Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL

Evde telefon kılıfı paketleme işi ile ev bütçenize yardımda bulunabilir ve ekonomik açıdan biraz da olsa rahatlayabilirsiniz. Evde ek iş yöntemi günümüzde çokça tercih edilen ve insanların geçimini sağlamaya yardımcı olan bir iş modelidir. Telefon kılıfı paketleme de bunlardan sadece biridir. Dilerseniz bu evde paketleme işi nasıl yapılır, aylık kazancı nedir detaylandırmaya başlayalım.

Cep telefonları, bizim hayatımızın bir parçası hatta önemli bir parçası dersek abartmış olmayız. 7’den 70’e tüm herkesin elinde olan bir aygıt ve birçok işimizi sadece birkaç tuşa basarak yapabiliyoruz. Faturalarımızı bununla yatırıyoruz, bilmediğimiz bir yere gideceğimiz zaman telefondan bakıyoruz, maillerimiz, resimlerimiz, iş yazışmalarımız her şeyimiz bu küçük cihazın içinde. Hal böyle olunca her sene yeni modeller yeni versiyonlar çıkıyor ve hiç de ucuz değil.

Cep telefonlarının pahalı olması sebebiyle daha fazla korumaya çalışıyoruz. Her telefon alan kesinlikle o dakika da cep telefonu kılıfı bakmaya başlıyor. Yüzlerce, binlerce çeşit renk renk, model model kılıflar arasından beğenileni alıyor ve kullanıyoruz. Bu kadar büyük bir pazarın içerisinde bu kılıfları paketleyen birilerinin olması da lazım değil mi? İşte bu devrede insanlar işin içine giriyor. İsterseniz evde telefon kılıfı paketleme işi nedir ve nasıl yapılır? Sorusuna göz atalım.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi
Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Biraz önce de yazdığımız gibi evde telefon kılıfı paketleme işi oldukça büyük bir pazardır. Yüzlerce çeşit telefondan ve binlerce çeşit kılıftan bahsediyoruz. Ama yapılacak iş oldukça basittir ve hiçbir özel eğitime gerek duyulamamaktadır. Anlaştığınız firma yetkilisi size bir kutu içerisinde farklı modellere uyan çeşitli telefon kılıflarını getirir. Sizin yapmanız gereken ise bu telefon kılıflarını şeffaf poşetlere koyup kapatmak. Bazen şeffaf poşetlerin üzerine hangi modele ait olduğunun belli olması için küçük etiketler yer alır. (Örneğin iPhone 11 veya Samsung A70 gibi) Firma yetkilisi size kutuda yer alan telefon kılıflarının hangi cep telefonu modeline ait olduğunu söyler ve siz de ona göre bu küçük etiketleri poşetlerin üzerine yapıştırırsınız. İşlem bu kadar basit ve süreç oldukça hızlı işlemektedir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi İle Aylık Kazanç

Tüm evde paketleme işlerinde olduğu gibi bu iş içinde sizin ne kadar düzgün, disiplinli ve temiz çalıştığınız önemlidir. İşinizi baştan savma yaparsanız kazancınız da bu şekilde olacaktır. Evde telefon kılıfı paketleme işi ile ortalama aylık kazancınız 2.500 ile 3.000 TL arasındadır. Tabi bu ek gelir firmadan firmaya değişmekle birlikte daha az da olabilir daha fazlada. Bir ekip kurmanız halinde paketleme işleri daha hızlı biteceğinden daha fazla ek gelir kazanabilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Eve iş veren firmalar hakkında yazı yazmadan önce sizlere şunu belirtmek isteriz; kesinlikle sizden depozito veya kapora gibi para isteyen firmalardan uzak durun. İnsanları kandırmaya açık bir alan olduğundan, bu tarz istekleri olan yerler için biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

Konumuza gelecek olursak ne yazık ki sizlere evde telefon kılıfı paketleme işi telefon numarası veya adres gibi bilgileri paylaşmaktan kaçınıyoruz. Bu tamamen öncelikle sizin ve firmanın güvenliği için olduğunu söylemek isteriz. Sonuçta biz de her firmanın ne kadar güvenilir olduğunu bilemeyiz ve burada yazacağımız bir firma ismi sebebiyle sizin maddi bir zarar görmenizi istemeyiz.

Biz para ekstra olarak öncelikle sizin güvenliğinizden dolayı firma veya iş yeri adres, telefon bilgilerini paylaşmaktan kaçınmaktayız. Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek evde telefon kılıfı paketleme işi yapacak kişileri arayan firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Seni Fark Etmelerini Sağla kısmı herhangi bir firmaya başvuru değil sadece firmaların sizi daha kolay bulabilmesi içindir.

Bunun dışında eğer aşağıya yazmak istemezseniz, en güvenilir olduğunu düşündüğümüz İşkur üzerinden eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Bilgileri

Devlet kurumu olduğu için güvenli olduğunu düşündüğümüz için yapmanız gereken İşkur‘un resmi internet sitesine girip üye olmaktır. Daha sonrasında ‘İş İlanları’ kısmından arama kutucuğuna “paketleme” yazarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylara erişebilir ve aramanızı il-ilçe gibi seçenekleri yazarak kendinize daha uygun olan sonuçlara erişebilirsiniz. Dilerseniz İşkur Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır? konusunu daha detaylı inceleyebilir ve nasıl üye olunur, nasıl iş başvurusu yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir yazımıza da göz atabilirsiniz.

17 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Gencim şuan çalışmıyorum elim pratiktir bu işe yönelmeyi düşünüyorum bana ulaşmanızı bekliyorum

 2. Evde paketleme işinde oldukça pratik durumdayız yanımda iki kişi daha var paketleme işi için dönüş bekliyoruz

 3. Merhaba iyi günler rahatsızlık verdiğim için özür dilerim benim bu işe ihtiyacım var sizleri mahçup duruma inanın getirmem sizlerden iş istiyorum

 4. Evde telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum . Bu iş için oldukça fazla zamanım var . İletişime geçerseniz sevinirim

 5. Evde telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var iletişime geçerseniz çok sevinirim

 6. İşimizde ustayız doğru düzgün çalışırız yarım yamalak iş yapmayı sevmeyiz 2 kişi ile sürekli bu tarz işleri yapıyoruz

 7. Elım fazlasıyla pratik cokca bol vaktım var evde telefon kılıflama ısı yapabilirim

 8. Mersin Tarsus ilçesinde ikamet ediyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var her türlü paketlemeyi etiketlemeyi özenle yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Yeni evliyim gencim elim pratikdir daha once uretim fabrikasinda calistim evde boş kaldigim icin ve (Akmasada damlasın istedigim bi iş istiyorum) yardımcı olurmusunuz.

 10. İşsizim maddi durumum yok acil paraya ihtiyacım var bu işi almak istiyorum sürekli yapabileceğim bir iş

 11. Merhabalar ben Aysel hanım evliyim 2 çocuk annesiyim ev hanımıyım elim hızlıdır bu işe ihtiyacım var daha önceden de baya bı ev işleri yapmıştım bana ulaşır saniz seviniriz

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu