Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Güngören Evde Ek İş İlanları | Evde İş İmkanı İle Ayda 3.000 TL

İstanbul Güngören evde ek iş fırsatları kolay olmakla birlikte evde iş imkanı sayesinde aylık 3.000 TL kazanabilirsiniz. Güngören eve iş veren firmalar nereden bulunur, ne kadar aylık kazanç sağlanabilir ve hangi ek iş seçenekleri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Güngören İstanbul’un küçük semtlerinden biri diyebiliriz ancak komşusu olan Merter’de olağan üstü derecede evde ek iş fırsatları bulunmaktadır. Son zamanlarda gittiniz mi hiç bilmiyoruz ancak Merter tamamen tekstilin başkenti haline gelmiştir. Her köşe başında her binanın altında mutlaka tekstil ile alakalı bir iş yeri görmeniz kaçınılmazdır. Bu da Güngören ve çevresine evde iş imkanı sunmaktadır. Peki İstanbul Güngören evde ek iş ilanları ve fırsatları nelerdir?

İstanbul Güngören Evde Ek İş İlanları

İstanbul Güngören evde ek iş ilanları, bölgede ve özellikle Merter’de sıkça aranan bir iş koludur. Tekstil atölyelerinin çok sayıda olması ek gelir arayan insanlara paketleme ve gıda alanında iş imkanı yaratmaktadır. Peki Güngören’de evde yapılacak işler listesinde neler yer alıyor?

İstanbul Güngören Evde İş İmkanı

İstanbul Güngören Ürün Paketleme İşi

Dediğimiz gibi Güngören ve çevresinde tekstil atölyeleri veya fabrikaları çok fazladır. Bu fazlalık da iş yoğunluğuna ve dolayısıyla insan gücüne ihtiyaç duyar. Ürün paketleme işi olarak genellediğimi bu alanda, iş yerlerinin ürettiği, kazak, pantolon, çamaşır ve benzeri ürünleri paketlemektir.

Yapacağınız işlem oldukça basit olup firmaların size anlatacağı şekilde ürünü katlamak ve firma logosunun bulunduğu poşetlere koymaktır. Bu işlemde firmalar genellikle parça başı ödeme yaparlar. Ürün paketleme işi ile aylık ortalama 2.500 TL civarında bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Güngören Evden Yemek Yapma

Bu kadar çok iş yerinin bulunduğu bir bölgede, çalışan insanların yemek yemesi lazım değil mi? Genellikle ev hanımlarının tercihi olan evden yemek yapma işi ile anlaştığınız firmalara vermek olacaktır. Evden yapılabilecek işler arasında hiç bir zaman bitmeyecek olan gıda sektörüne de giriş yapmış olacaksınız.

Evden yemek yapıp satmayı düşünüyorsunuz ancak firmaları nereden bulacaksınız? Bunun iki yolu vardır. İlki yakın olduğunu iş yerleri ile yüz yüze görüşerek anlaşmaya çalışmaktır. Bunu şu avantajı var; yaptığınız yemeği iş yerine götürebilir ve insanların tatmasını sağlayabilirsiniz. İkinci yöntem ise eve iş veren firmaların yer aldığı internet sitelerine veya mobil uygulamalara üye olarak, teklif vermeniz olacaktır. Bunun bir benzeri olan Evde Yaprak Sarma İşi konumuzdan inceleyebilirsiniz. Evden yemek yapma işinden aylık olarak ortalama 2.000 – 3.000 TL civarında bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

İstanbul Güngören Elbise Askısı Paketleme İşi

Tekstil dükkanları çok olunca onlarla ilgili işlere de fazlaca yer vermek istiyoruz. İstanbul Güngören evde ek iş yapacağınız bir diğer iş kolu da elbise askısı paketleme işi olacaktır.

Elbise askısı paketleme işi oldukça kolay ve hızlı yapabileceğiniz bir iştir. Nasıl yapılacağına gelirsek; tekstil firmaları size çuval içinde renk renk, model model ve farklı boyutlarda askılar gönderecektir. İlk olarak bunları kendi aralarında gruplamanız gerekmektedir. Daha sonrasında ayırdığınız elbise askılarını firmanın ihtiyacına göre 5’li, 10’lu veya 20’li gruplar halinde firma logosunun bulunduğu paketlemektir. Son işlem ise paketlediğiniz elbise askılarını kolilere dizerek süreç tamamlanır. Elbise askısı paketleme işi ile aylık ortalama 1.000 – 1.500 TL kazanabilirsiniz.

İstanbul Güngören Evde Etiket Paketleme İşi

İstanbul Güngören evde ek iş fırsatlarından sonuncusu; etiket paketleme işi yine Güngören ve çevresinde oldukça revaçta olan işlerden biridir. Tekstil firmaları üretimden satış sürecine doğru daha çok insana ihtiyaç duymaya başlar. Özellikle yoğun dönemlerde firmalar dışarıya iş vermek zorunda kalırlar. Bu da evden ek iş fırsatı yaratır. Etiket paketleme işi de bunlardan biridir. Peki etiket paketleme nedir?

Etiket paketleme işi aslında oldukça basittir. Yapacağınız işlem ürün üzerinde yer alan firma logosuna etiket eklemektir. Daha açıklayıcı olmak gerekirse siz bir mağazaya gittiniz ve bir kazak beğendiniz. Ne kadar olduğuna bakmak için genellikle ürünün iç tarafına iliştirilmiş olan ve üzerinde barkod numarası ile ürünün bilgilerinin yazılı olduğu etikete bakarsınız. İş etiket paketleme işi de bunu yapmaktır.

Bazı firmalar etiketleri firma logosu üzerine ufak bir dikişle tutturmanızı isterler ancak bunun için her hangi bir terzilik becerisine sahip olmanız gerekmemektedir. Bazı firmalar ise çengelli iğne vererek, etiketi yine firma logosunun bulunduğu yere takmanızı isteyecektir. Bunda da her hangi bir zorluk bulunmamaktadır. İstanbul Güngören evde ek iş listemizde yer alan etiket paketleme işi ile aylık olarak 2.500 – 3.000 TL arasında bir ek gelir kazanmanız mümkündür.

İstanbul Güngören Eve İş Veren Firmalar

Tekstilin başkenti sayılabilecek bu bölgede çok sayıda eve iş veren firmalar yer almaktadır. Ürün bazlı üretimin çok olması sebebiyle evde iş imkanı yüksek yerlerden biridir. Ancak diğer yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi sizin güvenliğiniz ve firma güvenliği için ne yazık ki adres paylaşamıyoruz.

Sizler de İstanbul Güngören evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından yazabilir ve eve iş veren firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Yorum dışında İşkur resmi sitesinde de İstanbul Güngören evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

28 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Güngören mareşal çakmak mahallesi ne yakın bir noktada evde ek iş mandal işi arıyorum

 2. Güngören merkez mahallesinde oturuyorum işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun saygılarımla….

 3. Güngören de oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var elim çok yatkındır lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

 4. Güngören Maraşel Çakmakta oturuyorum, işe çok ihtiyacım var elim yatkındır lütfen yardımcı olun sürekli olarak calısıcam yardım edin lutfen

 5. Güngören güneştepe mahallesi evde ek iş arıyorum parça başı overlok işi paketleme ve söküm işi

 6. Güngören Mareşal Çakmak Mah. Oturuyorum ailecek paraya ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

 7. Merhaba, modelistlik bilgim var kalıp çıkartma serileme ve modelleme yapabiliyorum.abiye gelinlik ve günlük kıyafetler dikiyorum. İs vermek isteyenler ulaşsın İstanbul Bağcılar

 8. Güngören merkez mahallesinde oturuyorum.Evde iş yapabilirim. Boş vaktim var ve elim yatkındır

 9. Güngören de oturuyorum ev hanımıyım ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 10. Merter güngörende oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 11. Merhaba, ev hanımıyım şimdiye kadar birsürü ev iş deneyimim oldu, evde bir tane de öğrenci kızım var ikimizinde vede yeterli ve zamanı var. İstnabul/Güngören de oturuyorum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu