Evde Ek İşEk İş Fikirleri

LC Waikiki Evlere İş Fırsatları İle Ek Gelir Kazanın

LC Waikiki evlere iş fırsatı ile sizde ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz hem de sadece evde paketleme işi yaparak. Bu yazımızda evde paketleme işi başvurusu, aylık kazancı ve iş modelleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Evde paketleme işi özellikle salgın döneminde oldukça revaçta olan, ev ekonomisine az ya da çok katkı sağlayan, yapımı basit ve hızlı olan işlerden oluşmaktadır. Paketleme işi konusunda birçok yazıya Evde Ek İş kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bu iş modelleri isminden de anlayacağınız gibi kendi evinizde, saat ve zaman kısıtlaması olmadan rahatlıkla yapabileceğiniz türlerdir ve azımsanmayacak sayıda kişi bu işlerden ek gelir sağlamaktadır.

Mutlaka kendinize uygun olan bir paketleme işi bulabilirsiniz. İster evde kürdan paketleme işinden tutunda evde yaprak sarma işi ya da hijyene önem veriyorsanız maske, eldiven paketleme işi yapabilirsiniz. Daha pek çok ek iş seçenekleriniz bulunmaktadır. Dediğimiz gibi mutlaka kendinize uygun olanı bulacaksınız. Konumuza geri dönersek; oldukça büyük bir firma olan LC Waikiki evlere iş mi veriyor diye soracak olursanız hemen onun da yanıtı sizler için verelim.

LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Nelerdir?

Aslında LC Waikiki evlere iş imkanını direkt olarak kendi üzerinden vermemektedir. Eskiden çizim konularında kendi firması üzerinden başvuruları alıyor olsa da özellikle paketleme işleri kısmını fason firmalar kullanarak yapmaktadırlar. Yani siz gidip herhangi bir LC Waikiki mağazasına ben sizin ürünlerinizi evde paketleme yapmak istiyorum derseniz büyük ihtimalle ne demek istediğinizi anlamayacaklardır. Çünkü mağazalar bu süreci belki de görmemektedirler. Ancak fabrikaya gider ve bu tarz bir talepte bulunursanız, sizi yönlendirme ihtimalleri bulunmaktadır. Ama dediğimiz gibi çoğunlukla farklı firmalar üzerinden yapılmaktadır.

LC Waikiki evlere iş olayını daha da açmak gerekirse; LC Waikiki bu işler için başka bir firma ile anlaşıyor ve o anlaştığı firmalara evde paketleme işlerini kişilere veriyor. Eminim bu daha açıklayıcı olmuştur. Mesela siz bir firmayla anlaşıp örnek olarak evde giysi paketleme işi için anlaştınız ve size LC Waikiki ürünleri gelmiş bile olabilir. Peki fasonda olsa LC Waikiki evlere iş fırsatları nelerdir?

 • Evde Giysi Paketleme İşi
 • Evde Etiketleme İşi
 • İplik Ayırma ve Temizleme İşi
 • Ürün Ütüleme İşi
 • Evde Dikim İşi

gibi fırsatlar sayabiliriz. Ancak tabi ki sadece bu kadar değil daha birçok farklı konuda evde paketleme işi mevcut. Bunları incelemenizi tavsiye ederiz. Kısaca yukarıdaki işleri açıklamak gerekirse;

Evde Giysi Paketleme İşi

İsminden de anlaşılacağı üzerine bu iş modelinde, size kutular içersinde farklı bedenlerde ve şekillerde getirilen giysileri katlayarak şeffaf poşetlere koymanızdır. Herhangi bir eğitime ihtiyaç duyulamadan yapılmaktadır. Firma tarafından giysinin nasıl katlanacağı size gösterilecektir eğer unutulursa sizin sormanız iyi olacaktır. Yüzlerce giysiyi yanlış katlayıp sonra düzeltmek hem sizin için hem de firma için zaman ve para kaybı olacaktır. LC Waikiki evlere iş fırsatları arasından en çok rağbet gören bu seçenek olduğunu kanaatindeyiz.

Evde Etiketleme İşi

Bu da oldukça basit ve hızlı yapılabilecek işlerden biridir. Size sayılı olarak etiket verilir ve bu etiketleri giysilerin kol kısmına ya da farklı bölgelerine aleti yardımıyla yapıştırmanız istenir. Oldukça basit bir işlemdir ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

İplik Ayırma ve Temizleme İşi

Bu evde ek iş modeli genellikle mağaza aşamasında değil de yapım aşamasında yani fabrika kısmında yapılmaktadır. Geri dönüşümden çıkan veya yeni üretilen ipliklerin tekrar bir pantolon, t-shirt vb. olabilmesi içi yapılması gereken ilk işlemdir diyebiliriz. Firma tarafından size karmakarışık şekilde gelen iplikleri ayırmanız ve bunları bobin şeklindeki makaralara sarma işlemidir. Diğerlerine göre biraz daha uğraştırıcı ve göz yoran bir iş modelidir.

Ürün Ütüleme İşi

Ürün ütüleme işi evde paketleme işi modeline pek uygun değil ve aslına bakarsanız büyük firmalar artık bu iş modelini çok da fazla dışarıya yaptırmamaya başladılar. Nedeni ise bir yeni çıkan teknoloji sebebiyle olduğunu söyleyebiliriz. Bir ürün mağazaya gittiğinde ve askıya asıldığında küçük bir buhar makinesiyle çok kısa bir sürede düzeltme işlemi halledilmektedir. Eminiz ki siz de alış veriş için girdiğiniz bazı mağazalarda, görevlilerin askılardaki ürünleri kısa sürede düzelttiğini görmüşsünüzdür. Ürün ütüleme işi daha çok butik ya da daha küçük işletmelerin yaptırdığı bir modeldir.

Evde Dikim İşi

Evde dikim işi daha önce sizlere yazdığımız Evde Örgü Örerek Para Kazanma içeriğine benzer bir işlemdir. LC Waikiki gibi bazı büyük firmalar ara ara dikim değil ama tasarım örnekleri yarışması gibi etkinlikler düzenlemekte ve katılımcıların kendi tasarladıkları veya çizdikleri ürünler arasından beğendiklerini satın almaktadırlar. Yakın zamanda böyle bir etkinlik olduğuna açıkçası rastlamadık ama araştırdığınızda mutlaka denk gelirsiniz. Örgü, dantel, elişi, nakış gibi yetenek gerektiren işlere yatkınlığınız varsa evde dikim işini araştırmanızı öneririz.

Evde Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

En çok merak edilen konuların başındaki isim ise pek tabi ki ne kadar para kazanabileceğiniz. Bu konuda kesin olarak şu kadar ya da bu kadar kazanırsınız gibi bir söylemde bulunamıyoruz. Ancak kabaca evde paketleme işi sayesinde 1.500 ile 5.000 TL arasında belki de daha fazla ek gelir kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır. Para kazanma konusu tamamıyla sizinle alakalıdır. Performans, hız, işi düzgün ve hakkıyla yaptığınız takdir de kazanmamanız için hiçbir sebep yok. Bir de eğer arkadaşlarınızla ya da komşularınızla bir ekip oluşturursanız bu daha fazla iş gücü demek olduğundan işleri daha kısa sürede bitirebilir ve daha hızlı para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme ve LC Waikiki evlere iş fırsatları ile ile pek çok aile evine ekstra bir gelir sağladığı gerçeğini düşünürsek, siz istemediğiniz sürece boş kalma durumunuz pek yok gibi.

Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nereden Bulunur ?

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konu evlere iş veren firmalar ve telefon numaraları nereden bulacakları ile ilgilidir. Size tavsiyemiz bilmediğiniz yerlerden başvuru işlemi yapmamanız. Bizim yani Para Ekstra gibi işini ciddiye alan internet sitelerinde hiç bir zaman başvuru seçeneği bulunmamaktadır. İnsanların para ihtiyaçları bilmek ve bunu suiistimal etmeye çalışan siteler görmekteyiz, bu da bizce oldukça yanlış bir davranış.

Neden bilmediğiniz yerlerden başvuru yapmamanızı söylüyoruz çünkü başvuru sırasında sizin isim, adres, mail, telefon gibi size ait olan kişisel bilgiler istenmektedir. Sizde gerçekten bir firmaya başvuru yaptığınızı düşündüğünüz için aklınıza kötü bir şey gelmeden bu bilgileri veriyorsunuz. Ancak başvuru yaptığınız yer İşkur gibi kurumlar olmadığından bilgilerinizi nerede ne için kullanacaklarını bilemezsiniz. Diğer taraftan kendimizin de araştırdığı ve bulduğu evlere iş veren firmalar hakkında detaylı bilgiye sahip olamıyoruz ve size bu sebeple şuraya başvurun dediğimiz de firmanın da sizlere iyi veya kötü davranacaklarının garantisini veremiyoruz.

Bu sebeple ne yazık ki hem sizlerin hem de firmaların güvenliği açısından isim, telefon veya adres bilgilerini paylaşmayı doğru bulmuyoruz. Ancak sizler de Lc Waikiki Evlere İş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten bir ek gelir sağlamak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook, Instagram ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir İmkanı yazımız da ilginizi çekebilir.

19 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhaba 28 yaşındayım daha önce teknoloji firmasında kurumsal satış sorumlusuydum hamileliğimden sonra işten ayrıldım ve pandemi dolayısı ile evden çalışma imkanını daha sağlıklı buluyorum benim ile birlikte 1 arkadaşım daha mevcut aynı evde yaşıyoruz dönüş sağlayabilirseniz memnun olurum

 2. İstanbul kağıthane merkez mahallesinde oturmaktayım. Kendi harçlığımı çıkartmak için evde giysi paketleme işini yapabileceğimi yazıyor ve sizden haber bekliyorum

 3. evde duz dikis yapmak istiyorum ihtiyacin var bilgi verseniz sevimirin Istanbul bayrampasa oturuyorum

 4. Evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum
  Ev kiramı zor çıkarıyorum
  Lütfen yardımcı olun.

 5. Mağazacılık geçmişim var bu işin bana uygun olduğunu düşünüyorum. El becerime güveniyorum tarafıma dönüş sağlanmasını beklemekteyim.

 6. Merhaba ben adana oturuyorum paketleme işi arıyorum ve gerektiğinde ekip le yapa biliriz bana yardımcı olabilir misiniz

 7. Merhaba evde boş zamanlarımı değerlendirmek yararlı olmak istiyorum çekmeköy güngören mahallesinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim hayırlı işler

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu