Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Maltepe Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Ayda 2.500 TL

İstanbul Maltepe evde ek iş arayanlar için süper fırsatlar bulunmaktadır. Evde iş imkanı ile ayda 2.500 TL belki de daha fazla ek gelir kazanma şansınız var. Peki Maltepe eve iş veren firmalar nereden bulunur, hangi işler yapılabilir sizler için derledik.

Maltepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan şehrin 9. büyük ilçelerinden biridir. Büyük olması sebebiyle evde ek iş fırsatlarının yoğun olduğunu söyleyebiliriz. İlçede çoğunlukla hastane, spor salonu ve restoranlar yer almakta haliyle bu işyerleri de haliyle farklı farklı iş imkanı sağlamaktadır. Peki İstanbul Maltepe evde ek iş ilanları ve fırsatları nelerdir?

İstanbul Maltepe Evde Ek İş İlanları

İstanbul Maltepe evde ek iş ilanları biraz öncede bahsettiğimiz gibi sektörlere bakacak olursak ev hanımlarının ek gelir sağlayabilecekleri birçok fırsat sunmaktadır. Peki Maltepe’de evde yapılacak işler listesinde neler var?

İstanbul Maltepe Evde Ek İş İlanları
İstanbul Maltepe Evde Ek İş İlanları

İstanbul Maltepe Kürdan Paketleme İşi

Maltepe denize kıyısı bulunması sebebiyle, kıyı şeridinde oldukça fazla sayıda restoran ve kafe yer almaktadır. Buda evde ek iş yapacak olan kişilere fırsat sunmaktadır. Evde kürdan paketleme iş çok basit ve hızlıca yapılabilecek işler arasındadır. Yapmanız gereken tek şey hijyen koşulları içinde size verilecek olan kürdanları 50’li, 100’lü veya firmanın istediği miktarda sayıdaki kürdanı şeffaf paketlere koymak ve kutuya koymaktır. Eğer kürdanları koyduğunuz kutuda firma logosu bulunmuyorsa onu da yapıştırıp işlemi bitirirsiniz.

Fabrikada yapılan kürdanların neden elle paketlendiğini soracak olursanız bu tamamen maliyet açısından yapılmaktadır. Kürdanları paketleyen bir makine totale baktığımızda, insana göre daha fazla para harcamaktadır. Bu sebeple fabrikalar bu tarz işler için makinelerden ziyade insanları kullanırlar. Evde kürdan paketleme işi ile aylık 800 – 1.500 TL gibi bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Galoş Paketleme İşi

İlçede hastanelerin ve spor salonlarının fazlaca bulunmasından dolayı galoş ihtiyacı fazla olan bir bölgedir. Evde galoş paketleme işi de tıpkı bir önceki iş gibi oldukça basit ve kolaydır. Firma tarafından size belirli sayıda galoş verilir ve bunları istenilen miktarlarda olmak şartıyla gruplayıp, pakete koymanız istenmektedir. Tabi galoşlar hastanede de kullanılacağı için belirli hijyen standartlarını sağlamanız gerekmektedir.

Performansınız doğrultusunda evde galoş paketleme işi ile aylık 1.000 TL para kazanama şansınız bulunmaktadır. Eğer birkaç kişilik bir ekip kurarsanız bu daha fazla çalışmanızı ve daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Ekiple birlikte aylık 3.000 TL civarında ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Bardak Paketleme İşi

İstanbul Maltepe evde ek iş fırsatlarından bir diğeri ise neredeyse her ilçede ihtiyaç duyulan ve bu bölgede kafelerin çok olmasından dolayı revaçta olan, evde bardak paketleme işi olacaktır. Bu da tıpkı diğerleri gibi hiç bir eğitime veya bilgiye ihtiyaç duyulmadan yapılan ve aylık 1.500 – 2.500 TL ek gelir saylayabileceğiniz bir fırsattır.

Evde bardak paketleme işi nasıl yapılır diye soracak olursanız cevabı çok basittir. Firmalar size bir kutuda karton ya da plastik bardaklar gönderirler. Öncelikle renklerine göre bu bardakları ayırmalı ve firma tarafından istenilen miktarda bardağı şeffaf paketlere koymanız istenir. Oldukça basit ve hızlı yapılabilecek bir işlemdir. Bu iş ile kendinize hatırı sayılır miktarda ek gelir saylayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Pipet Paketleme İşi

