Ek İş Fikirleriİnternette Ek İşSermayesiz İş Fikirleri

Para Kazandıran Uygulamalar ve Oyunlar Listesi

Para kazandıran uygulamalar ve para kazandıran oyunlar özellikle tüm akıllı telefonu olanların araştırdığı ve gerçekten ek gelir sağlanabilirliği merak ettiği bir konudur. Bu tarz uygulamaların ve oyunaların olduğunu öncelikle söylemek istiyoruz. Ancak bazı güvenlik sorunları oluşturabilmektedir. İsterseniz tüm bunları konumuzun devamında detaylı bir şekilde açıklayalım.

Ek gelir sağlamak için bugünler de evde ek iş yöntemi oldukça sağlıklı ve çokça tercih edilmektedir. Evde kazandıran iş modellerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Siz de evinize ekstra bir gelir sağlamak ve biraz da olsa ekonomik açıdan rahatlama istiyorsanız evde ek iş kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında fiziksel olarak değil de online oyunlarla para kazanmak da mümkün. Dijital ortam suistimal oldukça açık olduğu için bazı sorunlarla karşılaşabililiyor. Nedir bu sorunlar diye soracak olursanız mesela anket doldurarak para kazanmak istiyorsunuz ve gerekli süreci tamamladınız ancak paranız yatmayabilir ya da uygulama üzerinden görevleri yerine getirmenize rağmen bakiyeniz artmayabilir. Bu tarz sorunlar sadece sizin zaman kaybetmenize neden olur ancak kişisel verileriniz paylaşılması daha da büyük problemlere yol açabilir. Bu tip sorunlar tamamen firmaların güvenilirliği ile alakalıdır. Siz de bu işe başlamadan önce mutlaka firmaları, uygulamalar ve oyunları araştırmanızı öneriyoruz. Peki gelelim para kazandıran uygulamalar ve oyunlar nelerdir? Hangileri ile nasıl para kazanabilirsiniz?

Para Kazandıran Uygulamalar ve Oyunlar Hakkında

Para kazandıran uygulamalar ve oyunlar gün geçtikçe çoğalmaktadır, bunun sebebi ise rağbetin çok olmasıdır. İnsanlar oturduğu yerden bir iki tuşa basarak milyonlar kazanmanın hayalini kuruyor ancak bu devir de kimse kimseye o kadar parayı vermez. Uygulamalardan para kazanılıyor mu? Evet ama hayalinizi çok fazla yükseltmemenizi tavsiye ederiz.

Uygulamalarla Ne Kadar Kazanılır?

“Bilgi yarışması, gizli görevler veya adım sayısı” birçok uygulama kategorilerine sizlere para ödemektedir. Ancak başta da belirttiğimiz gibi kafanızda çok büyük miktarlar oluşmasın. Kabaca günde birkaç saatinizi ayırarak farklı farklı uygulamalardan para kazanabilirsiniz. Tabi ki uygulamanın ne kadar güvenilir olup olmadığı da kazanacağınız parayı değiştirebilir. İsterseniz para kazandıran uygulamalar ve para kazandıran oyunlar hangileri bir göz atalım.

Para Kazandıran Uygulamalar ve Oyunlar Listesi

Sizlere para kazandıran uygulamalar ve oyunlar arasında en yüksek yorum sayısına sahip ayrıca en çok tercih edilen aplikasyonları sıralıyoruz. Ancak kesinlikle uygulamaları indirmeden önce kendiniz de bir araştırma yapmanızı, en azından yorumlara bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hadi

Gerçek zamanla bir bilgi yarışması olan Hadi, Türkiye’de çok fazla tutulmaktadır. Sunuculuğunu da Müge Boz’un yaptığı zamanlar bile olmuştur. Uygulamanın mantığı çok basit, size ve daha binlerce kişiye aynı anda aynı sorular soruluyor ve doğru cevaplarsanız bir üst tura geçme şansı yakalıyorsunuz. Eğer yanlış cevap verir ve jokeriniz de bulunmuyorsa eleniyorsunuz. Anlık düzenlenen yarışmanın zorluğuna göre biriken ödül de artıyor ve son soruya kadar kimler eksiksiz gelirse, toplam ödül miktarı o kişiler arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Hadi uygulamasını IOS ve Android için indirebilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler

Sadece Android cihazlarla uyumlu olan Google Ödüllü Anketler uygulaması ile kısa kısa anketler doldurarak hesabınıza Google Play kredisi ekleyebiliyorsunuz. Google tarafından yapılan bu anketler oldukça kısa sürmektedir. “Hangisi daha güzel ?” ya da “Hangisini daha gösterişli ?”gibi çok kısa sorulardan oluşmaktadır.

Üye olurken ise kendiniz ile ilgili bilgileri yazdıktan sonra yine kendiniz ile alakalı bir anket dolduruyorsunuz ve eğer kabul edilirseniz, anket başına 1,5 – 2 TL civarında kredi kazanıyorsunuz. Android cihazlar uygulamayı buradan indirebilir.

Foap

Foap uygulaması hem İOS hem de Android işletim sisteminde yer almakta ve fotoğraf çekmeyi seven insanlar için biçilmiş kaftandır. Çektiğiniz fotoğrafları uygulamaya yüklüyorsunuz ve sonrasında firmaların sizden çektiğiniz fotoğraf ya da fotoğrafları satın alma imkanı bulunmaktadır. Ancak uygulamanın bir dezavantajı, ödeme sistemi olarak Paypal ile çalışmaktadırlar. Firma bunun için bir çalışma yaptığını ve farklı ödeme yöntemeleri üzerinde çalıştıkları bildirmişlerdi.

Bounty

Para kazandıran uygulamalar listesindeki belki de en macera dolu uygulama, Bounty olabilir. Sanki bir ajansınız da gizli görevdeymiş havası bulunmaktadır. Tabi görev derken daha öncelerde birçok insanın canını yakan tarzda bir uygulama değil, yanlış anlaşılmasın. Bu uygulama size görevler veriliyor mesela; müşteriymiş gibi bir kafeye gidip o yerin kalitesini, hizmetini, yemeklerini teftiş ettiğiniz veya bir ürünün gizlice fotoğrafını çekme tarzındadır. Görev ne kadar zor olursa kazanacağınız para o kadar artmaktadır. Bunların haricinde anketler ile de para kazanma şansınız bulunmaktadır. Android ve IOS cihazlara indirme imkanınız bulunmaktadır.

Money App

Bu uyulamada anket doldurarak, video izleyerek veya yorum yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak hesap açabilir ve her gün yenilenen görevlerle para kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Oyna Kazan

Oyna Kazan uygulaması, Hadi oyununa benzerlik göstermektedir. Yine canlı olarak bilgi yarışması düzenleniyor ancak tek fark son bir kişi kalana kadar yarışma devam ediyor ve biriken tüm para ödülünü bir kişi alıyor. Bu sebeple belki de en fazla para kazandıran oyunlar arasındadır.

Sweatcoin

Sağlıklı yaşam ve yürümeyi sevenler için belki de en güzel uygulalardan biridir. Adım sayar olarak adlandırabiliriz ancak tek farkı attığınız adım sayısına göre size kendi ismindeki Sweatcoin (kripto para) vermektedir. Daha sonrasında bu kazandığınız bu coinleri belirli sitelerde veya yerlerde harcayabiliyorsunuz. Yani kısacası yürüyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Yandex Toloka

Bildiğiniz üzere Yandex, Google ile yarışan büyük firmalardan biridir. Yandex bu rekabeti arttırmak ve hatta öne geçmek için insan gücünden yararlanmaktadır. Bu uygulama da sizlere görevler verilmektedir. Bu görevler yandex maps veya içeriklerle ilgili olabilmektedir. Örneğin mağazanın gerçekten var olup olmadığını ya da internet sitesinin içeriği ile ilgili bilgilerin doğrulunu kontrol ediyorsunuz. Kazandığınız paraları da belirli ödeme yöntemlerine aktararak alabiliyorsunuz.

Lucky Day

Para kazandıran uygulamalar ve oyunlar listesindeki belki de en yüksek ödüle sahip aplikasyonlardan biri kesinlikle Lucky Day’dir. Tamamen şans üzerine kurulmuş olan bu uygulamada, günlük loto gibi kazı kazan gibi çekilişler yapılmakta ve tek bir kişiye 100.000 dolar ödül verdiği bilinmektedir. İşin içinde bu kadar şans ve yüksek miktarlarda ödül olunca tabi ki akıllara suistimal edilebilirliği gelmektedir.

Pact

Yine sağlıklı yaşama gönül vermiş ve fitness yapan kişilerin çok seveceği Pact, spor yaparak para kazanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Uygulamaya üye olurken boy ve kilo bilgilerinizi giriyor ve uygulamanın size önerdiği fitness salonlarını tercih ederseniz ödül kazanıyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor tabi ki uygulama size günlük olarak yemek de öneriyor ve siz bu önerdiği yemeği yapar, resmini yüklerseniz yine para kazanıyorsunuz.

Para kazandıran uygulamalar ve oyunlar listesi yazımızı beğendiyseniz Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu