Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Kağıthane Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Ayda 3.000 TL

İstanbul Kağıthane evde ek iş ilanları arayanlar için evde iş imkanı ile ayda 3.000 TL nasıl kazanılır, Kağıthane’de ne gibi ek işler yapılabilir, eve iş veren firmalar hangileri, aylık ne kadar kazanılır gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatları sunan ilçeler arasındadır. Kağıthane toplam 23 km² bir alana sahip olup, nüfusu ise 500 bin civarındadır. İsmini, eskiden burada yer alan kağıt fabrikasından almış olan Kağıthane’de, son yıllarda gelişen ve adeta bir iş yeri merkezi haline gelmiş, kısa zamanda çok sayıda iş yeri ve plazalar açılmıştır. Oldukça kalabalık ilçelerden biri olması sebebiyle dezavantajlarının yanı sıra insanlara fırsatlar bulunmakta ve para kazanmak isteyen birçok öğrenci, ev hanımı, çalışana part-time iş veya evde iş imkanı sunmaktadır.

Eğer bir hali hazırda bir işte çalışıyorsanız ve maaşınız sizi geçindirmeye yetmiyorsa veya ev hanımıysanız ve ailenize maddi açıdan katkı sağlamak istiyorsanız ya da öğrenciyseniz, ek iş her zaman en ideal çözümdür. Biz de bu yazımızda İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatlarını sizler için derledik.

İstanbul Kağıthane Evde Ek İş İlanları

İstanbul Kağıthane evde iş imkanı sayesinde aylık 1.000 ile 3.000 TL gibi bir meblağda kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Tabi bu sizin çalışma prensibinize, hızınıza ve isteğinize göre farklılık gösterir. İsterseniz evde yapılacak işler listesine bir göz atalım.

Evde Ek İş Fırsatları

İstanbul Kağıthane Evde Bardak Paketleme İşi

İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatlarımızdan ilki evde bardak paketleme işi sizi yormayacak en kolay işlerden biridir. Yapacağınız şey çok basittir; firma tarafından size verilen plastik veya karton bardakları belli bir sayıda olmak üzere iç içe dizmek ve yine firma tarafından verilen şeffaf poşetlere koyarak paketlemektir. Firmalar genellikle paket başına ücret öderler ve bu yaklaşık olarak 1 TL civarındadır. Günlük 10 paket yaparsanız 10 TL, 200 paket yaparsanız 200 TL ücret alırsınız. Bir ayda ortalama 20 gün çalışsanız ve her gün için ortalama 75-100 arası paket yaparsanız, aylık olarak 1.500 – 2.000 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Kağıthane Evde Yaprak Sarma İşi

Evde yaprak sarma işi genellikle ev hanımlarının tercih ettiği işlerden biridir. Daha önce de bu konuyla ilgili bir yazı paylaşmıştık isterseniz “Evde Yaprak Sarma Fiyatları | Evde Yaprak Sarma İşi” buradan ulaşabilirsiniz.

Yine yapacağınız iş bellidir aslında ama bu kez ister eve iş veren firmalar ile anlaşır isterseniz de kendiniz satış yapabilirsiniz. Eğer kendiniz satış yapmayı düşünürseniz öncelikle pazar araştırması yapmanızı öneririz. Tabi ki el emeğinizi fiyatını kendiniz belirlersiniz ancak ürününüze yüksek fiyat biçmeniz halinde müşteri bulmakta zorlanabilirsiniz. Evde yaprak sarma işi ile de yine aylık 2.000 TL civarında ek gelir sağlamanız mümkün.

İstanbul Kağıthane Evde Nikah Şekeri Yapımı

Yazımızın başında İstanbul çok kalabalık ve bunun dezavantajları var ama avantajları da var. Haliyle ne kadar kalabalıksa o kadar düğün, nikah yapılıyor. Nikahlarında olmazsa olmazı tabi ki de nikah şekeridir.

Evde nikah şekeri yapımı için organizasyon firmaları ile anlaşabilirsiniz. Bu firmalar tarafından size nikah şekeri yapımı için gerekli olan malzemeler verilir. Sizde bunları düzgün ve istenilen biçimde paketleyerek aylık 3.000 TL’ye kadar ek gelir kazanma şansına sahip olursunuz. Diğer yandan “Armut” gibi mobil uygulamalara üye olarak kendi nikah şekeri tasarımlarınızı da satma şansına sahipsiniz. Tasarımınız ne kadar güzel ve hayal gücünüz ne kadar genişse para kazanma şansınız da bir o kadar yüksektir.

İstanbul Kağıthane Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Artık telefonu olmayan kimse kalmadı ve dünya paralara satılan cep telefonlarını hem korumak hem de aksesuar amacıyla telefon kılıfı kullanıyoruz. Mutlaka sizde almışsınızdır peki hiç dikkat ettiniz mi? Telefon kılıfı alırken ürünler hep şeffaf bir poşetin içinde. İşte evde telefon kılıfı paketleme işi de budur.

İstanbul Kağıthane evde ek iş imkanlarından en çok tercih edilen telefon paketleme işi olabilir çünkü Türkiye’de ortalama 150 bin adet telefon kılıfı satılmakta ve milyonlarca telefon kullanıcısı bulunmaktadır. Bu işi veren firmalar size, poşet, kılıf ve bazen telefon modelinin yazılı olduğu etiketleri sayılı olarak verirler. Bazen de etiketler poşetlerin üzerine yapıştırılmış halde gelir. Yapmanız gereken doğru telefon kılıfını doğru poşete koyarak, kapatmaktır. Evde telefon kılıfı paketleme işi ile aylık 1.500 TL veya daha fazlasını kazanabilirsiniz.

İstanbul Kağıthane Evde Tesbih Yapımı

İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatlarındaki son işimiz evde tesbih yapımı ve paketleme işidir. Uzun yıllardır ülkemizde aksesuar veya rahatlamak amacıyla kullanılan tesbih yapımı ile para kazanabilirsiniz.

Evde tesbih yapma işi oldukça kolaydır ama seçenek çok fazladır. Tesbih yapımı için alacağınız malzemeleri (boncuk, taş gibi) ipe geçirerek dizer ve işlemi bitirmiş olursunuz. Ancak ülkemizde tesbih koleksiyonu yapan insanlar oldukça fazladır ve yaptığınız ürün alışılagelmiş bir modelse satış fiyatınız düşük olacaktır. Ortalama bir tesbih 50 ile 200 TL arasında satılmaktadır. Ancak kullanacağınız özel taşlar sayesinde bu oltu taşı olabilir, kehribar olabilir maliyeti yükseleceğinden satış fiyatınız 1.000 – 5.000 TL arasında değişebilir. Evde ek iş fırsatlarında en fazla para kazanma şansınızın bulunduğu sektör tesbih yapımı olacaktır.

İstanbul Kağıthane Eve İş Veren Firmalar

İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatlarına en çok sahip bölgelerden biridir. Nedeni ise daha öncede bahsettiğimiz gibi İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir ve kısa sürede iş yeri merkezi haline gelmiştir. Hal böyle olunca eve iş veren firmalar açısından geniş fırsatlara sahiptir. Ancak güvenlik gereği iş yerlerinin isim ve adres bilgilerini sizlerle paylaşmamaktayız.

Sizler de İstanbul Kağıthane evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, daha sonra bu işi veren firmaların size ulaşabilmeleri için aşağıya “Seni Fark Etmelerini Sağla !“kısmına adınızı soyadınızı paylaşarak bulunmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Yorum bırakmak dışında İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

74 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhaba evde yapilacak isleri yapmak istiyorum maddi olarak zorluk cekiyoruz esime destek çıkmak istiyorum evde yapilacak is varsa almak istiyorum.

 2. Merhaba, geri dönerseniz memnun olurum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen

 3. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişiyiz her türlü paketlemeyi yaparız kâğıthane de oturuyorum

 4. Merhaba evde yapilacak isleri yapmak istiyorum maddi olarak zorluk cekiyoruz esime destek çıkmak istiyorum evde yapilacak is varsa almak istiyorum

 5. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum. 3 kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Tam zamanlı olarak evdeyim ve çalışıp kendı paramı kendım kazanmak ıstıyorum lütfen yardımlarınızı beklıyorum

 7. Merhaba evden çalışmak istiyorum. Paketleme işleri uygundur.
  Konum Eyüp – İstanbul

 8. Turgay ben İstanbul Kağıthane de Sultan selim mahallesinde oturuyorum bu işleri çok iyi yaparım evde iş yapmam gerekiyor. dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum telefon kılıfı yada bardak paketleme kagithane hurriyet mah deyim

 10. Merhaba istanbul beyoğlunda ikamet etmekteyim günlük 2 kişi 7-8 saat aktif ve pratik çalışabiliriz. Dönüşünüzü bekliyoruz

 11. 4 çocuklu ev hanımıyım şirintepe mah.oturmaktayım telefon kılıfı yada bardak paketlemek istiyorum,çocuklarım vede eşim yardım edecekler şimdiden teşekkür ederim

 12. Merhaba,
  Kağıthane de oturuyorum. Evden paketleme işi veren firmalarla çalışmak isterim.
  Geri dönüşünüzü rica ederim

 13. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Kağıthane Seyrantepe de oturuyorum.
  Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim.

 14. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Kağıthane Seyrantepe de oturuyorum.
  Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim.

 15. Paketleme işi yaptım daha önce elim yatkındır bu işe çok ihtiyacım var iki kişi ile paketliyecegim paketlemede sınır aramıyorum 1000 2000 paket farketmez

 16. Evde ek iş istiyorum ben Alibeyköy’de ikamet ediyorum kanser hastasıyım yüzde 80 raporum var iş ihtiyacım var lütfen tel 0534 359 ** **

  1. Kağıthane Nurtepe de oturuyom evde telefon kılıfı yapmak istiyorum lütfen basfuruma dönüş yaparmisiniz

 17. Evde ek iş yapmak istiyorum engelli kızım var ihtiyaçlarını karşılamak ve eşime destek olmak istiyorum

 18. Çoçuklarımın okul masrafları ve kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum. Bardak paketleme işine başvuruyorum.

 19. Merkez mahallesinde oturuyorum. Çoçuklarımın okul masrafları ve kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum. Bardak paketleme işine başvuruyorum.

 20. Merhaba evde yapilacak isleri yapmak istiyorum maddi olarak zorluk cekiyoruz esime destek çıkmak istiyorum evde yapilacak is varsa almak istiyorum.

 21. Merhaba 1 kız çocuğu annesiyim ve evde ek ise ihtiyacım var kendim çalışıyorum lakin kira ödemeler derken hergun biraz daha maddi olarak içe giriyorum,yardımcı olursaniz çok sevinirim.

 22. And even though Election Day is over, betting will continue
  till it is clear who won, having said that long that requires.

 23. Kağıthane Nurtepe de oturuyom evde telefon kılıfı yapmak istiyorum lütfen basfuruma dönüş yaparmisiniz

 24. Kâğıthane hamidiye mahallesinde oturuyorm evde yapılabilecek iş istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 25. Merhabalar 3 yıldır evden çalışıyorum şuan işe ihtiyacım var 23 yaşındayım Yardımcı olursanız sevinirim

 26. Evde paketleme yapabileceğim bir is istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 27. Merhaba Sanayi mahallesinde oturuyorum evde bardak veya yapabileceğim diğer paketleme işlerini yapmak istiyorum

 28. Merhaba eşim için evde paketlemede işi arıyorum yardımcı olur musunuz teşekkürler

 29. Kendi harçlığımı çıkartmak için evde bardak paketleme işini yapmak istiyorum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu