Sermayesiz İş FikirleriEk İş Fikirleri

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam izleyerek para kazanma, günümüzde son derece popüler olan işlerden birisidir. Özellikle öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve işsizler gibi pek çok kişinin yapıp iyi bir gelir elde edebileceği işler arasındadır. Bildiğiniz gibi pek çok firma, reklamlarını kullanıcılara izletmekte ve bu reklam izlenmeleri sayesinde satışlarını artırmaktadır. Reklam izleyerek para kazanma da tam bu işi yapmaktadır, yani reklamları izlediğinizde karşı firma ödeme yapar ve bu ödemenin yarısı sizinle bölüşülür. Tüm gelir bu şekilde sağlanmaktadır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Reklam izleyerek elde edilecek gelir, reklamların uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Örneğin 30 saniyelik reklam videoları için 0,30 TL gibi ücretler alırken, 10 saniyelik videolar için 0,10 TL, bir dakikalık reklam videoları için 0.50 TL gibi ücretler alırsınız. Gün içerisinde ne kadar çok reklam izlerseniz, o kadar çok para kazanırsınız. İlk başlarda günlük 4-5 reklam izleyebilirken, siz izledikçe daha fazla reklam gösterilmeye başlanır ve bu şekilde daha fazla para kazanır hale gelebilirsiniz.

Belli bir süre reklam izlediğiniz zaman artık günde 15-20-30 adet reklam görmeye başlarsınız. Hatta bir süre sonra günde 100’e varan reklam izleyebilirsiniz. Bu şekilde çok yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 

Reklam Videoları Nasıl Bulunur?

  1. Reklam vidolarını çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
  2. Reklam videosu izlemek için pek çok firma sizlere hizmet vermektedir.
  3. Birden fazla reklam firmasına üye olarak reklam hizmetlerini almaya başlayabilirsiniz.
  4. İzlediğiniz her bir reklam videosu başına gelir elde edersiniz.

Neobux

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz en popüler sitelerden biridir. Neobx, her bir reklam izlenmesi başına para ödemektedir ve yurtdışı kaynaklı bir firma olduğundan ücretleri biraz daha yüksektir. Genel olarak her bir reklam izlenmesi için 0.10$ ödemektedir.  Bazı reklamlarda ödeme 0.20$’a kadar çıkabiliyor olsa da genel olarak 0.01$ ile 0.20$ arasındadır.

Superpay

Superpay ile reklam izleyerek gelir elde edebilirsiniz. Superpay de yurtdışı kaynaklı bir firma olduğundan oldukça yüksek gelir elde edebilirsiniz. Her bir reklam izlenmesi başına 1 cent ile 20 cent arasında gelir elde etmenizi sağlayabilir. Superpay hergün yeni reklamlar yayınlamaktadır, sizlerde bu reklamları izleyerek çok yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Indoxdollar

Indoxdollar, oldukça yüksek gelir elde etmenizi sağlayan bir reklam izleme sitesidir. Indoxdollar sayesinde reklamları izleyebilir ve 1 cent ile 10 cent arasında reklam başına para kazanabilirsiniz. Söz konusu reklam videoları ile kısa sürede hesabınızda 20 dolar biriktirebilir ve ödeme talep edebilirsiniz. 

Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Reklam izleyerek para kazanma işini karar verdiyseniz, önce bir reklam sitesine üye olmanız gerekir. Üye olduğunuz reklam sitesi vasıtasıyla hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tek bir site yerine 4-5 siteye üye olmalı ve bu 4-5 siteden reklam geliri elde etmelisiniz. Tek bir site ile fazla reklam geliri elde etmeniz pek mümkün değildir. 4-5 siteye üye olduğunuz zaman her biri günlük 5-10 adet reklam yayınlayacaktır, bu reklamları izleyerek ortalama 4-5 dolar günlük gelir elde edebilirsiniz ki bu da yaklaşık 30 TL civarı yapmaktadır. 

Daha fazla iş fikirleri hakkında bilgi almak için Ek İş fikirleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu