İnternette Ek İşEk İş Fikirleri

Mail Okuyarak Ek Gelir Elde Edin

Gün geçtikçe internet ortamından ek iş imkanları artış göstermekte. Hepimiz internette olan işlerimizin gereği olarak e-mail uygulamalarını kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu e-mail uygulamaları ile ek gelir elde edebileceğiniz fikri ilginç geliyor değil mi? Bunun cevabı için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İnternet kitlesi geliştikçe internet alanında dolandırıcı insanlar artıyor. Dikkatli davranarak bu kişilerden uzak durarak olumsuz durumlar yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Bu durumların başınıza gelmemesi için size yardımcı olabilecek 5 adet internet sitesinden bahsedeceğiz.

Ek Gelir İmkanı Sağlayan Siteleri Nelerdir?

Aşağıda sıralayacağımız internet sitelerinden mail okuyarak ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Matrixmails.com

2002 senesinden itibaren insanlara e-mail okuyarak ek gelir elde etme imkanı veren bu site, spam riski olmayan ücretsiz bir platformdur. Bütün e-mailler sunucular aracılığıyla kayıtlı olan adreslere gönderilerek, aynı zamanda isteklendirme yapan hem de yapmayan reklam çözümlerini uyun ücretlendirmeler ile sunmaktadırlar.

Ödeme almak için gönderilen bütün e-mailleri okumanız gerekmektedir. Ayrı olarak internet adreslerine girerek ödeme almanız mümkün oluyor. Ödemeleri için oyun oynayarak veya makale yazarak da elde edebilirsiniz. Matrixmails.com ödemelerini Alertspay ile anında alabilirsiniz. Ödeme yapılması için alt limit 2 dolardır. Saatte 25-50 dolar civarı bir ek gelir elde edebilirsiniz.

 

Moneymail.in

Gün içerisinde sadece 15-20 dakikanızı ayırarak aylık olarak 10.000 Rs kazanma imkanı sağlayan bu sitenin işleyiş düzeni oldukça basittir. Her okuduğunuz mail için 0.20 ile 200 Rs kazanç sağlayabilirsiniz. İnternet sitesine davet edeceğiniz her yeni üyelik için ek olarak 100 Rs kazanırsınız. Bu fırsatlardan bir an önce yararlanmak için hemen siteye üye olmalısınız.

 

Paisalive.com

Bir diğer hızlı bir şekilde para kazabileceğiniz internet sitesi Paisalive.com adresidir. Google sayfa değeri 4 olan bu siteye üye olmanız durumunda günlük olarak hesabınıza ücret dâhilinde mailler gelecektir. Üye olduğunuzda ise 99 Rs kazanıyorsunuz. 10 kişiye siteyi önermeniz durumunda 10 Rs kazanabilirsiniz. Paisalive.com üyeleri ödemelerini 15 günde bir çekebilir ve ödemeler çekler aracılığı ile yapılmaktadır.

 

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu