Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Kartal Evde Ek İş İlanları | Aylık 3.000 TL Evde İş İmkanı

İstanbul Kartal evde ek iş ilanları yazımız da, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ve evde paketleme işi fırsatlarının çok olduğu bir yerden bahsedeceğiz.

Kartal, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan, bir tarafında Pendik, Maltepe, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerinin arasında yer almaktadır. Büyük bir yüz ölçüme sahip olan Kartal ilçesinde, evde paketleme işi fırsatları oldukça fazladır. Kartal, İstanbul’un fabrika bölgesi diyebiliriz. İlçede tekstilden, makine, ulaşım, sağlık gibi farklı sektörlerdeki fabrikalara ev sahipliği yapmaktadır. Bu fabrika yoğunluğu İstanbul Kartal evde ek iş fırsatlarını da beraberinde getirmektedir. Dilerseniz bu ek iş imkanı hangileri olduğuna geçelim.

İstanbul Kartal Evde Ek İş Fırsatları

Daha öncede bahsettiğimiz gibi farklı sektörlerde evde paketleme işi imkanı bulabilir ve bu sayede ekonomik sıkıntılardan kurtulabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şimdi gelelim İstanbul Kartal evde ek iş fırsatlarının neler olduğuna.

İstanbul Kartal Evde Ek İş İlanları

Evde Kalemtıraş Montajı ve Paketleme İşi

İstanbul Kartal evde ek iş modellerimizden ilki şu sıralar belki okulların tam anlamıyla açık olmadığından dolayı biraz düşük olabilme ihtimali bulunan evde kalemtıraş paketleme işi olacaktır.

Evde kalemtıraş montajı ve paketleme işi hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse; tüm paketleme işlerinde olduğu gibi bunda da herhangi bir eğitim bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir. Bu işi yapmaya başladığınızda, kalemtıraşın 3 parça halinde (vida, jilet ve kalemtıraşın gövdesi) şeklinde size ulaşacaktır. Yapacağınız işlem ise bu 3 parçayı birleştirerek tam bir kalemtıraş oluşturmak ve daha sonrasında şeffaf paketine koyarak işlemi sonlandırmaktır. Bazı kalemtıraşların üst tarafında şeffaf bir kapakta bulunmaktadır. Eğer bu tarz bir kalemtıraş montajı işi yapılıyorsa paketleme işlemine geçmeden önce o kapağı da takmanız gerekmektedir. En çok merak edilen soruya gelecek olursak; evde kalemtıraş montajı işi ile aylık ortalama 1.500 TL gibi bir ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde boncuk paketleme işi daha önceden de sitemizde detaylı olarak yayınladığımız bir iş modelidir. (Buradan detaylara ulaşabilirsiniz) İstanbul Kartal evde ek iş modelleri arasında belki de en çok sıkılabileceğiniz ve yorulabileceğiniz iş olabilir. Nedeni ise firmalardan size çuvalların içerisinde renk renk, model model farklı ebatlarda çok sayıda boncuk verilmesi ve bunlardan aynı olanları gruplandırmanız istenmesindedir. Çok fazla olduğundan dolayı bir süre sonra gözleriniz ağrımaya ve boncukları ayırt edememeye başlayabilirsiniz. Ama verilen ücrette sizi oldukça tatmin edecektir. Evde boncuk paketleme işi ile aylık ortalama 2.000 TL kazanma şansınız bulunmaktadır. İş zaman alacak bir model olduğundan dolayı ekip olarak çalışmanız hem sizin için hem de kazanacağınız ek gelir için iyi olacaktır.

Evde Tespih Paketleme İşi

Evde tespih paketleme işi ile evde tespih yapımı çok fazla karıştırılmaktadır. Tespih paketleme işi, hazır olan ürünleri şeffaf paketlere koyularak ve en sonunda firmanın etiketi yapıştırılarak son bulur. Ancak tespih yapımı işi biraz daha farklı ve süre olarak daha uzundur. Bu iş modelinde size ip veya zincir, boncuk ürünleri verilmekte ve sizden bunları tespih haline getirmeniz istenmektedir. Daha sonra ürünü tamamladığınız da paketleme kısmına geçebilirsiniz.

Bu evde paketleme işi modelinde en çok dikkat etmeniz gereken husus, ürünlere zarar vermemeniz veya koparmamanızdır. Bu işten ise aylık ortalama 3.000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

İstanbul Kartal evde ek iş modellerinden bu yazımızda sonuncu olarak bahsedeceğimiz iş evde kürdan paketleme işi olacaktır. Fabrika ve mağazaların çok olduğu bu bölgede haliyle kafe ve restoranlarda oldukça fazladır. Her restoranda mutlaka olan şeylerden biri de masadaki kürdanlardır. İş sürekliliği bakımından iyi olabilecek kürdan paketleme işi hakkında daha önce detaylı bir yazı yazmıştık (Evde Kürdan Paketleme İşi İle Ek Gelir) ancak burada da kısa bir açıklama yapmak gerekirse; yiyecek sektöründe olduğunuzdan dolayı hijyen firmalar için birinci plandadır. Yapmanız gereken ise belli sayıda kürdanları kutulara koyarak paketlemeniz olacaktır. Size ilk etapta çok fazla kürdan geleceğinden dolayı ürünlere ne kadar az zarar vererek işlemi tamamlarsanız hem iş devamlılığı hem de ek gelir açısından size o kadar yararlı olacaktır. Evde kürdan paketleme işi ile de aylık ortalama 1.500 – 2.000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İstanbul Kartal evde ek iş fırsatlarını elimizden geldiğince bu yazımızda güncellemeye çalışacağız. Kartal’da bulunan evde ek iş imkanı sadece bu yazıdakiler değildir. Eğer ekonomik zorluk çekiyorsanız veya evinize maddi yönden katkı sağlamak istiyorsanız evde paketleme işi modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna gelecek olursak; hem sizlerin hem de firmaların güvenliği açısından tek tek yazamıyoruz ne yazık ki. Bununla ilgili bazı yorumlar alıyoruz ancak burada yazacağımız bir firmadan maddi veya manevi bir zarara uğramanızı ya da tam tersi firmanın maddi veya manevi bir zarara uğramasını istemeyiz.

Sizler de İstanbul Kartal evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

4 Kişi Fark Edilmek İstendi

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu