Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Çay Paketleme İşi İle Ek Gelir Kazanma

Evde çay paketleme işi ile evinize ek gelir sağlayabilir ve biraz da olsa ekonomik açıdan rahatlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere ülkemiz çay bakımından çok zengindir bu da paketleme işinin sürekliliği anlamına gelir. Tüm bunları ve daha fazla detayı yazımızda bulabilirsiniz.

Evde paketleme işi, evde ek iş modelleri arasında çokça tercih edilmekte ve tatmin edici miktarda para kazandırmaktadır. Para kazanmak bazı şartlarda çok zor olabilmektedir. Özellikle evinin dışına çıkmakta zorluk yaşayanlar için bu daha da kötü bir hal alabilmektedir. Ev hanımı olanlar, orta yaş da olup tecrübeye sahip olmayanlar, emekliler ve buna benzer zorluk yaşayanlar. Bu gibi durumlarda evden çıkmadan kendi ev ortamlarında para kazanmak istemeleri gayet doğal karşılanabilecek bir durumdur.

Sizin de yapacağınız mutlaka bir evde ek iş modeli bulunur. Bunların birçoğu özellikle paketleme işi olanlar hiç bir tecrübe ve eğitim gerekmeksizin yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere evde çay paketleme işi nasıl yapılır? Aylık ne kadar ek gelir sağlanır ve evde çay paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları nereden bulunur? Onlardan bahsedeceğiz.

Evde Çay Paketleme İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ülkemiz çay bakımından çok zengin bir ülkedir. Buna paralel olarak biz çayı çok seven bir millet olarak biliniriz. Çay içmek için hemen her şekilde bir bahanemiz muhakkak vardır. Bazen çay işini abarttığımız da olur. Bu yüzden de ülkemizde çay önemli bir yere sahiptir. Kültürümüzde en çok yere sahip öğelerden biridir. Ve biz çay konusunda oldukça geniş bilgiye sahibizdir. Bundan dolayı hem çeşit olarak fazla ürünümüz vardır hem de bu ürün için fazla iş gücüne ihtiyaç vardır.

Yapmanız gereken çok basittir. Anlaştığınız kişi, kurum veya fabrikalardan sizlere çuvallar dolusu çay gelecektir. Bunlar normal çay, yeşil çay, aromalı çay olabilir. Sizden istenilen kriterlere uygun bir şekilde poşetlemeniz, ağzını kapatmanız, kutu veya kolilere koymanızdır. Belirli gramajlarda koyacağınız için firmalar gerekli olan malzemeleri size getireceklerdir.

Çay Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Firmalar kutulamasını yapılmasını istediği çayları size getirir. Sizden belirli bir süre ve ücret karşılığı bu işi yapmanızı ister. Evde çay paketleme işi buradan doğar. Bunun sonucunda ise aylık 1000 ile 1500 TL arası bir para kazanma şansı vardır. Bunu her yazımızda söylüyoruz ama paketleme işlerinden para kazanmak sizin iş performansınıza, isteğinize bağlı bir durumdur. Burada yazdığımız ücretlerden daha düşük veya daha fazla da kazanabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde insanlar birbirilerini hem tanır hem de tanımaz. Bu ne demek derseniz şöyle açıklayalım; büyük şehirler gibi her şekilde insanların çok olduğu yerlerde iş imkanı fazla olur ancak hemen her konu rant sebebi olduğundan insanlar büyük bir rekabet içerisindedir. Bu yüzden ‘’evde iş yapmak istiyorum’’ gibi gürültüsü olmayan bir iş için internet bulunmaz bir nimet sayılır. Firmalar da bunun farkında olduğundan evde çay paketleme işi için internete ilan vermektedirler.

Şu sıralar ülkemizde ki çay üreticilerinin kıyasıya yarıştığı zamanlar da çok çok fazla seri üretim gerçekleştirilmektedir. Bu saye de evde ek iş arayanlar bazen işlere yetişemiyorlar bile. Karadeniz büyük çoğunlukta olmakla beraber ege ve Marmara bölgesinde ki çay üreticilerinin paketleme fabrikalarından gelen ek işleri evinizde veya boş depolarda rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çay üreticilerinin birbiri ile rekabetinden dolayı ölü fiyattan ziyade bu işi yaptırdıkları insanlara gerçekten emeklerinin karşılığı olan ücreti vermesi de çok olası. Ülkemizde çay üreticiliği yapan firmalar genellikle dünya da çok saygın konumda bulunan firmalardır. Mutlaka çevrenizde çay ve bitki çayı üretimi yapan firmalar var mı diye kontrol edin. evde çay paketleme işi ilanlarına da ulaşmanız bu durumda mümkündür. 

Ancak tüm bunların yanı sıra bu işlerden dolayı suiistimal da yaşanmıyor değil. Öncelikle sizden ön ödeme, kapora gibi para isteyen firmalardan en azından güvenilir olduğuna kanaat getirmeden sakın para vermeyin. Biz sitemizde sizin güvenliğiniz ve bilgilerinizi kullanılmasını önlemek adına herhangi bir evlere iş veren firma ve telefon numarası paylaşmıyoruz. İsterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek evde çay paketleme işi yapacak kişileri arayan firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

İŞKUR Evde Çay Paketleme İşi Başvurusu

Bir diğer yöntem olarak aşağıya yazmak istemezseniz İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir ve ‘İş İlanları’ kısmından arama kutucuğuna “paketleme” yazarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylara erişebilir ve aramanızı il-ilçe gibi seçenekleri yazarak daha spesifik sonuçlara erişebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

Tüm bunların dışında sosyal medya üzerinden bu evde paketleme işi veren firma veya kişiler yer almaktadır. Onlarla irtibata geçerek iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Ama tekrar belirtmekte fayda görüyoruz; güvenirliğine emin olmadıkça kişisel bilgilerinizi veya kapora gibi istenilen parayı vermemeye özen gösterin.

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Plastik Bardak Paketleme İşi İle 2.000 TL Ek Gelir veya Evde Ek İş Fikirleri kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

9 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. ANKARA da hiç mi iş yok ne yapıyoruz arkadaş sadece iş istiyoruz hiç mi firma yok bur da anlamadım sadece evde yapabilecegim iş istiyorum lütfen evde iş yapmak isteyen çok insan var ama iş yok

    Beğen

    1. Hanımefendi bu site iş verme sitesi değildir. Yapılabilecek muhtemel işleri tanıtma sitesidir.

  2. 6 aylık kızım var çalışmıyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen banada yardımcı olun

  3. 6 aylık kızım var çalışmıyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen banada yardımcı olur musunuz

  4. Merhaba evde yatalak anneme bakan ablam var ona bakmakla hükümlü olduğu için calısamıyo tam bize göre bir iş hem işleriniz hallolsun hemde sevaba girin çok dua ederiz 0531 9** ** **

  5. Erzurum da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu