Evde Ek İşEk İş Fikirleri

İstanbul Beylikdüzü Evde Ek İş İlanları | Aylık 3000 TL Ek Gelir

İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatları, ev ekonominize katkı sağlayabileceğinizi ve tatmin edici miktarlarda ek gelir sağlayabileceğinizi söylemek isteriz. Zaten büyük ve kalabalık bir ilçe olmasından dolayı farklı türlerde pek çok evde paketleme işi bulabilir ve boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan büyük ve kalabalık bir ilçedir, son sayıma göre yaklaşık 350.000 kişi burada ikamet etmektedir. Bölgede çok sayıda konut, kafe, restoran, hastane, fabrika bulunmakta ve daha fazlası da gün geçtikçe yapılmaktadır. Bu evde ek iş için en değerli fırsatları da yanında getirmektedir. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatlarına göz atmaya başlayalım.

İstanbul Beylikdüzü Evde Ek İş Fırsatları

08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışan kişiler veya ev hanımları, öğrenciler, emekliler evde ek iş yaparak kendi paralarını kazanmaktadır ve emin olun bunu yapan insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Boş vakitlerini para kazanmak için harcayan kişiler genellikle evde paketleme işi ile ilgilenmektedirler. Bunun sebebi ise hem rahat olunan bir ortam, hem de çalışma saatlerini kendilerine göre ayarlamaktadırlar. Bu çok büyük bir rahatlık olmasının yanı sıra evde paketleme işi ile de ciddi miktarlarda ek gelir sağlamaktadırlar. Para Ekstra olarak elimizden geldiğince İstanbul evde paketleme işi fırsatlarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz ve bu yazımızda da İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İstanbul Beylikdüzü Evde Paketleme İşi
İstanbul Beylikdüzü Evde Paketleme İşi

İstanbul Beylikdüzü Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatlarının ilki evde telefon kılıfı paketleme işi olduğunu söyleyebiliriz. Ek gelir sağlamak isteyenlerin en fazla tercih ettiği iş modellerinden biridir. Baktığınızda cep telefonu olmayan hiç kimse yok ve bu cihazlar pahalı olduğundan dolayı insanlar, telefonları düşmeye, çizilmeye veya ıslanmaya karşı korumak isterler. Bu sebeple her telefon olan kesinlikle yanında kılıfta almaktadır. Düşündüğünüzde piyasada yer alan telefon sayısından belki de 10 kat fazla telefon kabı bulunmaktadır.

Renk, model, desen farklılıkları olan pek çok telefon kabı bulunur. İnsanlarda bir süre sonra kullandıkları telefon kılıflarından sıkılıp değiştirmek ister. Bu sebeple büyük ihtimalle telefonlardan daha fazla telefon kılıfı satılmaktadır. Haliyle bu oldukça büyük bir pazar konumundadır. Burada yapacağınız iş oldukça basittir. Anlaştığınız firma size koli içerisinde farklı modellere ait farklı renk ve desenlerde telefon kılıfları verir ve sizden bunları şeffaf poşetlere kaymanızı isterler. Bazen de hangi model telefona ait olduğu anlaşılması için küçük etiketler yapıştırmanızı beklerler. Evde telefon kılıfı paketleme işi oldukça revaçta olan ve aylık ortalama 3.000 TL kazanabileceğiniz bir iş modelidir.

İstanbul Beylikdüzü Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatlarının ikincisi plastik bardak paketleme işidir. İlçede hastane, iş yeri, fabrika, okul gibi insanların sürekli girip çıktığı ve uzun zamanlar harcadığı yerler bulunmaktadır. Bu harcanan saatler içerisinde insanlar, su, meyve suyu gibi ürünler tüketirler. Özellikle yaz aylarında bu tüketim daha fazladır. Gözünüzün önüne getirmeye çalışın, bir yerde su içmek istediniz ve sebilin yanına gittiniz. Yandan bardak alarak suyunuzu doldurursunuz. Peki sebilin yanına koyulan plastik bardaklar nereden geliyor? İşte burada siz devreye giriyorsunuz. Bu tarz büyük yerler firmalarla anlaşır ve binalarında belirli bölgelere bu sebillerden koyar. Sizde anlaştıkları firmalarla iletişime geçtiğiniz takdirde bardak paketleme işini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu işte yapmanız gereken ise; size verilen yüzlerce plastik bardağı 50’li veya 100’lü şekilde iç içe geçirip paketlemek olacaktır. Bu işle aylık ortalama 2.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Evde Çorap Paketleme İşi

Çorap, herkeste mutlaka olan ve belirli bir süre kullandıktan sonra eskidiği için atılan bir üründür. Çorap paketleme işini sadece Beylikdüzü olarak düşünmemeye çalışın, her yerde yapabileceğiniz bir evde paketleme işi modelidir. Ama Beylikdüzü’nün kalabalık bir ilçe olduğunu göz önüne alırsak, diğer bölgelere göre daha fazla ihtiyaç duyulduğunu söyleyebiliriz.

Evde çorap paketleme işi de oldukça kolay ve hızlıca altından kalkabileceğiniz bir iş modelidir. Öncelikle size verilen çorapları numaralarına göre ayırmalı, daha sonrasında firmanın istediği adetlerde paketlemelisiniz. Bazı firmalar kartonlara da koymanızı isteyebilir. Bu çorabın modeline göre değişiklik gösterebilir. Evde çorap paketleme işi ile de aylık ortalama 2.000 TL ek gelir kazanma şansınız bulunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Evde Pipet Paketleme İşi

Beylikdüzü oldukça büyük ve halen daha gelişmekte olan bir ilçedir. İlçede çok sayıda üniversitenin bulunması sebebiyle pek çok kafe, restoran yer almaktadır. Bu tür yerlerde de en çok kullanılan ürünlerin başında pipet gelmektedir. Kendinizden pay biçerseniz, bir kafeye gittiğiniz de mutlaka bir şeyler içersiniz, pipet de tek kullanımlık bir ürün olduğundan dolayı işletmede sürekli yenisi bulunmak zorundadır. Haliyle bu üründe sirkülasyon çok fazladır, bu da evde ek iş arayanlar için bulunmaz nimettir. Evde pipet paketleme işi hızlıca yapabileceğiniz bir iş modelidir. Ancak gıda sektörüne çalıştığınızdan dolayı hijyen kurallarına kesinlikle uymalısınız. Eldiven, bone, maske takarak bu işlemi yapacağınızı unutmayın.

Pipet paketleme işi içinde yapacağınız işlem, size verilen pipetleri 20’şer, 30’ar gruplarla şeffaf paketin içerisine koymak ve ağzını kapatmaktır. Bu iş modeli ile aylık 2.500 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatlarının çokça bulunduğu ilçelerden biridir ancak önemli olan bu fırsatları yakalamaktır. Biz burada başlıca fırsatlardan bahsetmeye çalıştık ancak tabi ki Beylikdüzü ilçesinde ek gelir fırsatları sadece bu kadar değildir. İstanbul Beylikdüzü eve iş veren firmaları bulmak istiyorsanız kesinlikle yakınızdaki firmalardan başlamalısınız. Yüz yüze görüşmek iki taraf içinde güven sağlayacaktır.

Para Ekstra olarak biz burada firma ismi, adres veya telefon bilgilerini paylaşmayı doğru bulmuyoruz. İnsanları kandırmaya açık bir alan olduğundan ve takdir edersiniz ki tüm firmaların veya kişilerin ne kadar güvenilir olduğunu bilemediğimiz için kendimizce bu tarz bir önlem almaktayız.

Eğer siz de İstanbul Beylikdüzü evde ek iş fırsatları ile ilgileniyor ve ek gelir kazanmak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bir diğer seçenek olarak devlet kurumu olmasından dolayı İşkur internet sitesini incelemenizi tavsiye edebiliriz. Bir diğer tavsiyemiz ise sizden güvence adı altında para isteyen firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Bilgileri

Devlet kurumu olmasından dolayı burada vereceğimiz tek isim İşkur olmaktadır. Peki İşkur evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır kısaca ondan da bahsetmek istedir. Öncelikle İşkur resmi internet sitesine girerek, üye olmalısınız. Daha sonrasında ‘İş İlanları’ kısmından arama kutucuğuna “paketleme” yazarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylara erişebilir ve aramanızı il-ilçe gibi seçenekleri yazarak kendinize daha uygun olan sonuçlara erişebilirsiniz. Dilerseniz İşkur Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır? konusunu daha detaylı inceleyebilir ve nasıl üye olunur, nasıl iş başvurusu yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

İstanbul Beylikdüzü Evde Ek İş İlanları yazımızı beğendiyseniz Evde Ek İş kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

36 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Beylikdüzü de oturuyorum Adnan kahveci bulvarında corap yada ne olursa olsun paketleme işi cok acıl istiyorum

 2. Merhaba Beylikdüzü yakuplu da ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 3. Esenyurt kıracta dukkanimizda paketleme ve montaj isi oyuncak vs..isleri yapılır..05** *** ** ** metin kumak.

  1. Metin bey merhabalar ben paketleme oyuncak işi yapabilirim geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 4. Beylikduzu adnan kahvecide oturuyorum,evde çorap ,pipet,bardak paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Merhaba beylikdüzü Adnan kahveci mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 6. Merhaba beylikdüzünde oturuyorum acil evde işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız iyi olur

 7. Merhaba beylikdüzü beykentte oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardimci olursanız çok sevinirim

 8. İhtiyacım var evde iş yapmak istiyorum eşim tek çalışıyo bnde ona katkıda bulunmak istiyorum

 9. Beylikdüzü yakupluda oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacim var dönüş yaparsanız memnun olurum.

 10. Beylikdüzü yakupluda oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacim var dönüş yaparsanız memnun olurum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu