Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Raptiye Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir

Evde raptiye paketleme işi de diğer tüm evde ek iş modelleri gibi basit, hızlı ve para kazanabileceğiniz bir türdür. Her şey dijitalleşmiş olsa da raptiye çok kullanılan ürünler arasındadır. Peki evde raptiye paketleme işi nedir ve aylık ne kadar kazanabilirsiniz? Daha da önemlisi eve iş veren firmalar nereden bulunur sorularının cevaplarını yazmaya başlayalım.

Evde ek iş yapmak hane ekonomisine katkı sağlamak amacıyla tercih edilmekte ve gerçekten de para kazandırmaktadır. Yorgun argın çıktığınız iş yerinden bir başka iş yerine gitmek sizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak yıpratabilir. Bu sebeple ek gelir kazanmak için evde paketleme işi oldukça tercih edilmektedir. Bu tarz işlerde emeğinizin karşılığını daha kısa sürede alabildiğiniz için de tercih sebebidir. Bir diğer sebep ise evde olduğunuzdan ve başınızda bir yetkili olmadığından dolayı iş saatlerinizi kendinize göre dizayn edebilir olmanızdır. Evde raptiye paketleme işi de bunlardan biridir.

Evde Raptiye Paketleme İşi Nedir?

Raptiye çok eski yıllardan beri okul, iş yerleri gibi alanlarda kullanılan basit bir eşyadır. Mantar panolara genellikle resim, not, çizim, plan ve benzeri bilgilere hemen ulaşmak amacıyla göz önünde durması için asılır.

Evde raptiye paketleme işi oldukça kolay ve hızlı yapabileceğiniz bir paketleme işidir. Yetkili tarafından size renk renk raptiyeler verir ve siz de bu küçük eşyaları belli bir sayıda küçük kutulara koyarsınız. Mutlaka kırtasiye de görmüşsünüzdür. İçlerinde 20 – 30 arasında raptiye olan küçük kutular satılmaktadır. Siz de aslında bu işi yapacaksınız. Daha sonrasında içlerine raptiye koyduğunuz bu küçük kutuların kapaklarını bantlayarak, kolilere dizmek olacaktır. Yapılacak işlem süreci bu kadar basittir. Ancak raptiyeler sivri olduklarından dolayı dikkatli olmanız gerekmektedir. Elinize batması durumda ciddi derecelerde olmasa bile yaralanmalar olabilir, bu sebeple eldiven takmanız gerekmektedir.

Evde Raptiye Paketleme İşi İle Aylık Kazanç

Raptiye paketleme işi Evde Ek İş kategorisinde önceden yazdığımız paketleme işlerinden belki daha az kazandırıyor gibi durabilir. Ama iş süreci oldukça kısa süreceği için daha farklı ya da aynı paketleme işlerine başvurularda bulunabilirsiniz. Firmalar genellikle kutu ya da koli başına ödeme yapmaktadır. Kabaca bir meblağ söyleyecek olursak evde raptiye paketleme işi ile aylık 1.500 – 1.700 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bu miktar da evde ek gelir kazanma için oldukça iyi bir miktardır aslında. Peki eve iş veren firmalar telefon numarası ve adres bilgilerine nasıl ulaşacaksınız.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Öncelikle diğer sitelerde “sitemizin altında başvuru formu var, orayı doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz” gibi açıklamalara çok fazla güvenmeyin deriz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise kesinlikle sizden kapora veya depozito adı altında para isteyenlere para göndermemelisiniz. Evde ek iş veren firmalar sizden bir ücret talep etmez. Bu insanları kandırmaya açık bir alan olduğundan, insanları dolandırabiliyorlar. Siz sakın kimseye para göndermeyin.

Konumuza gelecek olursak eve iş veren firmalar telefon numarası veya adres bilgilerini, biraz önce de söylediğimiz sebeplerden ötürü paylaşmaktan kaçınıyoruz. İlk olarak sizin maddi ve manevi açıdan zarar görmemeniz için bu yolu seçtiğimizi söylemeliyiz. Para Ekstra olarak Türkiye’deki her firmanın güvenirliğini bilemeyeceğimiz için, istesek de bilgi paylaşmıyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek evde raptiye paketleme işi yapacak kişileri arayan firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer yazmak istemezseniz, en güvenilir olduğunu düşündüğümüz İşkur üzerinden eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Not: Seni Fark Etmelerini Sağla kısmı herhangi bir firmaya başvuru değil sadece firmaların sizi daha kolay bulabilmesi içindir.

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Bilgileri

İşkur, Türkiye devletinin bir kurumu olduğu için en güvenli olduğunu düşündüğümüz yer burasıdır. Bunun için yapmanız gereken İşkur‘un resmi internet sitesine girip üye olmaktır. Daha sonrasında ‘İş İlanları’ kısmından arama kutucuğuna “paketleme” yazarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında detayları görebilir ve aramanızı il-ilçe gibi seçenekleri yazarak kendinize daha uygun olan sonuçlara erişebilirsiniz. Dilerseniz İşkur Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır? konusunu daha detaylı inceleyebilir ve nasıl üye olunur, nasıl iş başvurusu yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

2 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Yeni evliyim kirada oturuyorum çok borcum ve eksiğim var dışarda çalışamıyorum evde ne iş olursa yaparım el becerim var örgü falan da yapyorum elim yatkındır geri dönüş yaparsanız cokk memnun olurum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu