Evde Ek İşAz Bütçe İle Ek İşSermayesiz İş Fikirleri

İnternetten Video İzleyerek Para Kazanmak

İnternetten video izleyerek para kazanmak vakti olan insanlar için zaman zaman keyifli olabilecek bir ek gelir yöntemi. Bu videolar ne yazık ki her insanın izleyebileceği sürükleyici videolar yerine genellikle reklam videoları şeklinde karşımıza çıkıyor. Böyle olunca da bazı insanlar için sıkıcı bir hal alabiliyor. Ancak ne olursa olsun yerinden kalkmadan para kazanmak için iyi bir yöntem.

 

İnternetten Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

 

İnternette video izleyerek para kazanmak için bu hizmeti veren sitelere üye olmak gerekiyor. Üye olduktan sonra gün içinde belirli zamanlarda size gönderilen linklere tıklayarak videoları izliyorsunuz. Bu videolar bazen 2 dakikalık kısa videolar olabileceği gibi zaman zaman 10 dakikalık uzun videolar da gönderilebiliyor. Bu sitelerin genel çalışma mantığı yeni üyelere kısa videolar gönderirken üyelikler eskidikçe daha uzun videolar gönderilmesi üzerine kurulu. Buradaki amaç ise eski üyelerin daha güvenilir olmaları sebebiyle onlara gönderilen videoların izlenmesinin daha garanti olması.

 

İnsanlar genellikle internetten video izleyerek para kazanmak hakkında işin kurnazlığına kaçmayı tercih ediyorlar. Pek çok insanın aklına videoyu açmak ve video oynarken arka planda başka işlerle uğraşmak geliyor. Ancak bu pek mümkün değil. Çünkü videodan para kazanmak istiyorsanız bu videonun hem tam ekran olması hemde oynadığı süre boyunca ileri geri atlatılmaması gerekiyor. Bir başka deyişle videonun tamamını bilgisayarınızın ekranında baştan sona kadar izledikten sonra parayı kazanıyorsunuz. Diğer taraftan çok önce üye olanlara günlük bazda çok fazla ve uzun video gönderildiğinden bu kişiler bir yöntem olarak birden fazla bilgisayarda bu videoları açarak izleme fikrini geliştirmişler. Bu sayede iki videoyu farklı bilgisayarlardan açarak aynı anda bu videolardan para kazanıyorlar.

 

İnternetten Video İzleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

 

Ne kadar para kazanılacağı konusu üzerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi üyelik yaşı oldukça önemli. İlk başlarda tatmin etmeyen kazançlar sağlansa da 4-5 aylık bir süre içinde kazançlar tatmin etmeye başlayacaktır. Genellikle sitelerde bulunan bakiyeniz 50 dolara ulaşınca para hesabınıza aktarılmakta. Bu işlem bazı sitelerde 100 dolar olarak belirlenmiş. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak kendiniz için en uygun video izleme sitesine üye olabilirsiniz. Siteler üzerinden dakika başına kazanç oranlarını da görebilirsiniz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu