Para Ekstra

Kutu Süsleme İşi İle Para Kazanma

Kutu Süsleme İşi İle Para Kazanma

Hediyelik eşya sektöründe önemli bir yere sahip olan kutular artık eskisinden çok daha gösterişli ve pahalı bir hale geldi. Sadece bu işi yapan firmalar da giderek çoğalıyor. Piyasada şu anda güzel bir kutu bulmak kolay olsa da bunların üretimi için evlere de işler veriliyor.

Evde kutu süsleme işi sayesinde siz de her ay hatrı sayılır paralar kazanabilir, aile bütçesinde sizin de tuzunuz bulunabilir.

Öncelikle firmalar kutuları evinize bırakmaktadır. Bu kutuları birleştirmek de sizin görevinizdir. Bazı firmalar nasıl tasarlayacağınıza dair size bir portföy verse de bazı firmalar tamamen sizin hayal gücünüze güvenmektedir. Özellikle düğün öncesi dönemlerde bu tarz işler çok daha fazla verilmeye başlanıyor. Çeyiz mağazalarının da evlere kutu süsleme işi vererek birçok kişiye evde iş fırsatı sunduğunu biliyor musunuz? Şifon, saten, ipek gibi değişik kumaşlardan yapılan çiçekler süslemelerle, söz- nişan- düğün gibi cemiyetlerde gelin damadın eşyalarının içerisine konulduğu şık kutular hazırlanıyor. Değişik ve yaratıcı modellerde yapılan kutuların ücretleri de yüksek oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.