Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Mum Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir

Evde mum paketleme işi zor zamanlarda ek gelir sağlamak isteyen kişilerin kolaylıkla yapabileceği bir iş modelidir. Bu yazımızda mum paketleme nasıl yapılır, aylık ne kadar kazanılır gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Evde ek iş modelleri arasında en çok tercih edilen mesleklerden biri kesinlikle evde paketleme işi modelledir. Sebebi ise oldukça kolay, hızlı ve basit işlemler olmasından kaynaklanmaktadır. Daha önce bu işler ile ilgili birçok yazıyı sizlerle paylaşmıştık. İsterseniz daha farklı paketleme işleri için Evde Ek İş kategorimize göz atabilirsiniz. Konumuza gelecek olursak evde mum paketleme işi oldukça fazla tercih edilen, yapılan iş gücü ve harcanan zamana göre alacağınız ücretin sizi tatmin edeceğini düşünüyoruz. Peki nedir bu mum paketleme işi?

Evde Mum Paketleme İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi evde mum paketleme işi oldukça basit ve hızlıca yapabileceğiniz evde paketleme işi modellerinden biridir. Anlaştığınız firma tarafından size sayılı olarak farklı renklerde, boyutlarda, kokularda mum getirir ve istedikleri kriterlerde sizlerden bu mumları paketlemenizi isterler. Bu 5’li olur 10’lu olur fark etmeyeceği gibi yapacağınız işlem hep aynıdır. Daha sonrasında paketlediğiniz ürünleri yine sayılı olmak şartıyla kolilere koyar ve firma yetkilisine geri verirsiniz.

Evde mum paketleme işi için size lazım olacak ne malzeme varsa bunlar firma tarafından karşılanmaktadır. Bazen küçük kokulu mumları 10’arlı olarak karton bir kutuya koymanız ve üzerine firmanın etiketini yapıştırmanız beklenirken büyük mumlar için sadece sarmanız ve etiketlemeniz yeterli olacaktır. Dediğimiz gibi detaylar firma tarafından size iletilecektir. Gelelim merak edilen diğer bir konuya, bu işten ne kadar para kazanabilirsiniz?

Evde Mum Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Tüm evde paketleme işi modelleri gibi mum paketleme işinde de sizin hızınız, dikkatli davranmanız, iş bitirici olmanız kazanacağınız ek gelirlerde artışa sebep olacaktır. Eğer size verilen mumlar zarar görürse bu ücretinizin de düşmesine neden olacaktır. Mum kolaylıkla kırılan bir ürün olduğu için dikkatli olmanız sizin yararınızadır. Bu kriterler karşısında kesin olarak şu kadar kazanabilirsiniz diyemeyiz ama kabaca bir hesap yapmak gerekirse; koli başına 50 veya 100 TL gibi bir ücret alırsanız aylık 1.500 ile 3.000 arası bir ek gelir kazanmış olursunuz. Tüm evde paketleme işi modellerinde olduğu gibi bunda da bir ekip kurduğunuz takdir de daha fazla para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna gelecek olursak; ne yazık ki hem sizlerin hem de firmaların güvenliği açısından isim, telefon veya adres bilgilerini paylaşmayı doğru bulmuyoruz. Ancak sizler de evde mum paketleme işi fırsatları ile ilgileniyor ve bu işten bir ek gelir sağlamak istiyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından ilgili yerleri doldurarak, firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Öte yandan alt kısma yazmak istemezseniz Facebook, Instagram ya da İşkur resmi sitesine üye olarak evde ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir yazımız da ilginizi çekebilir.

11 Kişi Fark Edilmek İstendi

 1. Merhaba mum işi paketleme İşi istiyorum . Bu sektörde çok tecrübiliyiz 4 kişi ekibiz. İstanbul/Sancaktepe.

 2. İsim soyisim:Nihal N. İ***k
  Şehir/Semt:Antalya Kumluca
  Yaş:18-17-32
  Daha önce evde bu tür paketleme işleri yaptınız mı:bu tarz bir siteden değil ama daha küçük çaplı evet
  Günde kaç adet paketleme işi yapabilirsiniz:verdiğiniz sayıyı rahatlıkla yapabilirim elim hızlıdır
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:3
  Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:haftalık
  Ödemenizi nasıl istiyorsunuz (Elden-Banka-PTT):elden teslim daha iyi olur

 3. Balıkesir’de ikamet ediyorum.hızlı ve güvenilir paketleme işi yaparım şimdiden tşk ederim.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu