Evde Ek İş

Toplu İğne Paketleme İşi

Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Bu yazımızda toplu iğne paketleme işi nedir? Toplu igne paketleyerek para kazanma, toplu iğne paketleme işinin detayları konularını ele alıyoruz.

Toplu İgne Paketleme İşi nedir? Nasıl yapılır?

Günümüz şartlarında ek iş olarak yapılmakta olan paketlemede toplu iğne paketleme önemli ölçüde talep almaktadır.

Bugünün şartlarında dünyanın gelişen ve değişen koşullarına ayak uydurabilmek oldukça güç bir hale gelmektedir, Gelirin giderleri yeterince karşılayamadığını düşünecek olursak yaptığımız işlere ek olarak en kolay ve en rahat iş alanı olarak özellikle de ev hanımlarının taleplerinin artmasından dolayı evde paketleme işi en çok tercih edilen işlerdir.

Sorumluluk sahibi her insan mutlaka evine katkı sağlamak için tek bir işle yetinmeyip ek işler aramaktadırlar ve bu talebi en güzel karşılama şekli evde veya boş zamanlarda hatta tatillerde bile keyifle ve kolaylıkla yapılabilecek bir iş olan toplu iğne paketleme güzel bir kazancıda beraberinde getirmektedir.

Toplu İğne Paketleme İşinin Detayları

Toplu iğne paketleme işi hakkında şunları ekleyebiliriz. Paslanmayan metallerden üretilen toplu iğneler uçları sivri kullanım bakımından kolaylık sağlaması ve daha güvenli kullanılabilmesi açısından başında top bulunan ve terzi ve tekstil firmalarının daha çok tükettiği bir malzeme olan toplu iğne aksesuar malzemesi olarak da kullanım alanı bulmaktadır. İrili ufaklı rengarenk tüketim şekillerine göre de üretilmektedir.

Bu toplu iğnelerin belirli insanların evine toptan koliler halinde gönderilip küçük kutucuklara belirli sayı veya gramda paketlenmesine toplu iğne paketleme diyoruz.

Toplu iğne paketleme inceliği

Paketlerle verilen toplu iğneleri adet olarak sayımını gerçekleştirip kutularına düzenli bir şekilde yerleştirmek yeterli olmaktadır.

Toplu iğne paketlemesi yapılırken ufak tefek yaralanma riskleriyle karşılaşmamak adına mutlaka eldiven, önlük ve tercihen terlik giymeleri daha sağlıklı bir iş ortamı sağlayacaktır. Hem yapılması kolay hem de sizi çok yormayacak zamanınızı verimli değerlendirmiş olacağınız toplu iğne paketleme işi oldukça basit bir işlemdir.

Genellikle isteğe bağlı da olarak haftalık aylık veya günlük olarak da kazanç elde edebileceğiniz mükemmel bir gelir kaynağı haline dönüştürebilirsiniz. Sabit bir geliriniz olsa dahi istekler ve şartlar değişirken çokta yeterli gelmediğinden ötürü her sektörden insanlar bu işlere zaman ayırarak keselerine güzel katkılar sağlamaktadır.

Öğretmen, işçi, emekli, öğrenci, ev hanımı gibi her kesimden paketleme evde ek iş imkanlarına yönelmektedirler.

Ortalama paketlerde 100’e yakın toplu iğne bulunmaktadır. Toplu iğneler ise seri üretim ile yapıldığından dolayı düzensiz biçim de kalıyor. İşverenler ise kendi markalarına ait olan paketlere sizlerin toplu iğneleri belli nizami ölçülerde paketlemenizi istiyorlar.

Günlük 1 paket başına alacağınız miktar az olsa da 200-500 paket arasında yapacağınız paketleme işi ile beraber aylık güzel gelirlere erişebilirsiniz.

Evde çalışarak aile bütçesine katkı sağlamak

Özellikle ev hanımlarının tercihi olan paketleme işi kadınlara büyük oranda güven sağlamaktadır. Kendi emekleriyle elde ettikleri özgüven sayesinde hem aile bütçelerine hem kişisel ihtiyaçlarına cevap verebilme imkânı bulmaktadır. Aynı zamanda da kendi kazancının özgürlüğünü keyifle sürebilme koşullarını en kolay şekilde sağlamanın yolu bu tarz işlerde bulabilmektedirler. Bu imkanlardan biri de toplu iğne paketleme işidir.
“Ne kadar iş o kadar aş” demiş atalarımız.

14 Başvuru

  1. Bu işi yapan arkadaşlarım var şu anda maddi durumları oldukça iyi bence bu siteyi kesinlikle takip etmelisiniz işinize yarayacak şeyler var

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  3. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

Bir şeyler yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu