Evde Ek İş

Evde Zımba Montajı İşi İle Ek Gelir Kazanabilirsiniz

Evde zımba montajı işi nasıl yapılır ve aylık kazancı nedir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik. Evde iş imkanı fırsatlarıyla ekonomik sıkıntılarınızdan biraz da olsa kurtulabilme şansınızın olduğunu belirtmek istiyoruz.

Evde çalışarak ek bir kazanç elde etmek isteyen ve ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişiler işin bir ek iş fırsatı; evde zımba montajı işi olmaktadır. Zımba montajı işi ek gelir sağlaması açısından ek bir iş olarak yapılabildiği gibi, başlı başına tek bir iş olarak da yapılabilmektedir.
Zımba montajı işi, diğer evde iş imkanı sağlayan basit işlerden farklı olarak biraz el becerisi ve pratiklik gerektiren bir iştir. Üretilmiş olan zımba parçalarının bir araya getirilmesi işlemi ile gerçekleştirilen bu iş, diğer ek işlere göre; örneğin paketleme işlerine göre biraz fazla uğraştırıcıdır.

Evde Zımba Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Zımba montajı işi, bir firma tarafından üretilmiş olan zımba parçalarının dağınık halde iken, bir kişiye verilerek bir araya getirtilmesi ve çalışmaya hazır hale getirilmesi mantığına dayanır. Zımba montajı işini yapan kişiler, kendisine dağınık halde teslim edilmiş olan zımba parçalarını bir araya getirir ve kendisine işi veren firmaya geri yollar. Bu şekilde, bu ek iş alanında çalışan kişiler, hazır hale getirdikleri zımba başına para alırlar.
Evde zımba montajı işi yapmak için belirli bir başvuru şekli ve yeri bulunmamaktadır. İnternet üzerinde yer alan ek iş ilan sitelerin bu ilanlar verilmektedir ve başvurular buralardan yapılmaktadır.

Zımba Montajı Yaparak Ayda Ne Kadar Kazanılır?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi, evde zımba montajı işi diğer birçok ek iş alanlarına göre daha meşakkatli olan bir iştir. Bu sebeple herkes tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebilecek bir iş olmadığından diğer işlerin ücretlendirmelerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin, evde paketleme işi genellikle 100 ürün hazırladığınızda 90 – 100 TL kazanılıyorsa, zımba montajı işinde 90 üründe aynı para kazanılmaktadır. Aylık olarak kabaca 2.000 TL civarında para kazanabilirsiniz. Bu örnek kabataslak olarak, hiçbir veriye dayandırılmadan verilmiştir. Performansınız ve çalışma azminiz daha çok para kazanma şansınızın olduğunu belirtmek isteriz.


Zımba montajı işi diğer evde yapılan işler gibi adet başına ücretlendirildiği için, elde edilecek olan kazanç montajı yapacak olan kişinin alacağı sipariş sayısına ve el çabukluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. O sebeple, bu işi yapan herkes aynı paraları alamamaktadır. Eğer bu ek işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, internet üzerinde verilen ilanlara hemen başvurmalı ve kazanmaya başlamalısınız.

Evlere Zımba Montajı İşi Veren Firmalar

Bulunduğunuz bölge de işverenler çoğu zaman bu tarz işleri yaptıracak kişileri aramaktadır. Daha büyük çaptaki firmalar ise iş isteyen kişilerin kendilerine başvuru yapmalarını istemektedir. Burada yer alan en büyük unsur yapılacak işin mali boyutudur. Bazı ürünler ciddi yüksek ücretlere sahip olduğundan işverenler seçici davranabilmektedir. Sizler de eğer böyle bir işe ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka çevrenize sorup soruşturun ya da bizzat kendiniz fabrikalara ve işverenlere giderek böyle bir işi yapabileceğinizi ve güven sorununuzun olmadığını kanıtlamalısınız. Bahsi geçen evde zımba montajı işi nispeten daha az maliyetli olduğu için işverenler muhtemelen kendileri arayacaktır.

Sizin ve firmaların güvenliğiniz için eve iş veren firmalar ile ilgili bir açıklama veya bir bilgi veremiyoruz. Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

3 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  3. Ankara Altındağ da oturuyorum. 4 kişilik bir aileyiz. Esnafdık ama kapattık. 1yıldır işsiziz. Günlük işlerle idare ediyoruz. 15 20 kişilik ekiple bu işi yapabiliriz Lütfen bu işe çok ihtiyacımız var

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu