Ek İş FikirleriGirişimcilik

Gizli Müşteri Olarak Ek Gelir Kazanabilirsiniz

Ek gelir arayanlar için güzel bir fırsat olan gizli müşteri olarak para kazanma imkanı son zamanlarda gittikçe artmaktadır. Patronlar çalışanlarını gizli bir şekilde denetlemek amacıyla gizli müşterileri tercih ediyorlar.

Gizli müşteri olmak için size verilen adrese giderek orada çalışanların çalışma performanslarını, insanlarla olan ilişkilerine, müşteri memnuniyetini denetlemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri tabi ki kimliğinizi belli etmeden yapmalısınız. Denetlemeniz sonucunda düşüncelerinizi bir rapor haline getirmeniz gerekiyor. Kimliğinizi belli etmemek amacıyla normal bir müşteri olarak davranmanız ve alışveriş yapmanız önemli bir durum olacaktır.

Gizli Müşteri Nasıl Olunur?

Günümüzde birçok kariyer sitesinde bu tarz ilanlar görmeniz mümkün olacaktır. Ek gelir arayan bireyler tarafından tercih edilen bu ilanlara başvurabilmeniz için gözlemci olacağınız gizli müşterilik işine yatkın, iyi bir gözlemci olmanız gerekmektedir. Gizli müşterilik için aynı zamanda çeşitli danışmanlık şirketlerine başvurarak ulaşabilirsiniz. Herhangi bir eğitim almanıza gerek olmayan bu ek gelir imkanı için en az lise mezunu olmanız daha iyi olacaktır. Gizli müşteri olmak için bazı şirketler yaş aralığını da göz önüne alıyorlar.

Araştırmayı Seviyorsanız Bu İş Tam Size Göre

İyi bir gözlem yeteneğine sahipseniz ve araştırmayı seven bir yapınız var ise gizli müşteri görevi tam size göre olacaktır. Sır tutabilen ve anlık durumlarda sakin olabilecek bir yapısı olan insanlar gizli müşteriliğe uygun bireylerdir.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu