Bayilik

Komagene Bayilik Fiyatı ve Şartları

Komagene bayilik almak için insanlar tarafından en çok talep edilen çiğköfte firmalarının başında gelmektedir. Daha sonraları her ne kadar birçok çiğköfte firması açılmış olsa da Komagene ilk olmasıyla bilinmektedir.

Türkiye’de ilk defa etsiz çiğ köfte üreten şirket Komegene’dir. Türk halkına vejetaryen etsiz ama lezzetli çiğ köfteyi üreterek, çiğ köfteyi tüm dünyaya yaymayı başardılar. Komagenede franchise çalışma sistemiyle insanlara iyi bir istihdam imkanıda sunuluyor. 

Komagene Bayiliği Almak Mantıklı Mı?

Türkiye’ de neredeyse bütün illerde bayiliği bulunan Komagene’ nin Avrupa’da’ da 20’ den fazla bayiliği bulunmaktadır. Çiğ köfte firmalarının arasında en meşhuru olan Komagene bayiliktir. Türkiye’de helal gıda ve vegan sertifikası olan çiğ köfte şirketlerinden biri olması nedeniyle de herkes tarafından biliniyor. 

Ayrıca her ayın 15’ in yarı fiyat kampanyası sayesinde müşterilerini kendine çekmiş ve birçok kişinin tercih merkezi haline gelmiştir. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olan Komagene, yiyecek dışında da insanlara istihdam fırsatı veriyor. Komagene lezzetleriyle ünlü bir franchise şirketidir. 

Helal sertifikalı Komagene bayilik veren firma bu yönüyle de insanların beğenisini topluyor. Müslüman bir ülkede helal sertifikalı çiğ köfte bayiliği elbette ilk tercih edilecek ürünler arasında gelir. Vegan olması sebebiyle de vejetaryen insanların yıllardır tadamadığı çiğ köfteyi yedirmeyi başarmıştır. Komagene her yaştan insanın tercih ettiği bir üründür. Bayilik almak çok zor olmamakla birlikte bir kaç şartı vardır. 

Komagene Bayilik Fiyatı 2021

14 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de 1400’ ü aşkın bayiliği bulunan Komagene bir dünya markası olmayı hedefliyor. 2011’ de ilk yurtdışı bayiliğini Almanya’da açmış olan Komagene 7 ülkeye daha istihdam sağlamayı düşünüyor. Komagene tüm Türk halkına ve Türk halkının geleneklerini merak edenlere çiğ köfte yedirmeyi de hedefliyor. Sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, bizce Komagene çiğ köftecilik bulunmaz bir fırsat. Komagene bayilik almak için gereken şartlar şu şekildedir.

  • İşletmenin zamanını tamamen bu işe yoğunlaştırması gerekiyor.
  • Düşük yatırım bütçesi olan 27.500 tl + KDV tutarında bir bedel ödemeniz gerekiyor.
  • Hiç işi bilmeyenler ve müşteri memnuniyeti için işletmeler 1 haftalık eğitim sürecinden geçmektedirler.
  • En az 15 metre karelik bir dükkân tutmalısınız.
  • Dükkânınızın diğer bayilikler arasında 5 km olmalıdır

Ön başvurular direk kendi web sitesinden yapılmaktadır. Bu kriterlere uygun dükkân tuttuktan sonra internet sitesinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. İnternetten formu doldurduktan sonra bölge müdürü sizle direk irtibata geçecektir. Size bir takım sorular sorduktan sonra gerekli şartlar uygunsa birebir yanınıza gelerek işi anlatacaktır.

Komagenede Yan Ürün Satışı Var mı?

Bölge müdürü size dükkânda gereken malzemelerle birlikte anahtar teslimi yapacaktır. Bunun yanında Komagene’ nin yan ürünlerde mevcuttur. Bu yan ürünler sizin kazancınızı ve talebinizi daha da arttıracaktır. 

Komagenede yan ürün olarak; içli köfteler, biber dolmaları, soslu tavuk, sarma, ezme, salata, Amerikan salatası, şakşuka, Arnavut ciğeri, kadınbudu ve raf ömrü uzun malzemeleri size temin edeceklerdir. Bu yan ürünlerle de ciddi anlamda artınız olacak ve kâr elde edeceksiniz.

Ayrıca çiğ köfte gibi ürünlerin yanında çoğunlukla ayran/kola/fanta gibi içecekler de alınmaktadır. Bu ürünlerin de kar oranları yüksek olduğundan satışlarınıza ayrıca bu ürünlerden gelecek kazançları da ekleyebilirsiniz.

Komagene Bayilik Kar Oranı

Komagene bayilik kar oranı genel olarak %50 – %60 civarında olmaktadır. Bu rakamı hesaplarken bayilik aldığınız Komagene’den aldığınız ürünlerin fiyatı bu kar oranının dışında bırakılarak yazılmaktadır. Ortalama olarak Komagene bayileri aylık 50 bin TL civarı aylık ciro yapar. Bunun 25 – 30 bin TL’si işletmeciye kalır. Ancak dükkan eğer kiraysa, çalışan varsa ve diğer masraflarla birlikte bu rakam bir miktar daha düşebilir. Ancak ayaküstü bir yerde açılan Komagene bayisi iseniz ve toptan şekilde de satış yapıyorsanız hem sattığınız çiğ köftelerden hem de yanlarına verdiğiniz ayran / kola gibi içeceklerden bu kar oranınızı daha da yükseltebilirsiniz.

Komagene bayilik ücreti 2021 rakamları ve Komagene bayiliği almak isteyenlerin merak ettiği bayilik şartları ve kar oranı, tahmini ciro rakamını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Daha ciddi şekilde Komagene bayiliği almak niteyindeseniz, mutlaka Komagene franchise sayfasından detaylı bilgi almanızı öneriyoruz. Yakın döneme kadar bayilik fiyatı 19.500 TL iken yeni gelen zamlarla 27.500 TL’ye çıktı. Bu şekilde bayilik ve olası iskonto için direkt firma ile görüşebilirsiniz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu