Evde Ek İş

Evde Tesbih Yaparak Para Kazanmak

Evde Tesbih Yaparak Para Kazanmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için makul olan işlerden birisi de evde tesbih yapmaktır. Aslında evde tesbih yaparak para kazanmak çok kolay ve işlevseldir. ülkemizde tesbih kullanan insan çok fazladır ve bu durumda evde tesbih yapma işi de popüler duruma gelmiştir. bu yazımızda sizlere evde tesbih yaparak para kazanmak konulu ek iş fırsatı hakkında bilgiler sunacağız.

Evde Tesbih Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Evde tesbih yaparak nasıl para kazanılır ve evde tesbih yaparak ne kadar para kazanılır tamamen size bağlıdır. Çünkü tesbihleri üretmek dışında; yapacağınız tüm reklam ve tanıtım faaliyetleri ve bunu yapmaya ayıracağınız zaman sizin yönetmenliğinizde gerçekleşecektir.

Evde tesbih yapmak aslında insanlar için hem eğlenceli bir zaman geçirme aracı hem de para kazanma yoludur. Tesbih neredeyse her evde bulunan bir aksesuar ve aynı zamanda namaz sonrası gereken bir araçtır. dolayısıyla tesbihe duyulan ilgi asla azalmaz.

Tesbih modelleri oldukça fazladır. Dahası ülkemizde hobisi tesbih koleksiyonu yapmak olan insan sayısı da oldukça fazladır. bu koleksiyonu devam ettiren kişiler hemen hemen her modelde tesbih almaktadır.

Evde tesbih yapma işi çok da kolaydır. gerekli malzemeleri alan kişi kısa sürede rengarenk ve güzel görünümlü tesbihler üretebilirler.

Evde Tesbih Nasıl Yapılır?

Evde tesbih yapmak aslında sanıldığı gibi zor bir işlem değildir. Tesbih malzemeleri satan dükkanlardan tesbih yapma malzemeleri hızlıca temin edilebilir. Tesbih yapmak için farklı boyutlarda renkli boncuklar veya özel kesim taşlar kullanılabilir. Bu alınan boncuk veya özel taşlar özel olarak üretilmiş ve hemen kopmayan tesbih ipine belirli bir sıralamaya göre geçirilir ve en son olarak da imamesi takılır.

Tesbih yapmak için kullanılan iki yöntem vardır.. Birinci yöntemde tesbih yapacak olan kişi evde tesbih yapma işi veren firmalar ile çalışarak sadece ipe tesbih dizmek şeklinde iş alınabilir. bu işlemde gereken tüm malzemeler işi veren firma tarafından temin edilir ve böylelikle tespih yapmak isteyen kişi bir sermaye harcamak durumunda kalmaz.  Evde tesbih yapma işi veren firmalar, çalıştıkları kişilere tesbih için gerekli tüm malzemelerle birlikte nasıl ve kaç tane tesbih istediklerini söylerler. Önceden belirlenen süre içerisinde tesbihleri hazırlayan kişiler bu firmalara tesbihleri teslim ederler ve anlaşılan miktarda ödeme alırlar.

Evde Yapılan Tesbih Nasıl Satılır?

Evde tesbih yapıp satma işi ile meşgul olan kişiler yukarıda da bahsettiğimiz evde tesbih yapma işi veren firmalar ile iş yaptıkları zaman herhangi bir sorun yaşamazlar. Verilen iş sonrası ödemelerini almaktadırlar.

Evde tesbih yapma işini tek başına yapan kişiler ise bu satışları başarabilmeleri için birtakım işler yapmak durumundadırlar. Üretilen tesbihler sosyal medya üzerinden ya da gittigidiyor gibi internet satış platformları üzerinden satış gerçekleştirebilirler.

Evde Tesbih Yaparak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Evde tesbih yaparak para kazanmak mümkündür. Evde tesbih yapma işinin kazancı, tesbihte kullanılan boncuk veya özel kesme taş kalitesine ve miktarına göre değişmektedir. Kuka tarzı teşbihler ortalama olarak 50 – 100 TL fiyatla satılır. Ancak kehribar ve oltudan yapılmış özel teşbihler için 1000 – 5000 TL arası bir ücret kazanmak mümkündür.

daha ucuza ama sürümden kazanmak isteyen kişiler için evde tesbih yaparak kazanılacak ücret  2500 – 3000 TL arasında değişir. Bu fiyat özel taşlar ya da boncuklarla hazırlanan tesbihler söz konusu olduğu zaman çok daha fazla olacaktır.

Sizler de evde tesbih yaparak para kazanmak fikri ile ilgileniyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız, daha sonra bu işi veren firmaların size ulaşabilmeleri için aşağıya yorum kısmına adınızı soyadınızı paylaşarak talebinizi belirtebilirsiniz. 

16 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba ankara elvankentte oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var benim yardımcı olursanız cevab verirseniz mutlu olurum

  2. Merhabalar 3 kişilik ekiple evde bu işi yapmak istiyorum. Arabamız vardır dilerseniz ürünleri teslim alıp iş bitiminde teslim ederim.

  3. İzmir Eşrefpaşa dayım tesbih dizme işini daha önce yaptım iş varsa yine yapmak istiyorum

  4. Merhaba, mümkünse daha eksiksiz bilgi verin, ilgileniyorum, ben de İstanbul’da yaşıyorum, teşekkür ederim

  5. Merhaba İstanbul Arnavutköy oturuyorum daha önce bu işi yaptım tekrar yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu