Para Ekstra

Evde Pipet Paketleme İşi

26.09.2019
Evde Pipet Paketleme İşi

Evde Pipet Paketleme

Evde pipet paketleme işi nedir? Evde pipet paketleme işi nasıl yapılır? ya da Evde pipet paketleme işi  ne kadar kazandırır? soruları evde ekstra gelir sağlamak isteyenlerin sıklıkla sorduğu sorulardandır.

Artık çoğu insan, çalıştığı paranın yanına ek gelir nasıl kazanabilirim düşüncesinde. Bu düşünce çerçevesinde ek gelir için birçok fırsat bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilen ise evde ek iş yapmaktır. Evde yapacağınız ek iş ile ekonomik anlamda rahatlayabilirsiniz. Çünkü evin kirası, evin faturaları ve diğer harcamalar derken elde pek para kalmıyor.

Bu sebeple de ek iş sizi rahatlatabilir. Evde yapabileceğiniz birçok ek iş modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri ise paketleme işidir. Paketleme işlerinin de birçok çeşidi vardır. Bunlardan biri de pipet paketleme işidir. Evde pipet paketleme işi günümüzde ev hanımları tarafından büyük ilgi gören bir ek iştir.

Evde pipet paketleme işi alabilmek için çevrenizde olan plastik üretimi yapan firmalarla ya da atölyelerle görüşmeniz gerekmektedir. Bir çok firma artık işleri bizzat evde ek iş arayan kişilere kadar kendileri ulaştırabilmektedir. Fakat küçük semtlerde genellikle olağan bir durumdur bu.

Eğer metropoller de veya yüksek nüfuslu ilçelerde yaşıyorsanız mutlaka kendiniz aramalısınız. Zira sadece pipet paketleme değil bunun yanında farkı paketleme ve montaj işleri de olabilir. Ek gelir her zaman iyidir üstelik 1 değil 2 veya daha fazla ek gelir elde ederek aylık asgari ücretin bile üzerinde ek gelir kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin araştırmanıza ve günlük ne kadar yapabilme becerinize bağlıdır.

Pipet paketleme işi kaç para kazandırır?

Pipet paketleme yapabilmek için üretimini yapan firmalar ile iletişim kurmak gereklidir. Bu firmalara ulaşabilmek için internet sitelerinden adreslerine ve telefon numaralarına ulaşıp iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu durum aslında firmaların hoşuna giden bir durumdur. Çünkü bu sayede kendi bünyesinde sigortalı eleman çalıştırmayacaktır ve bu sayede maliyetler minimum seviyede olacağından oldukça avantajlılardır.

Evde Pipet Paketleme Ek İşi

Evde pipet paketleme ek işi ile günlük olarak ortalama 20 ile 50 TL arasında bir ücret elde edebilirsiniz. Aylık olarak ise ortalama 1.000 TL gibi bir ücret elde edebilirsiniz. Bu sayede de aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Pipet paketleme işini evinizde yapacağınızdan dolayı da hem ailenizden uzaklaşmamış olursunuz hem de daha konforlu bir ortamda çalışmış olursunuz.

Pipetlerin birçok modeli ve deseni mevcuttur. Pipetler genel de 2 çeşittir. Bunlar; karton ve plastiktir. Aralarında en çok kullanılan genellikle plastik pipetlerdir. Örneğin bir restorandı düşünün, günlük olarak buraya gelen müşteri sayısının 400 olduğunu var sayarsak ortalama pipet tüketimi de yaklaşık olarak 300 civarıdır. Bu da demek oluyor ki pipet paketleme işinin çok uzun bir süre devam edeceğinin göstergesidir. İşte bu yüzden pipet üreticileri ve pipet paketleme ekibi oldukça hızlı üretim ve paketleme yapıp piyasaya sürmeleri gerekmektedir.

 

Yorumlar
 1. kader dedi ki:

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  iş verme dışında lütfen aramayın

  1. Ayşegül dedi ki:

   Karabük merkezden yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 2. kader dedi ki:

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 20 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

 3. Ayşegül dedi ki:

  Karabük merkezden yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Elif gölle dedi ki:

  Ankara elvankentte oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var benim yardımcı olursanız sevinirim elimden her is gelir benim cevab verirseniz sevinirim

 5. Filiz Al dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 6. Zehra Kaya dedi ki:

  Ben Zehra Kaya 18 yaşındayım Sakarya Arifiye’den yazıyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 7. Seren dedi ki:

  Evde ek is yapmk istiyorum

 8. NEŞE dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum evde yapılabilecek acil iş ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Betül dedi ki:

  Evde is imkanina ihtiyacim var baya cevremde var bu isi yapacak bana donerseniz sevinirim

 10. Büşra dedi ki:

  Benim bu ise ihtiyacim var herkes gibi isyanbul eyüpte oturuyorum bizler buraya yorum yapiyoruz ama kimse dönüş yapmiyo insanlarla oyun mu oynuyosunuz siz ya