İstanbul Maltepe evde ek iş ilanlarının sonuncusuna geldik. İlçede çok sayıda bulunan restoran ve kafeler sayesinde bölgede bulabileceğiniz evde ek iş fırsatları da buna göre şekillenmektedir. Yine bu sektöre yönelik bir ek gelir fırsatı daha sizinle paylaşıyoruz. Daha önceki Evde Pipet Paketleme İşi yazımızda da bahsettiğimiz gibi basit bir iştir. Firma size belirli sayıda renkli pipetler verir ve bunları paketlemenizi isterler. Öncelikle pipetleri boylarına ve renklerine göre ayırmanız gerekmektedir. Bazen bir pakette sadece tek renk pipetler istenirken bazen de paket içerisinde farklı renklerde pipetler istenebilir. Bu firmanın isteğine ve o anki işe göre değişmektedir. Sizin de yapmanız gereken firmanın isteği doğrultusunda pipetleri paketlemek olacaktır.

Yine gıda sektöründe olduğunuz için belirli hijyen kurallarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Evde pipet paketleme işi ile aylık 1.000 TL veya daha fazlasını kazanma şansını bulunmaktadır.

İstanbul Maltepe Eve İş Veren Firmalar

İstanbul’un 9’cu, Anadolu Yakası’nın 4’cü büyük ilçesi Maltepe’de eve iş veren firmalar bulunmaktadır. Gıda ve sağlık sektöründeki fırsatlarıyla evde iş imkanı yüksek yerlerden biridir. Ancak diğer yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi sizin güvenliğiniz ve firma güvenliği için ne yazık ki adres paylaşamıyoruz.

Sizler de İstanbul Maltepe evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından gerekli bölümleri doldurarak firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Eğer yorum bırakmak istemezseniz İşkur resmi sitesine üye olarak veya Jooble.org sitesinden evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

34 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Mrb maltepe oturmakdayim bebegim oldugu icin calisamiyorum evde yapabilicem paketleme işi ariyorum gercekden cok zor durumdayim cocumun ihtiyaclarini alamiyorim mamasi bezi vs ihtiyacalri icin istiyorum donus yaparsaniz cok sevinirim

 2. Maltepede oturuyorum evde küpe paketleme işi yaptım elim alışık işsizim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Merabalar evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul maltepe esenkentte ikametgah etmek teyim evde paketleme yapabilirim lutfen ek is imkani verirseniz sevinirim.

 4. Merhaba evlenmek için paraya ihtiyacımız var. Elim hızlıdır ve temiz iş yaparım. Paketleme isine talibim. Desteğinizi istiyorum

 5. İyi günler istanbul maltepede oturuyorum. Bu işi yapmak istiyorum. 3 kişilik bir ekibiz. Dönerseniz seviniriz.

 6. Merhabaa 3 çocuğum var çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum. Çocuklarimin ihtiyaçlarını karşılamak için evimin bütçesine katkı sağlamak için evde paketleme işi yapmak istiyorum Maltepe de oturuyorum. Elim çok hızlıdır. Lütfen dönüş yapın ihtiyacım var

 7. Merhaba. İkamet Kadiköy fikirtepe .Ev hanimiyim tek bireyim ev gelirim, gecimimi sağlayabilmek için evden acil işe ihtiyacim var . 05** *** ** ** saygilarimla

 8. Apartmanda kalabalığız her ne olursa yapabilir ayrıca maltepe de oturuyorum yakınlık açısından başvurmak istedim

 9. Merhaba pandemiden dolayı işten çıkarıldım ve iş bulamıyorum evde iş yapmak istiyorum Maltepe’de oturuyorum benide ekibinize katarsanız sevinirim

 10. Merhaba maltepe başıbüyük de oturmaktayim ve hem çocuklarımın ihtiyaçlarını hemde eşime destek olmak için evde paketleme işi arıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

 11. Maltepe’de oturuyorum. Ek kazanç olarak eşime destek amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. Anaokulu öğretmeniyim şuan çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 12. Mrb 3 çocuğum var çalışamıyorum eve gelir sağlamak istiyorum Maltepe’de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevirim

 13. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Maltepe’de oturuyorum. Ek kazanç olarak eşime destek amaçlı evde paketleme işi yapmak istiyorum. çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 14. Mehaba Maltepe Cevizlide ikamet ediyorum iş hakkında bilgi almak isterim. Benimle iletişime geçebilir misiniz? Teşekkürler.

 15. Merhaba Maltepe’de oturuyorum
  Evde paketleme işlerini yapabilirim
  Dönüş yaparsanız sevinirim…

 16. merhaba maltepe-küçükyalıda oturuyorum evde iki kişi çalışabilicek durumdayız. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Evde calismak istiyorum el becerim ve hizim cok iyi daha evvelde maske galos ve kuruyemis paketleme isi yaptim .

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu