Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık 3.000 TL Ek Gelir İmkanı

Evde kına paketleme işi sayesinde fazla efor harcamadan aylık 2.500 TL ya da daha fazla kazanabilirsiniz. Peki evde paketleme işi veren firmalar nereden bulunur? Kına paketleme işi nedir ve nasıl yapılır? Sizler için bu soruların cevaplarını araştırdık.

En çok tercih edilen evde paketleme işi modellerinden biri de evde kına paketleme işi olabilir. Bildiğiniz üzere kına, özellikle evlenmeden önce yapılan eğlenceye bile adını veren bir üründür. Bu sebeple evlilik arifesinde oldukça fazla satılmaktadır. Düğünler yaz aylarında arttığını düşünürsek, kınanın da bahar ve yaz sezonunda daha fazla satıldığını düşünebiliriz.

Tabi kınalar sadece organizasyonlar öncesi satılacak diye bir kural yok. İnsanlar saçlarına veya ellerine kına yapmak içinde bu üründen satın alabilmektedirler. Peki evde kına paketleme işi nasıl yapılır? Bu işin aylık getirisi nedir?

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Firmalar size büyük bir çuvallar halinde kına getirmektedir ve istenilen ölçülerde, tabi ölçü aletini de size firmalar verecek, paketlemeniz beklenmektedir.

İşlem sadece kınaları bir pakete koymakla bitmiyor. Daha sonrasında paketlerin açık tarafını zımba veya bant yardımıyla kapatarak bir kutuya koymanızı ve kutuyu da koli içerisinde düzenli bir şekilde dizmeniz gerekmektedir. Bazı firmalar da kınayı kutuya koymadan, direkt olarak koli içerisinde isteyebilirler. Zaten size nasıl geri almak istediklerini belirteceklerdir.

Evde Kına Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Firmadan firmaya farklılık gösterse de genellikle ürün başına günlük, haftalık veya aylık olarak ödeme yapılmaktadır. Evde kına paketleme işi için çoğunlukla ürün başı 50 kuruş ödenmektedir. Sizinde günde 100 – 200 tane paketlediğinizi varsayarsak, günlük 50 TL ile 100 TL para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bunu aylık olarak düşünürsek 1.500 TL – 3.000 TL arasında veya performansınıza göre daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde ek iş modellerinden biri olan kına paketleme işi ile ekonomik sıkıntılarınızdan kurtulabileceğiniz oldukça para kazandıran bir iş diyebiliriz. İster tek başınıza ister de bir ekip kurarak bu işi büyütebilir ve daha çok ek gelir elde edebilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Ne yazık ki evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları ile ilgili burada herhangi bir paylaşım yapamıyoruz. Bunun öncelikli sebebi ise hem sizin hem de firmaların güvenliği açısından yanlış olabilir.

Evde ek iş imkanı ile çok fazla kişi kendilerine ek gelir yaratarak, en azından daha iyi şartlarda yaşamaya çalışmaktadır. Siz de kendinize güveniyor ve evde paketleme işi yaparım diyorsanız, “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından bilgilerinizi yazabilir ve eve iş veren firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgilerinizi yazmak istemezseniz, İşkur resmi sitesinden veya farklı sitelerden evde kına paketleme işi fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Evde Sabun Paketleme İşi Sayesinde Aylık 2.000 TL Ek Gelir yazımız da ilginizi çekebilir.

16 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Evde kina paketleme sabun ne gibi is olursa yaparim istanbul esenyurtta oturuyorum lutfen donus yapin bnde alayim.

  2. Samsun/Canik’te ikamet ediyorum. Dikkatliyim, vakte riayet ederim, pratik zekaya sahibim ve elim hızlıdır. Günlerimin büyük kısmını evde geçirdiğim için rahatlıkla yapabilirim.

  3. Samsun/Canik’te ikamet ediyorum. Dikkatliyim, vakte riayet ederim, pratik zekaya sahibim ve elim hızlıdır. Günlerimin büyük kısmını evde geçirdiğim için rahatlıkla yapabilirim.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu