Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Mandal Paketleme İşi Sayesinde 1500 TL’ye Kadar Ek Gelir

Evde mandal paketleme işi ile kendinize ek gelir sağlayabilir ve geçiminizi biraz daha refah seviyesine yükseltebilirsiniz. Evde ek iş imkanı ile aylık ortalama 1500 TL’ye kadar ek gelir sağlayabilirsiniz.

Günümüzde ekonomik sıkıntılar yaşayan birçok kişi çözümü evde ek iş modelleri ile çözmektedir. Hatırı sayılır miktarlarda ek gelir kazanma fırsatı tanıyan evde paketleme işi modelleri de bu kapsamda oldukça revaçta olan biçimlerdir. Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve daha birçok büyük şehirlerin kalabalık olması sebebiyle, kişiler bu tip ek iş yaparak gelir seviyelerini arttırmaktalar. Bu yazımızda da bu tip iş modellerinden biri olan evde mandal paketleme işi hakkında konuşacağız.

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Mandal, bildiğimiz üzere yıkadığımız giysileri, çamaşırları kuruması amacıyla iplere asmamıza yardımcı olan plastik, ahşap aparatlardır. Bu aparatlar, çok göze batmasa da her evde olması gereken bir şeydir. Mandal paketleme işi de bu anlamda çok fazla iş yapma ve devamlılık fırsatı sunmaktadır. Hemen hemen her yerde bulabileceğiniz mandalların paketler içerisinde satıldığını fark etmişsinizdir.

Evde mandal paketleme işi oldukça basit ve hızlı yapabileceğiniz iş modellerinden biridir. Fabrikalarda yapılan mandallar size firma aracılığı ile karışık olarak gelmektedir. Kutuyu açtığınızda ahşap, plastik mandalların karışmış olduğunu göreceksiniz. İlk yapmanız gereken türlerine göre ayırmak olacaktır. Ahşap olanlar genellikle tek renk olduğundan sizi fazla uğraştırmayacak ancak plastik olanları renk renk ayırmanız gerekmektedir.

Ayırma işlemi bittikten sonra 10, 20 veya 30’lu şekillerde paketleme yapmalısınız. Bu işlemi yaparken de bir yandan kırık, çatlak veya yay kısmında bir sorun olup olmadığını kontrol etmeli ve eğer sorun varsa tekrar kutuya koyarak bunu firma yetkilisine bildirmeniz gerekmektedir. Hemen hemen tüm evde paketleme işi türlerinde olduğu gibi evde mandal paketleme işi de bu kadar basittir.

Mandal Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ekonomik sıkıntılar çeken birçok kişi çare olarak paketleme işi modellerine yönlenmektedir. Evde rahat çalışma ortamında, kendi istediğiniz kadar çalışma insanlara oldukça makul gelmektedir. Evde mandal paketleme işi ile ilgili olarakta aylık 1.500 TL ek gelir kazanma şansınız bulunmaktadır.

Tabi tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz, kazanacağınız paraya sizin performansınız ve çalışma azminiz gösterecektir. Ne kadar çok ve hızlı yaparsanız o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Bu iş modelini ekip olarak yaptığınız takdir de daha fazla kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Evde Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar

Her evde bulunması bir anlamda zorunlu olan ve bu sebeple hemen hemen her yerde satılan mandallar için dağıtım, paketleme oldukça fazla ihtiyaç duyulan bir alandır. Bu sebeple iş veren firmalarda bu ihtiyaç doğrultusunda fazladır. Ancak firma isim ve adreslerini hem sizin hem de firmanın güvenliği sebebiyle paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

11 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum. Elim hızlıdır temiz ve titiz çalışırım gerektiğinde ekip halinde çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. Mrb 2tane bebegim var ve acil evde ek ise ohtiyacim var cocuklarimin ihtiyaclari icin gercekden cok zor durumdsyim donus yaparsaniz cok sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu