Para Ekstra

Zımba Montajı İşi

26.09.2019
Zımba Montajı İşi

Evde Zımba Montajı İşi

Evde zımba montajı işi nedir? Evde zımba montajı işi nasıl yapılır? ya da Evde zımba montajı işi ne kadar kazandırır? soruları evde ek gelir sağlamak isteyenler için sıklıkla araştırılan sorulardandır.

Evde çalışarak ek bir kazanç elde etmek isteyen ve ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişiler işin bir ek iş fırsatı; zımba montajı işi olmaktadır. Zımba montajı işi ek gelir sağlaması açısından ek bir iş olarak yapılabildiği gibi, başlı başına tek bir iş olarak da yapılabilmektedir.
Zımba montajı işi, diğer evde iş imkanı sağlayan basit işlerden farklı olarak biraz el becerisi ve pratiklik gerektiren bir iştir. Üretilmiş olan zımba parçalarının bir araya getirilmesi işlemi ile gerçekleştirilen bu iş, diğer ek işlere göre; örneğin paketleme işlerine göre biraz fazla uğraştırıcıdır.

Zımba Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Zımba montajı işi, bir firma tarafından üretilmiş olan zımba parçalarının dağınık halde iken, bir kişiye verilerek bir araya getirtilmesi ve çalışmaya hazır hale getirilmesi mantığına dayanır. Zımba montajı işini yapan kişiler, kendisine dağınık halde teslim edilmiş olan zımba parçalarını bir araya getirir ve kendisine işi veren firmaya geri yollar. Bu şekilde, bu ek iş alanında çalışan kişiler, hazır hale getirdikleri zımba başına para alırlar.
Evde zımba montajı işi yapmak için belirli bir başvuru şekli ve yeri bulunmamaktadır. İnternet üzerinde yer alan ek iş ilan sitelerin bu ilanlar verilmektedir ve başvurular buralardan yapılmaktadır.

Zımba Montajı Yaparak Ayda Ne Kadar Kazanılır?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi, zımba montajı işi diğer birçok ek iş alanlarına göre daha meşakkatli olan bir iştir. Bu sebeple herkes tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebilecek bir iş olmadığından diğer işlerin ücretlendirmelerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin, basit bir ürün paketleme işinden 100 ürün hazırladığınızda 80 TL kazanılıyorsa, zımba montajı işinde 90 üründe aynı para kazanılmaktadır. Bu örnek kabataslak olarak, hiçbir veriye dayandırılmadan verilmiştir.
Zımba montajı işi diğer evde yapılan işler gibi adet başına ücretlendirildiği için, elde edilecek olan kazanç montajı yapacak olan kişinin alacağı sipariş sayısına ve el çabukluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. O sebeple, bu işi yapan herkes aynı paraları alamamaktadır. Eğer bu ek işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, internet üzerinde verilen ilanlara hemen başvurmalı ve kazanmaya başlamalısınız.

Evlere Zimba Montajı İşi Veren Firmalar

Bulunduğunuz bölge de işverenler çoğu zaman bu tarz işleri yaptıracak kişileri aramaktadır. Daha büyük çaptaki firmalar ise iş isteyen kişilerin kendilerine başvuru yapmalarını istemektedir. Burada yer alan en büyük unsur yapılacak işin mali boyutudur. Bazı ürünler ciddi yüksek ücretlere sahip olduğundan işverenler seçici davranabilmektedir. Sizler de eğer böyle bir işe ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka çevrenize sorup soruşturun ya da bizzat kendiniz fabrikalara ve işverenlere giderek böyle bir işi yapabileceğinizi ve güven sorununuzun olmadığını kanıtlamalısınız. Bahsi geçen zımba montajı işi nispeten daha az maliyetli olduğu için işverenler muhtemelen kendileri arayacaktır.

Yorumlar
  1. kader dedi ki:

    Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  2. kader dedi ki:

    Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.