Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Gelirinizi Arttırın

Nikah şekeri paketleme işi size aylık 1.500 ile 3.000 TL civarında ek gelir kazanmanıza fırsat tanıyan bir evde yapılacak işler arasında yer almaktadır. Peki nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır, eve iş veren firmalar nasıl bulunur gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Nikah şekeri, düğün veya nişan törenlerinde misafirlere dağıtılan bir hatıra süsüdür. Çok farklı nikah şekeri türleri ve tasarımları bulunmaktadır. İçerisinde şeker ya da kokulu çiçekler koyulan, farklı baharatlarla harmanlanmış esanslar olabilmektedir. Nikah şekerinin içinde yer alan elementler ne kadar önemli ise üzerinde yazan isimler de bir o kadar önemlidir.

Son zamanlarda da bazı nikah sahipleri farkındalık yaratmak için üzerinde “Sizin adınıza bağış yapıldı” gibi bir yazıyla LÖSEV, TEMA gibi vakıflara bağış yapmaktadır. Bizce gayet güzel ve yararlı bir davranıştır.

Konumuza geri dönecek olursak nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır, aylık ne kadar kazandırır ve eve iş veren firmalar nereden bulunur sorularının cevaplarına bir göz atalım.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlenen, nişanlanan veya sözlenen çiftlerin mutlu günlerinde yanlarında bulunan misafirlere verdiği nikah şekeri için spesifik bir paketleme yöntemi bulunmamaktadır. Genellikle bu tarz özel günler için anlaşılan organizasyon firmalarına çiftler nasıl bir nikah şekeri istediklerini belirtirler ve firma da bu ürünün elementlerini hazırlamaya ve temin etmeye başlarlar.

Çiftlerin beklentilerini tatmin edecek bir tasarım üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra iş nikah şekerini hazırlama ve paketleme işine gelir. İşte nikah şekeri paketleme işi yapmayı planlayanlar bu süreçten sonra işleme başlar.

Biraz önce de yazdığımız gibi nikah şekeri paketleme standart bir paketleme işi olmamaktadır. Çünkü her çiftin farklı beklentileri, farklı istekleri olmaktadır. Firmalar bu istekleri evde paketleme işi yapacak olan kişiye detaylı olarak anlatır ve gösterir. Siz de bu örnek ürüne bakarak, nikah şekerlerini belirli bir sıra çerçevesinde hazırlayarak ve son olarak paketleyerek işlemi tamamlarsınız.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Düğün, nikah gibi organizasyonlar genellikle bahar ve yaz mevsimlerinde yoğunlukta olduğu için bu işi yapmak isteyen kişilerinde tatmin edicek miktarlar, bu sezonlarda kazanılacaktır.

Evde iş imkanı ile kendilerine ek gelir sağlayan çok fazla insan bulunmaktadır. Özellikle bahar ve yaz mevsimlerinde nikah şekeri paketleme işi ile birçok kişi para kazanmaktadır. Firmalarda iş yoğunluklarına göre ücret belirler ama ortalama olarak bir nikah şekerine 1 TL ücret ödenmektedir.

Evde paketleme işleri çoğunlukla kişinin isteğine ve performansına göre değişkenlik göstermektedir. Nikah şekeri paketle işi ile ilgili olarak günde ortalama 50 tane hazırladığınız takdirde günlük 50 TL ve aylık olarak 1.500 TL kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Tabi bu örnek belki az olmuş olabilir siz günde 50 değil de 100 tane yaparsanız aylık 3.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu tamamen kişinin performansına bağlıdır. Ancak şunu da belirtmekte fayda görüyoruz, paketleme işi ne kadar düzgün ve hızlı olursa iş devamlılığı olacaktır. Hızlı ve düzgün bir işi teslim alan firma, bir sonraki işlerde de sizinle çalışmak isteyebilirler. Peki evde paketleme işi veren firmalar nereden bulunur?

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Nikah şekeri paketleme işi Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde oldukça revaçtadır. Birçok ilde evde paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Ancak güvenlik açısında bu firmaları isim, telefon, adres gibi bilgileri veremiyoruz.

Eğer sizde evde nikah şekeri paketleme işi yapmayı düşüyorsanız yazının hemen altına yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” butonunu tıklayarak bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Eğer buradan yazmak istemezseniz bir diğer seçenek olarak İşkur‘un kendi websitesinden evde paketleme işi fırsatlarını veya Facebook gibi sosyal medya platformalarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseni Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir İmkanı yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

10 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba Ben tuba Önlisans Öğrencisiyim. Pandemi dolasıyla iş bulamıyorum. evde ek işe ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merhaba ben Sümeyye Müge Sakarya hendek’de yaşıyorum. ek işe ihtiyacım var. Elim hızlıdır ve yatkındır. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım. Gerektiğinde ekip ile çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  4. Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum daha öncesinden Nikah şekeri paketleme ve tasarımında çalıştım elim çok hızlı ve yatkındır Severek yapacağım bir iş ulaşırsanız sevinirim Ankara Sincan

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu