Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Leblebi Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir

Evde leblebi paketleme işi ile aylık 1.500 TL civarında ek gelir kazanabilir ve ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Evde iş imkanı fırsatları sayesinde bu tür paketleme işleri ile sizlerde aylık kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde paketleme işi özellikle ev hanımlarının en çok rağbet gösterdiği iş modelleri arasındadır. Gün içerisinde ev işlerinin dışında kalan boş zamanlarını ev ekonomisine katkı sağlamak yapılabilecek en karlı işlemdir. Bu yazımızda ise yine bir paketleme işlerinden biri olan evde leblebi paketleme işi nedir, nasıl yapılır ve en önemlisi aylık ne kadar kazandırır size bunlardan bahsedeceğiz.

Evde Leblebi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Leblebi ülkemizde çok fazla tüketilen çerezlerin başında gelmektedir. Özellikle pandemi sürecinde kapalı kalan kafe ve restoranlar kademeli olarak açılmasıyla bu yönde bir ihtiyacın artacağı düşüncesindeyiz. Bu paketleme işi ile ilgili dikkat etmeniz gereken tek ve en önemli durum hijyen kuralıdır. Temiz ve hijyenik bir ortama sahip olduğunuzu firmalara gösterebilirseniz iş devamlılığınız artacağı kanaatindeyiz. Peki konumuza geri dönersek evde leblebi paketleme işi nasıl yapılır?

Leblebi paketleme işi yapacak olan kişilerde herhangi özellik beklenmemektedir. Yapılacak iş çok basit olduğundan firma yetkililerinden bir eğitim ya da sunum almanıza gerek yoktur. Evinize gelecek olan çuvallar içerisindeki leblebileri firma yetkilisinin isteği doğrultusunda küçük poşetlere doldurmak ve en sonunda da poşetin ağzını bant veya zımba ile kapatmanız istenir. Ancak biraz önceden de dile getirdiğimiz gibi yemek sektörüne çalıştığınız için bone, eldiven, maske, önlük takmanız gerekmektedir.

Bu işi sadece leblebi paketleme gibi düşünmeyin, iler ki zamanlarda hızınıza ve iş bitiriciliğinize göre antep fıstığı, badem, ceviz, fındık gibi diğer kuruyemiş paketleme işi de size verilme imkanı bulunmaktadır. Yani evde kuruyemiş paketleme işi olarak düşünmelisiniz.

Evde Leblebi Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Paketleme işlerinde daha fazla ek gelir kazanmak istiyorsanız hızlı, temiz ve iş bitirici olmalısınız. Ayrıca tek başınıza değil de bir ekip kurduğunuz takdir de kazancınız katlanacaktır. Evde leblebi paketleme işi hakkında kabaca bir hesaplama yaparsak aylık ortalama 1500 – 2000 TL civarında bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Leblebi tüm herkesin çok sevdiği ve yemekten asla vazgeçmediği çerezlerin başında gelir. Bu sebeple paketleme işine ihtiyaç sürekli duyulur. Ayrıca sezonluk bir ürün olmadığı için her an ihtiyaç duyulabilir ki bu da sizin bu işten sürekli olarak para kazanacağınız anlamına gelmektedir.

Eve iş veren firmalar nereden bulunur? Sorusuna gelecek olursak bizce sakıncalı olacağından isim ve adres paylaşmak yanlıştır. Hem sizin hem de firmanın güvenliği bizim için öncelikle plandadır. Sonuç olarak biz tüm firmaları birebir tanımıyor ve haliyle referans gösteremiyoruz. Hal böyle olunca sizin de güvenliğinizi korumak durumundayız.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Boncuk Paketleme İşi İle 2.000 TL yazımız da ilginizi çekebilir.

4 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. İyi günler evliyim ev hanımıyım calismiyorum acil evden yapabileceğim paketleme işi istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim İzmir’de oturuyorum

  2. Merhaba
    Pandemiden dolayı uzun zamandır çalışmıyorum.Evime katkı sağlamak için leblebi paket işini yapalirim.

    Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  3. Istanbul ümraniye de ikamet ediyorum. Evde kızlarımla temiz ve hızlı bir şekilde bu işi yapabilirim.

  4. Evliyim iki cocugum var kardan dolayi calsamyorm köyde yaşıyorum ise çok ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu