Evde Ek İş

Evde Yapay Çiçek Yapma Veya Gerçek Çiçek Yaparak Para Kazanma

Evde yapay çiçek yapma veya biraz daha zahmetli ve uzun sürecek olan gerçek çiçek yaparak para kazanma hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Çiçek yapma işleminde neler kullanılır? Hangisinden daha fazla para kazanabilirsiniz? Gibi soruların cevaplarını paylaşacağız.

Evde yapay çiçek yapma veya gerçek çiçek yapma işleri oldukça tatmin edici miktarlarda para kazanabileceğiniz bir iş olması dolayısıyla internette çokça araştırılan konuların başında gelmektedir. Başlığı okuyup da ‘’kim istemez ki ?’’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Para kazanmanın birçok yolu olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak evde para kazanmanın bir yolu yoktur diye bilinir genelde. Aslında bu çok yanlış bir bilgidir. Çünkü bilinenin aksine pekala evde kendi aile ortamından ayrılmadan zamanınızı kendiniz ayarlayarak para kazanabilirsiniz.

Özellikle evde paketleme işi modellerinde, kendi zamanınızı kendiniz ayarlar, ne kadar çalışacağınıza, günün hangi bölümünde çalışacağınıza siz karar verirsiniz. Özetle kendi işinizin patronu gibi olursunuz. Ve bu güzel ve rahat çalışmanın sonucunda kazanç elde etmiş olursunuz.

Bu da herkesin isteyeceği bir şeydir. ‘’ e iyi ama bu nasıl olacak ?’’ diyorsanız gelin size bunun nasıl olacağı hakkında bilgi verelim. Evde yapay çiçek yapma işi ve birçok alternatiften biri çiçek paketleme işi olabilir.

Evde Yapay Çiçek Yapma ve Paketleme İşi Nedir?

Yapay çiçek bildiğiniz üzere canlı çiçek gibi bakım istemeyen koyduğunuz yerde uzun süre bozulmadan kalabilen bir çiçektir. Düğün gibi organizasyonlarda, evlerde süs amaçlı kullanılır. Bu yüzden oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yapay çiçek her ne kadar canlısının yerini tutmasa da kullanım açısından daha kolaydır. Firmalar piyasaya bu yapay çiçekleri paketler halinde sunmaktadır. Bundan dolayı bu şekilde bir iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Evde yapay çiçek yapma işinde ihtiyacınız olan malzemeler ise renkli kumaşlar, iplikler, kurdeleler ve hayal gücünüzden başkası değildir. Fikir almak için internetteki videolardan faydalanabilirsiniz.

Eğer ‘’ben bu işi yapabilirim ‘’ derseniz yapay çiçekleri paketlere firmaların sizden istediği renk ve sayı düzenine göre düzgün bir şekilde yerleştirmek zorundasınızdır. Bu işte dikkat edilmesi gereken önemli nokta yapay çiçeklerin bozulmamasıdır. Takdir edersiniz ki evde yapay çiçek yapma işinde bozuk çiçekleri kimse satın almayacağından firma da size bu paketlemeyle ilgili hiçbir ödeme yapmayacaktır.

Evde Yapay Çiçek Yapma İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde yapay çiçek yapma işi ile aylık ortalama 1000 TL ve üzeri bir kazanç elde edebilirsiniz. Ortalama paketleyeceğiniz bir yapay çiçek için 0.25-0.50 krş aralığında ücret alırsınız. Günlük ortalama 100 e yakın yapay çiçek paketleyeceğinizi varsayarsak aylık 3000 yapay çiçek ile en az 750 tl en fazla ise 1500 tl arasında değişen bir ücrete sahip olacaksınız. Tabii ki aile bireyleriniz de daha fazla insan varsa günlük 100 değil, 200-300 e kadar yakın yapay çiçek paketleyebilirsiniz. Bu tarz kolay yapılan işler genellikle ev hanımlarına ve işsiz kadınlara verilir. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde Gerçek Çiçek Yapma İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Evde çiçek yapma işi, yapay çiçek işinden biraz daha fazla uzun sürebilecek ve titizlik isteyen bir durumdur. Öncelikle bu iş için çiçek yetiştirme hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bunun haricinde çiçek tohumu veya soğanı, farklı boyutlarda saksılar, kurdele ve çokça ilgiye ihtiyaç duyacaksınız. Büyüttüğünüz çiçekleri de yine düğün veya nişan organizasyonlarına, özel müşterilere satma şansınız olabilir.

Ancak evde çiçek yapma işi yapay çiçek işine göre daha fazla para kazandırır.

Evde Çiçek Yapma İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Çiçek yapma işi ile her ay sabit bir ek gelir elde etmek istiyorsanız, biraz emek ve zaman harcamalısınız. Büyüttüğünüz çiçeğin haricinde onu nasıl süslediğiniz de oldukça önemlidir. Kendi emeğinize ve harcadığınız zamana göre bir fiyat belirleyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki çok fazla fiyat vermeniz müşteriyi kaçırmanıza da sebep olabilir. Bu nedenle iyi bir pazar araştırması yapmanızı öneririz.

Belli bir standarta oturtturduğunuz takdir de aylık olarak ortalama 3.000 – 4.000 TL arasında bir ek gelir kazanabilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Yukarıdaki yazıyı okudunuz ve ‘’ben bu işi yapabilirim ‘’ dediniz. Ama ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte tam noktada da internette yapay çiçek paketleme işi veren firmaların ilanlarına başvurmanız gerekmektedir.

Eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna gelecek olursak; hem sizlerin hem de firmaların güvenliği açısından isim ve adres bilgilerini paylaşamıyoruz.

Sizler de evde yapay çiçek yapma veya gerçek çiçek yapma fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook, Instagram ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Boncuk Paketleme İşi İle 2.000 TL Kazanabilirsiniz yazımız da ilginizi çekebilir.

10 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Evde yapay çiçek yaparak para kazanmak istiyorum. Neler yapmam lazım acaba? Bu iş her isteyene verilir mi?

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  3. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  4. Bende yapabilirim kesinlikle memnun kalırsınız dönüş yaparsanız sevinirim …Ankara / Mamak tayım

  5. Van da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var . Ben bu işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu