Evde Ek İş

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde pişmaniye paketleme işi nedir? Evde pişmaniye paketleme işi nasıl yapılır? ya da Evde pişmaniye paketleme işi  ne kadar kazandırır? soruları evde ekstra gelir sağlamak isteyenlerin sıklıkla sorduğu sorulardandır.

Pişmaniye paketleme işi herhangi bir iş deneyimi, bilgi, birikim ya da eğitim gerektirmeyen iş kollarından biridir ve genel olarak ek iş olarak yapılmaktadır. Kadın erkek cinsiyet ayrımı fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir iş olmakla birlikte genel olarak en çok kadınlar tarafından ek iş olarak yapılmaktadır.

Evde yapılan ek işler arasında yer alan pişmaniye paketleme işinin herkes tarafından kolaylıkla ve rahatça yapılabiliyor olması, bu işe olan rağbeti de arttırmaktadır. Fakat bu iş, hızlı tüketilmesi gereken bir gıda ürünü üzerine olduğu için sadece pişmaniye üretimi yapılan yerlerde gerçekleşmesi söz konusudur.

Pişmaniye Paketleme İşi Nasıl Yapılmaya Başlanır?

Pişmaniye, tüketim koşulları gereği taze iken tüketilmesi tavsiye edilen, bayatladığı zaman tat vermeyen bir gıda ürünüdür. Bu sebeple, pişmaniye paketleme işi, diğer paketleme ek işlerinden farklı olarak hemen yapılması gereken bir iştir. Bu durum, pişmaniye paketleme işinin yapılabileceği alanları ve evde pişmaniye paketleme işi yapacak olan kişilerin sayısını sınırlandırmaktadır. Dolayısı ile sadece pişmaniye üretimi yapılan il ve ilçelerde yaşayan kişiler tarafından gerçekleştirilebilen bir ek iş olmaktadır.

Bu ek işin en yoğun olduğu yer ise, bu sebepten dolayı Kocaeli / İzmit’tir. Tabii ki yine şehirlerarası otobüslerin durak noktaları olan ilçelerde de yine aynı şekilde fazlaca bulabilirsiniz. Buna örnek Afyonkarahisar olabilir veya uşak bu tarz şehirlerin belli ilçelerinde hem yakınlıktan hem de daha az maliyetten dolayı pişmaniye satan ve paketleme işi veren firmalar bulunabilmektedir.

Sizlerde eğer bu tarz bir yerde yaşıyorsanız mutlaka çevreyi kontrol edin aynı zaman da internetten de başvurunuzu yapın. Pişmaniye paketlemek inanılmaz basit bir iştir ve aynı zamanda karlıdır. Evde ek iş yapmak isteyen özellikle ev hanımları için bulunmaz bir nimettir. Herkese bol şans dileriz.

Kocaeli ve İzmit çevresinde yaşayan kişiler, küçük bir arayıştan sonra bu ek işi yapabilmektedirler. Öncelikli olarak, internet üzerinde yer alan evde pişmaniye paketleme ilanlarına başvurarak ya da pişmaniye üretiminin yapıldığı firmalara gidip başvuru yaparak bu ek iş yapılabilmektedir.

Pişmaniye Paketleme İşi Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Pişmaniye paketleme işi, sabit bir iş olarak yapılabileceği gibi, evden ve ek iş olarak da yapılabilmektedir. Bu nedenle, sabit ve net olarak belli olan bir gelirin olması mümkün değildir.

Bu ek işten elde edilecek olan gelir, işi yapan kişinin alacağı paketlemeye sipariş sayısına ve siparişleri hazır etme hızına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Fakat yaklaşık olarak evde pişmaniye paketleme işi yaparak 1000 TL ile 1500 TL arasında bir gelir elde edebilmek mümkündür. Eğer bu işi düzenli olarak yapar iseniz; kazancınız üst limitte olacaktır.

9 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Ben bu işi yapıyorum ay lik 3 bin gelirim var arkadaşlar site doğru söylüyor öneririm pişmaniye işini -)

  2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    iş verme dışında lütfen aramayın

  3. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  4. Sinan Konya’da yaşıyorum eşim evde paketleme işi arıyor yardımcı olurmusunuz

  5. İzmit te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu