Evde Ek İş

Evde Tel Toka Paketleme İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde tel toka paketleme işi nasıl yapılacağı, aylık ne kadar kazandıracağı ve bu evde ek iş modeli kadar zamanınızı alan bir iş olduğu ile ilgili sizleri aydınlatmaya çalışacağız. Ek iş imkanı ile evinizde oturduğunuz yerden para nasıl para kazanabilirsiniz isterseniz bir göz atalım. Eğer sizde evde paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumanızı öneririz.

Günümüzde birçok insan ekonomik sıkıntılarından kurtulmak için arayışlar içindedir. Genellikle bu ek iş arayışlarının büyük bir kısmı çok fazla yorulmadan ve zaman harcanmadan sonlanması istenir. Bu sebeple evde ek iş modelleri çoğunlukla revaçta olan seçeneklerdir. Biz de bu yazımızda çok fazla yapılmak istenen evde tel toka paketleme işi ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu iş nasıl yapılır, aylık ne kadar para kazanılır, eve iş veren firmalar nereden bulunur gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tel toka paketleme işi basit, belki biraz zaman alabilecek modellerden biridir. Zaman alma sebebi ise size firmaların getireceği tel toka sayısının oldukça fazla olması ve bunları sayarak paketleme yapmanızdan kaynaklanmaktadır.

Evde tel toka paketleme işini biraz daha detaylı açıklamak gerekirse; anlaştığınız firma yetkilisi tarafından size bir kutu içerisinde 1000 kadar ya da 1000’den fazla sayıda ürün getirecektir. Sizden isteden (firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir) bu tokaları 20, 50, 100, veya 200’lü şekilde gruplandırmanız ve firma logosunun bulunduğu paketlere koymanız gerekmektedir. Bu iş modeli ile ilgili zorlu kısım hatta işin yüzde 90’lık kısmı bitmiş oluyor. Daha sonrasında ise tek yapmanız gerek paketlediğiniz tokaları tekrar kutunun içerisine düzenli bir şekilde koyduktan sonra süreç tamamlanmış oluyor.

Peki asıl merak edilen konuya gelirsek evde tel toka paketleme işi ile aylık ne kadar kazanılır?

Evde Tel Toka Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Öncelikle evde paketleme işi ile ilgili bir şeyi belirtmek isteriz. Tüm paketleme işlerinde olduğu gibi evde tel toka paketleme işinde de sizin performansınız, iş disiplininiz ve hızınız kazanacağınız ek gelire direkt olarak etki etmektedir. İsterseniz tek başınıza da yapabilirsiniz ancak bir ekip kurduğunuz takdirde daha fazla para kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Tel toka paketleme işi tarafına dönersek, net bir şey söylemek bu model için biraz zor. Bazı firmalar paket başına ücret belirlerken bazıları size verdikleri tüm tokalar ile ilgili bir ücret vermektedir. Kabaca yazmak gerekirse 10.000 toka için ortalama 500 – 600 TL ücret verilmektedir. Sayı size çok gelebilir ama iş oldukça basit olduğundan dolayı ayda belki de 30.000 ya da 40.000 toka paketleme imkanınız bulunmaktadır. Bu kaba hesaplama sonrasında evde tel toka paketleme işi ile aylık ortalama olarak 2.000 – 2.400 TL gibi bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Tel Toka İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Tel toka kadınlar tarafından oldukça sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir üründür. AVM’lerde yer alan büyük dükkanlardan tutunda bijuterilere kadar birçok yerde bu ürüne rastlamanız olasıdır. Hal böyle olunca bu işe ihtiyaç duyulan insan sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Biz prensip olarak burada evde tel toka işi veren firmalar hakkında her hangi bir bilgi paylaşmayı hem sizin hem de firmanın güvenliği açısından doğru bulmuyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir İmkanı yazımız da ilginizi çekebilir.

25 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım. Gerektiğinde ekip ile çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. Istanbul.maltepede oturuyorum paketleme isi yapabiliriz annem ve ben. Seri ve duzenli calisiriz.calisma ortamimiz var. Bu ise cok ihtiyacim var lutfen cevaplayiniz

 3. Merhaba. Bende toka paketlemek istiyorum. Zamanında teslim alacagınızı temin edebilirim.

 4. Merhaba bende evde tel toka paketleme yapmak istiyorum elim hızlıdır Ankara Sincan

 5. Evde iş imkanı sağlarsanız çok sevinirim kanser tedavisi görüyorum. Şimdi den teşekkür ederim.

 6. Merhaba, evde 4 kişiyiz ve işe ihtiyacımız var. İstenilen süreden bile daha önce işi bitirebiliriz. Dönüş sağlamanızı rica ederim.

 7. Bende evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen kisa zaman icerisinde donus yaparsaniz memnun olurum. Çok ihtiyacim var maddi durumum kötu banada is verebilirseniz iyi olacak cevabinizi bekliyorum.

 8. Merhaba İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum.Evden paketleme yapabilirim.İletişime geçerseniz sevinirim

 9. Samsun/Canik’te ikamet ediyorum. Dikkatliyim, vakte riayet ederim, pratik zekaya sahibim ve elim hızlıdır. Günlerimin büyük kısmını evde geçirdiğim için rahatlıkla yapabilirim.

 10. Ben toka paketleme işine girdi isiyrum İzmir’de yasiyorum evime katkıda bulunmak istiyorum evliyim iki kız çocuğum var

 11. Merhabalar. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Bir grup kurup gelen siparişleri çok hızlı bir şekilde yollayabilirim.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu