortalama 1.000 – 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Fatih Evde Kutu Yapma İşi

İstanbul Fatih evde ek iş fırsatlarından sonuncusu ise, evde kutu yapma işi veya evde kutu süsleme işi de denilebilir, evlilik sektörüne hitap eden iş modellerinden biridir. Daha önceki Evde Kutu Yapımı İle Para Kazanma yazımızda da daha detaylı bahsetmiştik. Nikahta, nişanda kına da bildiğiniz gibi eşler birbirlerine çeyiz verirler. Eğer eliniz yatkın ve hayal gücünüze de güveniyorsanız kutu süsleme işi tam size göre. Hem bu işi sadece yakın yerlere değil sosyal medya üzerinden başka insanlara da satma şansınız bulunmaktadır. Toptan alacağınız kurdele, boncuk, süs malzemeleri ile tasarım yapabilir ve bunları dediğimiz gibi hem mağazalara hem de kendi çabanızla internetten satabilirsiniz.

Ürün fiyatı tabi ki sizin emeğinizi ile doğru orantılı olacaktır ama yüksek fiyat vermeniz müşteri kaçırmanıza neden olabilir. Bu sebeple iyi bir pazar araştırması yapmalısınız. Evde kutu süsleme işi ile de aylık 2.000 TL ek gelir kazanabilirsiniz

İstanbul Fatih Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İstanbul Fatih evde ek iş fırsatlarının yoğun olduğu semtlerden biridir. Bu sebeple de eve iş veren firmalar aynı oranda yüksektir ama bunların hangileri olduğunu sizlerin ve firmaların güvenliği için buraya yazamıyoruz. Ama isterseniz yazımızın altında yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından bilgilerinizi yazabilir ve eve iş veren firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Sizler de İstanbul Fatih evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan yorum bırakmak istemezseniz Facebook ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

39 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhaba Ben ek iş yapmak istiyorum esenlerde oturuyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Merhaba Esenyurtta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica ediyorum

 3. Merhaba adım bahar 20 yaşındayım daha önce boyle işler yaptım elim hızlıdır paketleme işi yapmak stiyorum eyüp de oturuyorum geri donuslerinizi bekliyorum

   1. Ayten hanım bende fatih Karagümrük te oturuyorum,boncuk dizimi yapabilirim.Nasil ulaşabilirim size

 4. Merhaba ek işi yapmak istiyoruz kardeşimle elimiz çok hızlıdır Fatih’te oturuyorum geri dönüşlerinizi bekliyorum

 5. Fatih te oturuyorum ve ek işe çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. Istanbul fatih de oturuyom evde paketleme işi yapmak isitiyorum elim cok hizli dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Istanbul fatih de oturuyom evde paketleme işi yapmak isitiyorum elim cok hızlı dönüş yaparsanız sevinirim

 8. merhaba ben muzeyyen evde paket isi veya yemek yapabilirim her turlu ise elim tutuyor daha önce evde kaftanlar gelinlik dansoz kiyafetleri de yaptim tecrubeliyim geri donus yaparsaniz sevinirim

 9. Buldunuz mu ben de Fatihte oturuyorum güvenli arıyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 10. Evde acil bir şekilde iş yapmam gerek fatihte yaşıyorum bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 11. Merhaba ben fatihte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. İstanbul Fatih’te oturuyorum ev hanımıyım evde kına paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var kampanyası

 13. Fatih Balat Mh. ikamet etmekteyim.Çocuklarla beraber yazın evde ek iş yapmak şstşyoruz.

 14. İstanbul fatihte oturuyorum ewde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz gerçekten ihtiyacım War

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu