Evde Ek İş

Evde Tarçın Paketleme İşi İle 1.500 TL Aylık Ek Gelir İmkanı

Evde tarçın paketleme işi ile kendinize ek gelir sağlayabilir ve ekonomik sıkıntılarınızdan kurtulmak için bir yol olabilir. Evde paketleme işi veren firmaların nereden bulabileceğiniz ve evde tarçın paketleme işi nasıl yapılacağı ve ne kadar aylık kazancı olduğunu bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Tarçın, evlerimizde sıklıkla kullanılan ve sağlıklı olan bir gıda ürünüdür. İster tatlılara, isterseniz de kış aylarında yapılan bitki çaylarına koyarak tarçını tüketebiliyorken isterseniz de günlük olarak içtiğiniz suyun için çubuk olarak koyup şifa bulabilirsiniz. Tarçının bu denli yoğun olarak kullanılması da yeni bir ek iş alanının; tarçın paketleme işi doğmasına vesile olmuştur.

Tarçın paketleme işi, kolaylık ve rahatlık ile yapılabilecek, çok fazla bir çaba gerektirmeyen bir ek iştir. İsterseniz tek başınıza televizyon karşısında bir film izlerken, isterseniz de ailecek çabucak bu işi yapabilirsiniz. Tarçın paketleme işinin basitliği ev kolaylığı bu ek işe olan rağbetin artmasını da beraberinde getirmektedir.

Evde Tarçın Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tarçın paketleme işi belirli bir başvuru yolu ya da belirli bir başlangıcı bulunmamaktadır. İnternet üzerinde yer alan ilanlar ile iş açıklığı duyurulan ve yine internet üzerinden başvurusu alınan bir ek iş çeşididir.

Günümüzde internet birçok mesleğin, birçok sektörün ve birçok ara iş kolunun oluşmasına; meydana gelmesine neden olduğu gibi, birçok ek iş türlerinin çıkmasına ve bu ek işlerin tüm ülke hatta tüm dünya genelinde yayılmasına olanak sağlamıştır. Tarçın paketleme işinin duyurusu ve başvuruları da internet üzerinden yapılmaktadır. Ek iş ilanlarının yer aldığı internet sitelerine girerek bu ilanlara başvurabilir ve paketleme yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra gıda sektöründe yer aldığı için eğer çevrenizde gıda sektöründe üretim yapan ya da satış yapan firmalar var ise bizzat kendiniz de gidip başvuru yapabilirsiniz. Bazı konumlar da işverenler ellerinde bulunan işleri yaptıracak kişileri bulamadığın da broşürler dağıtabiliyor semtlere. Sizin de semtinizde böyle bir durum olabilir mutlaka araştırmanızı öneririz. Kadınların özellikle gıda sektöründe çalışmaya daha sıcak baktığını biliyoruz. Özellikle tarçın paketleme işinin de kolaylığı ile beraber aylık tatmin edici gelirlere ulaşabilirsiniz.

Evde Tarçın Paketleme İşi Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Tüm evde ek iş ve evde paketleme işleri gibi evde tarçın paketleme işi içinde aylık olarak net bir kazancı bulunmamaktadır. Bu kazancın belli olmama sebebi ise; kazancın tamamen bu ek işi yapan kişinin, firmadan aldığı sipariş sayısına, kişinin işi yapış hızına ve iş bitiriciliğine bağlı olmasıdır. Kabaca söylemek gerekirse tarçın paketleme işi ile aylık ortalama 1.000 – 1.500 TL gibi miktarlarda ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bu  tarçın paketleme sisteminde, işi veren firma ya da işletme, kişiye tüm malzemeleri yollar ve bunun karşılığında adet başına ücretlendirme yazar. Bu ücretlendirme işletmeden işletmeye göre değişiklik göstermektedir. Tarçın paketleme işini yapan kişiler, yaptıkları paket başına para alırlar. Daha çok para kazanmak için arkadaşlarınız, komşularınızla bir ekip kurabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Bazı işletmeler, siparişlerinin ödemesini haftalık olarak yaparken bazı işletmeler ise ödemeleri aylık olarak yapmaktadır. Alacağınız ödemeleri mutlaka not edin ve mümkünse makbuz almaya çalışın. Bazı işletmeler ödemeleri aksatabiliyorlar, dolayısı ile elinizde mutlaka bir güvenceniz bulunsun.

Evde Tarçın Paketleme İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Tarçın paketleme işi biraz öncede yazdığımız gibi çok fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Firmalarda hem güvenilir hem de temiz bir süreç geçirmek ister. Ancak evde tarçın paketleme işi telefon numarası, adres gibi evde ek iş fırsatları sağlayan bu firmaları ne yazık ki güvenlik açısından burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz. Bu hem sizin hem de firma açısından bir güvenlik açığı olabilmektedir.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Boncuk Paketleme İşi İle 2.000 TL Kazanabilirsiniz yazımız da ilginizi çekebilir.

4 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  3. Ankara Altındağ da oturuyorum. 4 kişilik bir aileyiz. Esnafdık ama kapattık 1 yıldır işsiziz. Günlük işlerle idare ediyoruz. 15 20 kişilik ekiple bu işi yapabiliriz. Lütfen yardımcı olun

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu