Ek İş FikirleriAz Bütçe İle Ek İşEvde Ek İş

Evde Kutu Yapımı İle Para Kazanma

Evde kutu yapımı ile ne kadar kazanılır? Evde kutu yapımı işi veren firmalar nereden bulunur? gibi soruların yanıtlarını sizler için derledik.

Hediyelik eşya sektöründe önemli bir yere sahip olan kutular artık eskisinden çok daha gösterişli ve pahalı bir hale geldi. Sadece bu işi yapan firmalar da giderek çoğalıyor. Piyasada şu anda güzel bir kutu bulmak kolay olsa da bunların üretimi için evlere de işler veriliyor.

Evde Kutu Yapımı İşi İle İlgili Detaylar

Evde kutu yapımı sayesinde siz de her ay hatırı sayılır paralar kazanabilir, aile bütçesinde sizin de tuzunuz bulunabilir. Bu iş ile ne kadar para kazanabileceğinizi birazdan sizlere aktaracağız ama öncesinde evde kutu yapımı işi nasıl olur, evde kutu yapımı veren firmalar nereden bulunur? Bunlara bir göz atalım.

Evde Kutu Katlama İşi

Evde kutu katlama işi için öncelikle firmalar kutuları evinize bırakmaktadır. Bu kutuları birleştirmek de sizin görevinizdir. Bazı firmalar nasıl tasarlayacağınıza dair size bir portföy verse de bazı firmalar tamamen sizin hayal gücünüze güvenmektedir.

Özellikle düğün öncesi dönemlerde bu tarz işler çok daha fazla verilmeye başlanıyor. Çeyiz mağazalarının da evlere kutu süsleme işi vererek birçok kişiye evde iş fırsatı sunduğunu biliyor musunuz? Şifon, saten, ipek gibi değişik kumaşlardan yapılan çiçekler süslemelerle, söz- nişan- düğün gibi cemiyetlerde gelin damadın eşyalarının içerisine konulduğu şık kutular hazırlanıyor. Değişik ve yaratıcı modellerde yapılan kutuların ücretleri de yüksek oluyor. Peki bu firmaları nereden bulabilirsiniz?

Evde Kutu Yapımı İşi Veren Firmalar

1- Yöntem

Evde kutu yapımı işi veren firmaları bulmak için ilk yapmanız gereken şey internet sitelerine göz atmalısınız. Bu sebeple aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmında gerekli yerleri doldurarak, kutu yapımı işi veren firmaların sizi bulması daha da kolaylaştırabilirsiniz.

2-Yöntem

İnternet sitelerinin haricinde sadece evde ek iş fırsatları sunan mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bunlardan biri de şimdi aklıma gelen Armut veya benzeri uygulamaları incelemeniz mantıklı olacaktır. Bu mobil uygulamalarda ilk önce bir hesap oluşturabilir ve size uygun olan işleri takip ederek, teklif verebilir sonrasında da eğer iş veren firma ile anlaşırsanız kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

3-Yöntem

Verebileceğimiz son fikir ise Instagram, Facebook gibi sosyal platformlarda kendinize ait bir sayfa açabilir, yaptıklarınızı başkalarına gösterebilirsiniz. Bunun diğer yöntemlere göre şu avantajı oluyor; iş veren firma sizin referanslarınıza yani nasıl bir el işçiliğiniz olduğuna, hayal gücünüze ulaşabiliyor. Sonuç olarak iş veren firma da eline nasıl bir ürün geleceğini az çok tahmin edebiliyor. Bunun dezavantajı ise bu işi yapan diğer kişiler sizin yaptıklarınızı taklit edebilir veya fikir alabilir olmasıdır. Peki kutu katlama işi ile aylık ne kadar kazanabilirsiniz ?

Evde Kutu Yapımı İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Bilmelisiniz ki kazancınız sizin yaptığınız işe, el becerilerinize ve hızınıza göre değişmektedir. Ama tahmini bir kazanç söylememiz gerekirse aylık 2.000 – 3.000 TL gibi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu aylık gelir başta da dediğimiz gibi size göre değişebiliyor. Bazı firmalar haftalık çalışırken bazı firmalar günlük olarak sizinle anlaşabilir. Bunun haricinde sosyal medya üzerinden yapacağınız paylaşımlarla müşteri bulabilir ve yazdığımız fiyatların daha da üzerinde bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Firma ile anlaşırsanız ödemelerinizi elden veya banka üzerinden alabilirsiniz. Sosyal medya da satacağınız ürünün ücreti alımı size kalmış ama kapıda ödeme yöntemi seçeneği sunarsanız, müşteriler kendini biraz daha güvende hissedebilir. Sonuçta sosyal medya üzerinden dolandırılan birçok insan oluyor. Bunun önüne geçmek için bu şekilde bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Eğer evde kutu yapımı işi yazımızı beğendiyseniz Evde Kalem Montaj İşi ve Paketleme İle Para Kazanmak veya Evde Yaprak Sarma Fiyatları | Evde Yaprak Sarma İşi yazılarımıza da incelemenizi öneririz.

3 Kişi Fark Edilmek İstendi

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu