Evde Ek İş

Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanma

Evde Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanma İşi

Yapay Çiçek yaparak para kazanma, Evde yapay çicek yaparak nasıl para kazanılır? Evde yapay çiçek yapma işi, yapay çiçek yapma işine nasıl başvurabilirim? soruları evde ek iş yapmak isteyenlerin internette araştırdığı konulardandır.

Başlığı okuyup da ‘’kim istemez ki ?’’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Para kazanmanın birçok yolu olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak evde para kazanmanın bir yolu yoktur diye bilinir genelde. Aslında bu çok yanlış bir bilgidir. Çünkü bilinenin aksine pekâlâ evde kendi aile ortamından ayrılmadan zamanınızı kendiniz ayarlayarak para kazanabilirsiniz.

Kendi zamanınızı kendiniz ayarlar, ne kadar çalışacağınıza, günün hangi bölümünde çalışacağınıza siz karar verirsiniz. Özetle kendi işinizin patronu gibi olursunuz. Ve bu güzel ve rahat çalışmanın sonucunda kazanç elde etmiş olursunuz.

Bu da herkesin isteyeceği bir şeydir. ‘’ e iyi ama bu nasıl olacak ?’’ diyorsanız gelin size bunun nasıl olacağı hakkında bilgi verelim. Evde yapay çiçek yaparak para kazanma işi ve birçok alternatiften biri yapay çiçek paketleme işidir.

Yapay Çiçek Paketleme İşi Nedir?

Yapay çiçek bildiğiniz üzere canlı çiçek gibi bakım istemeyen koyduğunuz yerde uzun süre bozulmadan kalabilen bir çiçektir. Düğün gibi organizasyonlarda, evlerde süs amaçlı kullanılır. Bu yüzden oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yapay çiçek her ne kadar canlısının yerini tutmasa da kullanım açısından daha kolaydır. Firmalar piyasaya bu yapay çiçekleri paketler halinde sunmaktadır.
Bundan dolayı bu şekilde bir iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğer ‘’ben bu işi yapabilirim ‘’ derseniz yapay çiçekleri paketlere firmaların sizden istediği renk ve sayı düzenine göre düzgün bir şekilde yerleştirmek zorundasınızdır. Bu işte dikkat edilmesi gereken önemli nokta yapay çiçeklerin bozulmamasıdır. Takdir edersiniz ki yapay çiçek paketleme işinde bozuk çiçekleri kimse satın almayacağından firma da size bu paketlemeyle ilgili hiçbir ödeme yapmayacaktır.

Bunun dışında hiçbir zorluğu olmayan bu işten aylık ortalama 1000 TL ve üzeri bir kazanç elde edebilirsiniz. Ortalama paketleyeceğiniz bir yapay çiçek için 0.25-0.50 krş aralığında ücret alırsınız. Günlük ortalama 100 e yakın yapay çiçek paketleyeceğinizi varsayarsak aylık 3000 yapay çiçek ile en az 750 tl en fazla ise 1500 tl arasında değişen bir ücrete sahip olacaksınız. Tabii ki aile bireyleriniz de daha fazla insan varsa günlük 100 değil, 200-300 e kadar yakın yapay çiçek paketleyebilirsiniz. Bu tarz kolay yapılan işler genellikle ev hanımlarına ve işsiz kadınlara verilir. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yapay Çiçek Paketleme İşine Nasıl Başvurabilirim?

Yukarıdaki yazıyı okudunuz ve ‘’ben bu işi yapabilirim ‘’ ve ya ‘’ bu iş bana uyar ben evimin rahatında bu işi yapabilirim ‘’ dediniz. Ama ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte tam noktada da internette yapay çiçek paketleme işi veren firmaların ilanlarına başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru yaparken iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Firmalar size ulaşacak ve iş ile ilgili detaylı bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Bol kazançlar dileriz.

11 Başvuru

  1. Evde yapay çiçek yaparak para kazanmak istiyorum. Neler yapmam lazım acaba? Bu iş her isteyene verilir mi?

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  3. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  4. Bende yapabilirim kesinlikle memnun kalırsınız dönüş yaparsanız sevinirim …Ankara / Mamak tayım

  5. Van da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var . Ben bu işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

Bir şeyler yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu