Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir

Evde toplu iğne paketleme işi, evde paketleme işi modellerinden sadece biridir ve düzgün yapıldığı takdir de düzenli olarak ek gelir sağlayabileceğiniz alanlardan biridir. Bu yazımızda toplu iğne paketleme para kazanma, toplu iğne paketleme işinin detayları konularını ele alıyoruz.

Özellikle ev hanımlarının tercihi olan paketleme işi kadınlara büyük oranda güven sağlamaktadır. Kendi emekleriyle elde ettikleri özgüven sayesinde hem aile bütçelerine hem kişisel ihtiyaçlarına cevap verebilme imkânı bulmaktadır. Aynı zamanda da kendi kazancının özgürlüğünü keyifle sürebilme koşullarını en kolay şekilde sağlamanın yolu bu tarz işlerde bulabilmektedirler. Evde toplu iğne paketleme işi bu imkanlardan sadece biridir.

Toplu İğne Paketleme İşi Nedir?

Günümüz şartlarında ek iş olarak yapılmakta olan paketlemede evde toplu iğne paketleme önemli ölçüde talep almaktadır.

Bugünün şartlarında dünyanın gelişen ve değişen koşullarına ayak uydurabilmek oldukça güç bir hale gelmektedir, Gelirin giderleri yeterince karşılayamadığını düşünecek olursak yaptığımız işlere ek olarak en kolay ve en rahat iş alanı olarak özellikle de ev hanımlarının taleplerinin artmasından dolayı evde paketleme işi en çok tercih edilen işlerdir.

Sorumluluk sahibi her insan mutlaka evine katkı sağlamak için tek bir işle yetinmeyip ek işler aramaktadırlar ve bu talebi en güzel karşılama şekli evde veya boş zamanlarda hatta tatillerde bile keyifle ve kolaylıkla yapılabilecek bir iş olan toplu iğne paketleme güzel bir kazancıda beraberinde getirmektedir.

Evde Toplu İğne Paketleme İşinin Detayları

Evde toplu iğne paketleme işi hakkında şunları ekleyebiliriz. Paslanmayan metallerden üretilen toplu iğneler uçları sivri kullanım bakımından kolaylık sağlaması ve daha güvenli kullanılabilmesi açısından başında top bulunan ve terzi ve tekstil firmalarının daha çok tükettiği bir malzeme olan toplu iğne aksesuar malzemesi olarak da kullanım alanı bulmaktadır. İrili ufaklı rengarenk tüketim şekillerine göre de üretilmektedir.

Bu toplu iğnelerin belirli insanların evine toptan koliler halinde gönderilip küçük kutucuklara belirli sayı veya gramda paketlenmesine toplu iğne paketleme diyoruz.

Evde Toplu İğne Paketleme Nasıl Yapılır?

Paketlerle verilen toplu iğneleri adet olarak sayımını gerçekleştirip kutularına düzenli bir şekilde yerleştirmek yeterli olmaktadır.

Evde toplu iğne paketleme işi yapılırken ufak tefek yaralanma riskleriyle karşılaşmamak adına mutlaka eldiven, önlük ve tercihen terlik giymeleri daha sağlıklı bir iş ortamı sağlayacaktır. Hem yapılması kolay hem de sizi çok yormayacak zamanınızı verimli değerlendirmiş olacağınız evde toplu iğne paketleme işi oldukça basit bir işlemdir.

Genellikle isteğe bağlı da olarak haftalık aylık veya günlük olarak da kazanç elde edebileceğiniz mükemmel bir gelir kaynağı haline dönüştürebilirsiniz. Sabit bir geliriniz olsa dahi istekler ve şartlar değişirken çokta yeterli gelmediğinden ötürü her sektörden insanlar bu işlere zaman ayırarak keselerine güzel katkılar sağlamaktadır.

Öğretmen, işçi, emekli, öğrenci, ev hanımı gibi her kesimden paketleme evde ek iş imkanlarına yönelmektedirler.

Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Ortalama paketlerde 100’e yakın toplu iğne bulunmaktadır. Toplu iğneler ise seri üretim ile yapıldığından dolayı düzensiz biçim de kalıyor. İşverenler ise kendi markalarına ait olan paketlere sizlerin toplu iğneleri belli nizami ölçülerde paketlemenizi istiyorlar.

Günlük 1 paket başına alacağınız miktar az olsa da 200-500 paket arasında yapacağınız paketleme işi ile beraber aylık ortalama 1.400 – 1.500 TL gelirlere erişebilirsiniz.

Eve İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Toplu iğneler özellikle ev kadınlarının yanı sıra terzi ve tasarımcılar tarafından oldukça sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir üründür. İhtiyaç yüksek olunca paketleme işi yapacak inan sayısı her gün artmaktadır. Eve iş veren firmalar ve adres bilgilerini güvenlik açığı oluşmaması nedeniyle burada paylaşamıyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir İmkanı yazımız da ilginizi çekebilir.

20 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Bu işi yapan arkadaşlarım var şu anda maddi durumları oldukça iyi bence bu siteyi kesinlikle takip etmelisiniz işinize yarayacak şeyler var

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  3. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  4. Merhaba benim paketleme işine ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz acaba

  5. Bu ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun fiyatın çok yüksek olmasına gerek yok Elbistan’da yaşıyorum

  6. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu