Evde Ek İş

Evde Pipet Paketleme İşi İle Aylık 2.500 TL Ek Gelir

Evde pipet paketleme işi ile kısa sürede ve çok fazla efor harcamadan ek gelir kazanabilirsiniz. Evde paketleme işi genellikle bu anlamda size en çok yardımcı olacak iş modelleridir. Bu yazımızda da sizlere evde pipet paketleme işi hakkında detaylardan ve aylık kazancından bahsedeceğiz.

Artık çoğu insan, çalıştığı paranın yanına ek gelir nasıl kazanabilirim düşüncesinde. Bu düşünce çerçevesinde ek gelir için birçok fırsat bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilen ise evde ek iş yapmaktır. Evde yapacağınız ek iş ile ekonomik anlamda rahatlayabilirsiniz. Çünkü evin kirası, evin faturaları ve diğer harcamalar derken elde pek para kalmıyor.

Bu sebeple de ek iş sizi rahatlatabilir. Evde yapabileceğiniz birçok ek iş modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri ise paketleme işidir. Paketleme işlerinin de birçok çeşidi vardır. Bunlardan biri de pipet paketleme işidir. Evde pipet paketleme işi günümüzde ev hanımları tarafından büyük ilgi gören bir ek iştir.

Evde pipet paketleme işi alabilmek için çevrenizde olan plastik üretimi yapan firmalarla ya da atölyelerle görüşmeniz gerekmektedir. Bir çok firma artık işleri bizzat evde ek iş arayan kişilere kadar kendileri ulaştırabilmektedir. Fakat küçük semtlerde genellikle olağan bir durumdur bu.

Evde Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Birçok kişinin ek gelir kazandığı evde paketleme işi ile ekonomik açıdan biraz daha rahatlayacağından bahsetmiştik. Bu iş modellerinden biri olan pipet paketleme işi de tıpkı diğerleri gibi çok fazla ilgi gören bir iştir.

Pipetlerin birçok modeli ve deseni mevcuttur. Pipetler genel de 2 çeşittir. Bunlar; karton ve plastiktir. Aralarında en çok kullanılan genellikle plastik pipetlerdir. Örneğin bir restorandı düşünün, günlük olarak buraya gelen müşteri sayısının 400 olduğunu var sayarsak ortalama pipet tüketimi de yaklaşık olarak 300 civarıdır. Bu da demek oluyor ki pipet paketleme işinin çok uzun bir süre devam edeceğinin göstergesidir. İşte bu yüzden pipet üreticileri ve pipet paketleme ekibi oldukça hızlı üretim ve paketleme yapıp piyasaya sürmeleri gerekmektedir.

Bu iş için hiçbir bilgi ve birikime ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Yapacağınız işlem de oldukça basittir. Firma tarafından size çok sayıda renk renk plastik pipet verilecektir. Tek yapmanız gereken firmanın istediği sayılarda pipetleri paketlemek olacaktır. Genellikle firmalar 100 veya 200’lu paketler halinde isteyecektir.

Bilginiz olsun yine bazı firmalar tarafından paket içerisinde tek renk pipetler değil, aynı sayıda olacak şekilde farklı renklerde pipetlerde isteyebilirler. Bir de yemek sektörüne bir hizmet sağladığınızdan dolayı temizlik kurallarına uymanız gerekmektedir.

Pipet Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Evde pipet paketleme işi ile günlük olarak ortalama 75 ile 100 TL arasında bir ücret elde edebilirsiniz. Bu hesaplama ile kabaca aylık 2.250 – 3.000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Bu sayede de aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Pipet paketleme işini evinizde yapacağınızdan dolayı da hem ailenizden uzaklaşmamış olursunuz hem de daha konforlu bir ortamda çalışmış olursunuz.

Evde Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar

Eğer metropoller de veya yüksek nüfuslu ilçelerde yaşıyorsanız mutlaka kendiniz aramalısınız. Zira sadece pipet paketleme değil bunun yanında farkı paketleme ve montaj işleri de olabilir. Ek gelir her zaman iyidir üstelik 1 değil 2 veya daha fazla ek gelir elde ederek aylık asgari ücretin bile üzerinde ek gelir kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin araştırmanıza ve günlük ne kadar yapabilme becerinize bağlıdır.

Özellikle yemek sektörüne yapılan ek işler çoğu zaman devamı olan işlerdir. Bu sebeple hatırı sayılır miktarlarda para kazanabilirsiniz. Her yerde restoran, kafe veya büfeler bulunduğuna göre pipet ihtiyacı da çok fazladır. Hal böyle olunca insan gücüne de fazlaca ihtiyaç duyulur. Ancak ne yazık ki güvenlik sebebiyle evde pipet paketleme işi firmaların telefon numarası veya adres bilgisini paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Mandal Paketleme İşi yazımız da ilginizi çekebilir.

27 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  iş verme dışında lütfen aramayın

 2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

 3. Ankara elvankentte oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var benim yardımcı olursanız sevinirim elimden her is gelir benim cevab verirseniz sevinirim

 4. Ben Zehra Kaya 18 yaşındayım Sakarya Arifiye’den yazıyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 5. Ankara Keçiören de oturuyorum evde yapılabilecek acil iş ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Evde is imkanina ihtiyacim var baya cevremde var bu isi yapacak bana donerseniz sevinirim

 7. Benim bu ise ihtiyacim var herkes gibi isyanbul eyüpte oturuyorum bizler buraya yorum yapiyoruz ama kimse dönüş yapmiyo insanlarla oyun mu oynuyosunuz siz ya

 8. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım. Gerektiğinde ekip ile çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Merhaba paketleme işi istiyorum zamanında temiz titiz bir şekil de teslim ederim size İstanbul Anadolu yakasında maltepe ikamet ediyorum

 9. Merhaba İstanbul Maltepe de yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

 10. Merhaba ben İstanbul Maltepe de oturuyorum ben pipet paketleme işi yapmak istiyorum evde bana yardımcı olursanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu