Ek İş FikirleriEvde Ek İş

İstanbul Pendik Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Aylık 3000 TL

İstanbul Pendik evde ek iş fırsatları sayesinde pek çok kişinin ciddi miktarlarda para kazandığı gibi sizde ek gelir kazanabilir ve biraz da olsa ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Pendik, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ve yaklaşık 270 metrekarelik bir alana sahip olup yaklaşık 720 bin kişinin yaşadığı, şehrin büyük ilçelerinden biridir. Bir tarafı Marmara Denizi, diğer taraflarında ise Çekmeköy, Kartal, Tuzla gibi gelişmekte olan ilçelere yakındır. Gelişmekte olan ilçelere yakınlığı sayesinde evde ek iş imkanı oldukça fazladır. Dilerseniz İstanbul Pendik evde ek iş fırsatlarına göz atmaya başlayalım.

İstanbul Pendik Evde Ek İş Fırsatları

İstanbul Pendik evde paketleme işi modelleri tüm her yerde olduğu gibi bu ilçemizde de en çok tercih edilen iş modelleri arasındadır. Hali hazırda bir iş de çalışan ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından basit, hızlı ve her hangi bir ekstra bilgi gerekmediği için evde paketleme işi doğru tercih diyebiliriz. Dediğimiz gibi hem Pendik hem de komşu ilçeler gelişmeye devam ettiği için evde ek iş imkanına açık bir bölgedir.

İstanbul Pendik Evde Ek İş İlanları
İstanbul Pendik Evde Ek İş İlanları

Bölgede fabrika, kafe, restoran, tekstil gibi pek çok alanda faaliyet gösteren yerlerin olması iş çeşitliliği bakımında oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. İsterseniz kısaca en çok tercih edilen İstanbul Pendik evde ek iş imkanları nelermiş bakalım.

İstanbul Pendik Evde Pipet Paketleme İşi

İstanbul Pendik evde ek iş fırsatlarından ilki olarak bahsedeceğimiz iş modeli evde pipet paketleme işi olacaktır. Hemen hemen her yerde en çok tercih edilen ve en kolay bulabileceğiniz işlerin başında gelmektedir. Baktığınız da tüm ilçelerde birçok kafe ve restoran hatta büfe görebilirsiniz. Burada içilen içecekler de pipetle servis edilir. Peki bu pipetler nereden geliyor? İşte siz bu işi yapacaksınız.

Yapmanız gereken oldukça basit; fabrika ve atölyelerde üretilen pipetler, size bir kutu içerisinde gelecektir. İlk önce pipetleri renk, boyut ve modellere göre ayırmanız gerekmektedir. Daha sonrasında istenilen miktarlarda ve istenilen modelleri gruplamanız sonrasında ise paketlemeniz gerekmektedir. Yeme-içme sektörü olduğundan dolayı hijyenin bir ortam olması zorunludur. Evde pipet paketleme işi ile aylık ortalama 2.500 TL ek gelir kazanma imkanına sahipsiniz.

İstanbul Pendik Evde Çorap Paketleme İşi

İstanbul Pendik evde ek iş fırsatları arasından bahsedeceğimiz Bir diğer iş modeli olarak evde çorap paketleme işi düşünülebilir. Bu tıpkı bir önceki gibi oldukça basit ve hızlı bitirebileceğiniz işler arasındadır. Zaten buraya yazdığımız paketleme işlerinden sizi fazla yormayacak ve fazla zamanınızı almayacak olanlarından seçmeye çalışıyoruz. Evde çorap paketleme işi de oldukça fazla tercih edilen iş modelleri arasındadır. Yapmanı gereken yine çok basit olarak, size gelen çorapları model, renk ve boyutlarına göre ayırmakla başlayabilirsiniz.

Ayırdıktan sonra çorapların eşleri ile birbirlerine ve firmanın logosunun bulunduğu karton etikete zımbalamanız ve paketlemeniz yeterlidir. Babet çorabı ya da soket çorabı modellerinde farklı olarak karton bir aksesuara geçirmeniz gerekmektedir. Evde çorap paketleme işi ile de aylık ortalama 2.000 TL para kazanabilirsiniz.

Biz burada sadece çorap işini yazdık ama etrafınızda yer alan tekstil alanında faaliyet gösteren tüm iş yerlerini potansiyel olarak düşünebilirsiniz. Örneğin yakınızda pijama, gecelik üreten firmalar varsa bu ürünlerin de paketlemesini yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. Önemli olan sizin iş yapmayı ne kadar isteminizdir.

İstanbul Pendik Evde Kına Paketleme İşi

Pendik ve komşu ilçeler açık alanı, yeşil doğası bol bulunan bölgelerdir. Bu sebeple kır düğünleri için tercih edilmektedir. Düğün sezonu da yaklaştığını düşünürsek, düğünden önce yapılacak olan kına gecesi için gereken kına satışı fazla olacaktır. Bazen organizasyon firmaları tarafından bazen de düğün yerleri tarafından evde kına paketleme işi fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Evde kına paketleme işi de oldukça basittir. Organizasyon firması veya anlaştığınız firma neresiyle size bir çuval içerisinde belki 40 belki 60 kilo kına getirecek ve sizden bunları küçük küçük paketlemenizi isteyeceklerdir. Paketleme için gerekli olan ölçü aleti ve küçük kürek genellikle firma tarafından verilmektedir. Sizin de tek yapmanı gereken belirli ölçülerde kınayı poşete koyup paketlemek. Evde kına paketleme işi ile de aylık kabaca hesaplarsak 3.000 TL kazanma şansını bulunmaktadır. Sadece kına olarak düşünmeyin, düğün yerleri genellikle paketleme işi açısından fırsatlarla doludur. Örneğin evde nikah şekeri paketleme işi de Pendik ilçesinde yapılabilecek işler arasındadır.

İstanbul Pendik Evde Bardak Altlığı Paketleme İşi

İstanbul Pendik evde ek iş fırsatları arasında yazacağımız son iş modeli de evde bardak altlığı paketleme işidir. Bu iş modelini kısa zaman önce detaylı olarak yazmıştır. Kısaca açıklamak gerekirse, restoran, kafe, büfe gibi yeme içme mekanlarının bol olduğu yerlerde masaların düzenli ve temiz durması açısından bardak altlığı kullanılır. Bardak izi olan masa gördüğünüzde aklınıza “Hiç silinmiyor mu bu masalar?” sorusu gelmesin diye kullanılan bir eşya diyebiliriz.

Tüm paketleme işlerinde olduğu gibi hızlı ve kolayca yapabileceğiniz iş modelidir. Siz firma tarafından çok sayıda farklı modellere sahip bardak altlıkları gelir. Bunlar karton, keçe vb. maddelerden üretilmiştir. Her zamanki gibi öncelikle aynılarını gruplamalı ve firmanın isteği doğrultusundaki miktarlarda paketlemelisiniz. Evde bardak altlığı paketleme işi sayesinde aylık ortalama 2.000 TL ek gelir kazanma şansına sahipsiniz.

İstanbul Pendik Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İstanbul Pendik evde ek iş fırsatlarının çok fazla olduğu semtlerden biridir. Bu sebeple de Pendik eve iş veren firmalar oldukça fazladır. Evde iş imkanı sadece bu listemizde yazanlar değildir. Yeri gelmişken listemizin de sürekli olarak güncellenmeye çalışacağımızı söylemek isteriz. Eve iş veren firmalara gelecek olursak, sizin ve firmanın güvenliği açısından adres veya isim bilgilerini vermeyi doğru bulmuyoruz.

Sizler de İstanbul Pendik evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz. Önemli olduğunu düşündüğümüz için söylemek isteriz, kesinlikle sizden kapora veya depozito isteyenler olursa sakın para göndermeyin. İnsanları kandırmaya açık bir alan olduğundan dolayı, güvenli olduğundan emin olduktan sonra iş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Pendik Evde Ek İş İmkanı yazımızı beğendiyseniz yakın bir komşusu olarak İstanbul Çekmeköy Evde Ek İş İlanları yazımız da incelemenizi tavsiye ederiz.

5 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Pendik velibabada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ne olsa yaparım iş fark etmiyo

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu