Ek İş FikirleriAz Bütçe İle Ek İşEvde Ek İş

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak

Evde örgü örerek para kazanmak ev hanımlarının en çok tercih ettiği ek gelir modellerinden biridir. Peki örgü örmek ne kadar kazandırır? Eve iş veren firmalar nasıl bulunur? Sizler için derledik.

Kış aylarında alışveriş yapanların en çok dikkat ettikleri konuların başında satın alacakları üründe kullanılan üretim yöntemi ve malzeme geliyor. Bununla birlikte ürünün fabrikasyon bir üretim olup olmadığı da değerlendirme kriterlerinden bir tanesi. Ayrıca her alanda olduğu gibi elle üretilen her şeyin değeri fabrikada üretilenlere göre fiyatı daha yüksek.

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak

Evde örgü örerek para kazanmak için en önemli noktalardan bir tanesi bu ürünlerin nasıl satılacağı. İster Facebook, ister Instagram olsun artık bu ürünler kolay bir şekilde satılmakta. Bununla birlikte ülkemizde “Dolap” gibi online mağazalar üzerinde açacağınız sanal dükkanlar ile ürünlerinizi buradan da satabilirsiniz. Piyasada bulunmayan kazak çeşitleri ördüğünüz takdirde bunların satması çok daha kolay olacaktır. Ayrıca ikinci bir yöntem olarak da ünlü markaların çok pahalıya satan kazaklarının benzerlerini örerek yine önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Müşteri gözüyle ufak bir tüyo vermek gerekirse, sosyal medyalarda bu tarz işlerde insanların dolandırıldığını hepimiz görüyoruz. Kapıda ödeme seçeneği yapmanız halinde, müşterilerinize güven verebilirsiniz.

Örgü örmek ve bu işten gelir elde etmek oldukça yüksek kar marjı olan bir iş. Burada önemli olan el işi ve emek. Konu bir de giyim olunca kazakların her zaman satılacak ürünler olduğu sonucu ortaya çıkıyor. Hatta pek çok kişi daha ucuza alabilirim düşüncesiyle yaz aylarından kazak alışverişi dahi yapabiliyorlar. Daha fazla müşteriye ulaşmak için zaman zaman promosyonlar da yapabilirsiniz. Promosyon giyim sektöründe her zaman için işe yarayan bir yöntemdir. Satın alınacak iki adet kazağın yanında bir de yün eldiven vermek bir örnek olabilir.

Örgü Örerek Ne Kadar Kazanılır?

Evde örgü örerek para kazanmak belirli dönemlerde çok büyük karlar getirecektir. Buradaki fiyatlandırma ise tamamen kişinin ne kadar kazanmak istemesiyle belirlenir. Elbette çok uçuk fiyatlar müşteri bulmanıza engel olacaktır. Ancak sürekli bir satın alma potansiyelinin var olduğunu düşündüğümüzde düşük fiyatlı olsa da her zaman satış yaparak sürümden kazanma ihtimalinin olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Evde Örgü Örerek Para Kazanmak

Örebileceğiniz Örgü Örnekleri

Örgü örmek hem strese hem de alzheimer hastalığına iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Genellikle evde anneannelerimiz ya da babaannelerimizi örgü örerken rastlarız, onlar genelde çocukları, torunları için örgü örerler ancak siz bu işten para kazanabilirsiniz. Peki ne örmelisiniz ya da neler örülebilir?

Öncelikle elinize şişi almadan önce ufakta olsa bir pazar araştırması yapmanızı öneririz. Mesela doğu illerimizde yaşıyorsanız kışları çok sert geçeceğinden en elzem kıyafetler örülebilir. Bunlar arasında eldiven, bere, atkı, kazak bunların başında gelir. Böyle şehirlerde bu kıyafetler aksesuar olarak kullanılmayacağından dolayı tasarımdan çok işlevselliğine önem verebilirsiniz.

Kışları daha ılık bir şehirde yaşıyorsanız daha İzmir, Antalya gibi o zaman battaniye, hırka gibi kıyafetler örebilirsiniz. Buralarda tasarım kıyafetin işlevselliğinden daha ön planda olacaktır.

Bunun dışında çocuklar için oyuncaklar örebilirsiniz. Öreceğiniz oyuncak ayı, hayvan figürlerinin içlerini pamuk ya da elyaflar ile doldurup rahatlıkla satabilirsiniz. Oyuncak sektörü oldukça büyüktür ve unutmayın ki “Ben bunu istiyorum” diyen bir çocuğa, çok fazla ebeveyn “Hayır” diyemez.

Evde örgü örerek para kazanmak yazımızı beğendiyseniz Evde Yaprak Sarma Fiyatları | Evde Yaprak Sarma İşi yazımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

3 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba çok iyi örgü örerim özellikle tığla işe ihtiyacım var şal çanta bere atkı vs örerim İstanbul gazi mahallesinde oturuyorum bu ve benzer işleriniz varsa bana dönüş yaparsanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu