Bayilik

Organik Kahve Bayiliği Veren Firmalar ve Franchise Ücretleri

Organik kahve bayiliği veren firmalar, organik kahve bayiliği veren markaların 2021 franchise ücretleri ve bayilik için aranan şartları bu yazıda bulabilirsiniz

Organik kahve, üretimin her aşaması canlı olarak gerçekleştirilen, bizzat üretilen kahve anlamına gelir. Organik kahve grubuna, hazır kahveler girmez aynı zamanda paket içinde satılan diğer kahveler de girmez. Organik Kahve firmaları ise, kahvenin çekirdek kısmından başlayarak üreten, kahveye lezzet katan firmalardır.  Organik Kahve özellikle son 5 yıldır çok ilgi görmeye başladı. Kahvenin ilk aşamasından kademe kademe üretilerek bardağınıza dolduruluyor olması pek çok kişinin ilgisini çekti tabi ki. Fakat ne yazık ki her organik kahve firması ayakta kalmayı başaramadı. Aralarında başarılı olan ve bu alanda iş kurmak isteyen kişilere bayilik veren firmalar da var ve biz bu yazıda bunları inceleyeceğiz.

Neden Organik Kahve Bayiliği?

Organik kahve bayiliği çok yüksek yatırım gerekmeden iyi para kazanmanızı sağlayacak iş fikirlerinden biridir.  Popüler olmakla beraber lezzetli kahveler üretildiği için iyi satışlar elde edilebilmektedir. Organik kahve bayiliği alarak sizlerde bu sektöre yatırım yapabilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Organik Kahve Bayiliği Kar Marjı

Bu sektörde kar marjı en az yüzde 80’dir. Son derece karlı ve kazançlı bir sektör olarak bilinir.  100 TL satış yaptığınızda en az 80 TL kar elde edersiniz. Organik kahve bayiliği ile günde 2 bin lirayı geçen satışlar çok rahat yapılabiliyor.

Organik Kahve Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Organik kahve bayiliği ile ciddi kazançlar elde etmeniz mümkündür fakat bu biraz yatırıma da bakıyor. Eğer yatırım yapacak az bir bütçeniz varsa yüksek kazançlar ummak biraz hayal ürünü olabilir. Fakat iyi bir sermayeye sahip olur ve bayilik alırsanız sizlerde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Luvoco Organik Kahve Bayiliği

Organik Kahve bayiliği veren iki firmadan biri olan Lovaco Kahve, isim hakkı için 10 bin TL gibi bir bedel talep etmektedir. İsim hakkı bedelini ödeyen kişiler hemen organik kahve işletmesini açabiliyor.

Luvoco Organik Kahve Bayiliği Gereksinimler

 1. Bayilik için gerekli olan 10 bin liralık isim hakkı bedelini ödemek.
 2. İşletmenin kurulacağı alan ve işletme tipini seçmek ( kiosk, mobil kafe, bisiklet kafe vs)
 3. En az 75 bin lira sermaye sahibi olmak.
 4. Şahıs şirketi sahibi olmak.
 5. Bu işi yapmaya hevesli olmak, uzaktan idare değil doğrudan idare etmek.
 6. Yüksek motivasyon sahibi olmak.
 7. Kahveden anlamak ve kahve kültürünüzün olması.
 8. Hiç kahve içmeyen, kahve ile uzaktan alakası olmayan sadece bir işletme kurmak amacıyla bayilik başvurusu yapanlara genelde bayilik verilmiyor.
 9. Dilerseniz dükkan üzerinden de bayilik alabilirsiniz, fakat maliyeti 150-200 bin TL’ye kadar çıkabilir.

Luvoco Kahve Bayiliği Kar Marjı

Firmanın sağladığı kar marjı yüzde 75-80 arasıdır. Sadece organik kahve ve yan ürün satışları yapılmaktadır. Sizlerde firmanın bayiliğini alarak kısa sürede ciddi satışlara ulaşabilir yine kısa süre içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Luvoco Kahve Bayiliği Günlük Ciro

Luvoco kahve bayiliği alarak ciddi rakamlarda satışlar yapmanız mümkündür, fakat mobil şube veya kiosk, stant modelli satışlarda bu kadar yüksek satışlara ulaşmanız pek mümkün olmayabilir. Bu tarz açılmış kafelerin günlük satışları 500-600 TL arasında, dükkan veya şube tarzı kafelerin ise günlük satışları 1000 TL’ye ulaşabiliyor.

Luvoco Kahve Bayiliği Kazancı

Firmanın bayiliğini alarak elde edeceğiniz ortalama kazanç, yaptığınız işe göre değişkenlik gösterecektir.

 1. Stand veya mobil şube üzerinde dükkan açan bayilerin kazançları daha düşük olmaktadır.
 2. Genelde bu tarz bayiler, ayda 10-15 bin lira arası satış yapabiliyorlar.
 3. Bu satışlardan net kazançları 4-6 bin TL arası oluyor.
 4. Dükkan veya mağaza şeklinde kurulmuş bayilerin ise aylık kazançları 8 bin lira ile 14 bin lira arası değişmektedir.

Luvoco Bayilik İletişim Bilgileri

Firma ile iletişime geçmek ve bayilik konusunda destek almak için aşağıda yer alan telefon numaralarını ve web adresini kullanabilirsiniz.

Firma Telefon Numarası: 0216 545 2101

Web Adresi: www.luvaco.com.tr

Coffee Bike

Almanya merkezli faaliyet gösteren bir firma olan Coffe Bike, Türkiye’de organik kahve bayiliği veren ikinci firmadır. Bisiklet üzerinde, üç tekerlekli mobil kahveci konseptiyle karşınıza çıkan Coffee Bike, düşük yatırım gereksinimi ve yüksek kar potansiyeli ile sizleri bekliyor. Firmadan bayilik alabilmek için yapmanız gereken tek şey, 100 bin TL’lik yatırım bedelini karşılamak olacaktır.

Bayilik Gereksinimleri

Firmadan bayilik alabilmek için, aşağıdaki bayilik gereksinimlerini karşılamalısınız.

 1. 100.000 TL’lik yatırım tutarını karşılayabiliyor olmak.
 2. Firma tarafından açılmış olan 4 haftalık eğitimlere katılım göstermek.
 3. Satış yapılacak nokta veya noktaların belirlenmesi
 4. Satış yapacağınız bölgenin belediyeden kiralanması
 5. Kahveden anlamak, kahve kültürüne sahip olmak.
 6. Coffee Bike çatısı altında satış yapmak.
 7. Ürünlerin tedariği Coffee Bike tarafından sağlanmaktadır.

Ne Kadar Satış Yaparım?

Coffee Bike bayiliği alarak günde 700-800 TL arası satış yapabilirsiniz. Şube konseptinde hizmet verilmesi halinde günde 2000 TL’yi bulan satışlara ulaşmak mümkündür.

Ne Kadar Kazanırım?

Coffee Bike bayiliği alarak aylık bazda 20-25 bin TL arası satış yapacaksınız. Bu satıştan ortalama net kazancınız 10-12 bin TL arası olacaktır.

Organik kahve bayiliği almak isteyenler için hazırladığımız bu yazı ile birlikte Starbucks Franchise Almak | Starbucks Bayilik Bedeli başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu