Kredi ve Hibeler

Nkolay Kredi Nedir?

Nkolay kredi nedir? Nkolay kredi, Aktifbank’un sunmuş olduğu bir tüketici kredisi modelidir. Nkolay kredi sayesinde, herhangi bir belgeye gerek kalmaksızın, şubeye gitmeye gerek kalmaksızın hızlı ve kolay bir şekilde kredi almanızı sağlar. Nkolay krediye başvurduktan sonra, kredi başvurunuz incelenir ve olumlu değerlendirilmesi sonucunda kredinizi banka müşterisi olmanıza gerek kalmadan, kefil göstermeden hiçbir evrak masrafı göstermeden kredi almanızı sağlar.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nkolay kredi ürününe başvurmak çok kolaydır, hızlı bir şekilde internet üzerinden n kolay kredi veya aktifbank web sayfasını ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nkolay Kredi Şartları

Nkolay kredi başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

1-18 yaşına girmiş olmak

2-T.C Vatandaşı olmak

3-Kredi notunun iyi olması

4-E-devlet kaydının bulunması

5-Aktif gelir elde ettiği bir işe sahip olması

Aktifbank üzerinden NKolay kredi alabilmek için iyi bir kredi notu kesinlikle şarttır, özellikle gelir belgeniz yoksa kredi notunuzun iyi olması işinizi kolaylaştıracaktır. Nkolay kredi başvurusunun değerlendirilmesi e-devlet sistemi üzerinden değerlendirilmektedir. E-devlet üzerinden hızlı bir şekilde değerlendirme yapılmakta ve sonucu olumlu veya olumsuz olarak size bildirilmektedir.

Nkolay kredi aldıktan sonra kredi borcunuzu pek çok üye iş yerinden ödeyebiliyorsunuz. Ödeme yapmak için kullanabileceğiniz pek çok satış noktası bulunmaktadır. PTT iş yerleri, Aktifbank üye iş yerleri gibi pek çok kanal vasıtasıyla ödeme yapabilirsiniz.

Nkolay Kredi Faiz Oranları

Alacağınız Nkolay kredinin faiz oranları, piyasa şartlarına göre sürekli olarak güncellenmektedir. Güncel olarak uygulanan akdi faiz oranı yüzde 1,89’dur. Yani borcunuzu ödediğiniz sürece krediyi bu faiz oranı ile alırsınız, ancak borç ödemesi geciktiğinde alınan faiz oranı da artacaktır. Bu yazıda nkolay kredi nedir konusu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylardan bahsettik, gelecek yazılarda görüşmek üzere

 

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu