Evde Ek İş

Evde Tarçın Paketleme İşi

Evde Tarçın Paketleme İşi

Evde Tarçın paketleme işi nedir? Evde Tarçın paketleme işi nasıl yapılır? veya Evde Tarçın paketleme işi ne kadar kazandırır? gibi sorular evde para kazanmak isteyenler için sorulan sorulardandır.  Tarçın evlerimizde sıklıkla kullanılan ve sağlıklı olan bir gıda ürünüdür. İster tatlılara, isterseniz de kış aylarında yapılan bitki çaylarına koyarak tarçını tüketebiliyorken isterseniz de günlük olarak içtiğiniz suyun için çubuk olarak koyup şifa bulabilirsiniz. Tarçının bu denli yoğun olarak kullanılması da yeni bir ek iş alanının; tarçın paketleme işinin doğmasına vesile olmuştur.

Tarçın paketleme işi, kolaylık ve rahatlık ile yapılabilecek, ek bir çaba gerektirmeyen bir ek iştir. İsterseniz tek başınıza televizyon karşısında bir film izlerken, isterseniz de ailecek çabucak bu işi yapabilirsiniz. Tarçın paketleme işinin basitliği ev kolaylığı bu ek işe olan rağbetin artmasını da beraberinde getirmektedir.

Evde Tarçın Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Tarçın paketleme işinin belirli bir başvuru yolu ya da belirli bir başlangıcı bulunmamaktadır. İnternet üzerinde yer alan ilanlar ile iş açıklığı duyurulan ve yine internet üzerinden başvurusu alınan bir ek iş çeşididir.

Günümüzde internet birçok mesleğin, birçok sektörün ve birçok ara iş kolunun oluşmasına; meydana gelmesine neden olduğu gibi, birçok ek iş türlerinin çıkmasına ve bu ek işlerin tüm ülke hatta tüm dünya genelinde yayılmasına olanak sağlamıştır. Tarçın paketleme işinin duyurusu ve başvuruları da internet üzerinden yapılmaktadır. Ek iş ilanlarının yer aldığı internet sitelerine girerek bu ilanlara başvurabilir ve paketleme yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra gıda sektöründe yer aldığı için eğer çevrenizde gıda sektöründe üretim yapan ya da satış yapan firmalar var ise bizzat kendiniz de gidip başvuru yapabilirsiniz. Bazı konumlar da işverenler ellerinde bulunan işleri yaptıracak kişileri bulamadığın da broşürler dağıtabiliyor semtlere. Sizin de semtinizde böyle bir durum olabilir mutlaka araştırmanızı öneririz. Kadınların özellikle gıda sektöründe çalışmaya daha sıcak baktığını biliyoruz. Özellikle tarçın paketleme işinin de kolaylığı ile beraber aylık tatmin edici gelirlere ulaşabilirsiniz.

Evde Tarçın Paketleme İşi Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Tüm evde ek iş ve evde paketleme işleri gibi tarçın paketleme işinin de aylık olarak net bir kazancı bulunmamaktadır. Bu kazancın belli olmama sebebi ise; kazancın tamamen bu ek işi yapan kişinin, firmadan aldığı sipariş sayısına ve kişinin işi yapış hızına bağlı olmasıdır.

Bu  tarçın paketleme sisteminde, işi veren firma ya da işletme, kişiye tüm malzemeleri yollar ve bunun karşılığında adet başına ücretlendirme yazar. Bu ücretlendirme işletmeden işletmeye göre değişiklik göstermektedir. Tarçın paketleme işini yapan kişiler, yaptıkları paket başına para alırlar.

Bazı işletmeler, siparişlerinin ödemesini haftalık olarak yaparken bazı işletmeler ise ödemeleri aylık olarak yapmaktadır. Alacağınız ödemeleri mutlaka not edin ve mümkünse makbuz almaya çalışın. Bazı işletmeler ödemeleri aksatabiliyorlar, dolayısı ile elinizde mutlaka bir güvenceniz bulunsun.

4 Başvuru

  1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  3. Ankara Altındağ da oturuyorum. 4 kişilik bir aileyiz. Esnafdık ama kapattık 1 yıldır işsiziz. Günlük işlerle idare ediyoruz. 15 20 kişilik ekiple bu işi yapabiliriz. Lütfen yardımcı olun

Bir şeyler yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu