Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Aylık 1.500 TL Ek Gelir İmkanı

Evde kibrit paketleme işi ile yazımızın başlığında da yazdığımız gibi aylık 1.500 TL civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde paketleme işi ile ekonomik sıkıntılarınızdan biraz da olsa kurtulma imkanınız bulunmakta ve bu iş modellerini evinizden çıkmadan yapabilmektesinizdir.

Kibrit çok eski zamanlardan beridir insanların ısınma ve korunma ihtiyaçlarını karşılamış ancak şimdilerde çakmağın kullanım kolaylığı ve süresiyle tercih edilir oldu. Ancak hala kibrit kullanan insanlar ve buna ihtiyaç duyulan yerler bulunmaktadır. Aksi halde biz neden evde kibrit paketleme işi nasıl yapılır ve aylık ne kadar kazanılır yazısı yazalım değil mi?

Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi çoğu zaman sizleri yormayan ve süreci kolay olan iş modelleridir. Evde kibrit paketleme işi de tıpkı diğerleri gibi kolay ve hızlı yapabileceğiniz bunun yanı sıra hatırı sayılır miktarda ek gelir saylayabileceğiniz işlerden biridir. Peki kibrit paketleme işi nasıl yapılır isterseniz bunu kısaca açıklamaya çalışalım.

Evde kibrit paketleme işi için her hangi bir eğitim almanız gerekmemektedir. Eve iş veren firmalar ile anlaşma yaptıktan sonra firma yetkilisi size çuval içinde yüzlerce belki de binlerce kibrit ve belirli sayıda kibrit kutusu getirecektir. Sizin tek yapmanız gereken ortalama 40 adet olacak şekilde kibritleri kutularına koymaktır. Bildiğiniz üzere kibrit kutularında 40 ± 2 şeklinde bir ibare vardır. Bu da belirli bir süre kibritleri ayırdıktan sonra gözleriniz yorulmasından ve tam olarak 40 adet sayamazsanız alıcı tarafından bir sıkıntı çıkmamasından yazılmaktadır. Ama 40 adet koymak için çabalarsanız iyi olur.

Daha sonra kibritleri koyduğunuz kutuları 10’arlı veya 20’şerli bir şekilde paketlemek olacaktır. Kutuları paketlemek için gerekli olan kağıt firma yetkilisi tarafından size verilecektir. Sürecin en sonunda ise paketlediğiniz kibrit kutularını kolilere koymak olacaktır. Evde iş imkanı sunan evde kibrit paketleme işi bu kadar basit ve kolaydır. Ayrıca özellikle bu kibrit paketleme işi devlet kurumları tarafından denetlendiği için firmalar işi verdikleri kişilere SSK yaptırdıklarını söylemek isteriz. Bu da iş devamlılığı açısından olumlu bir yol çizecektir. Tabi sizin işi düzgün yapmanız da önemli bu yolun belirlenmesinde olacaktır. Peki kibrit paketleme işi ile aylık ne kadar kazanabilirsiniz?

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Yazımızın başlığında da dediğimiz gibi evde kibrit paketleme işi ile aylık 1.500 TL ek gelir artı olarak SSK hakları kazanama imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu miktar kabaca hesaplanmış olup, sizin hızınıza ve işi doğru yapma şeklinize göre azalıp artabilir. Evde paketleme işi modellerinde ekip kurmak her zaman daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. Eve iş veren firmalarda işin bir kişiye göre daha hızlı biteceğinden bu tip ekipleri seçme olasılıkları daha fazladır. Ama tek kişi yapamaz mısınız? Tabi ki yapabilirsiniz.

Eve İşi Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Evde kibrit paketleme işi yanıcı özelliği olmasından dolayı dikkat edilmesi gereken bir iş modelidir. Bu sebeple bu işi yaparken dikkatli olmalı ve çocuklardan olabildiğince uzakta yapmalısınız. Yazılarımızda evde paketleme işi için iş veren firmaları sizlerin ve firmaların güvenliği için paylaşmaktan kaçınıyoruz.

Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak İşkur‘un resmi internet sitesine üye olabilir, Facebook gibi sosyal medyadan evde ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz belki Evde Mandal Paketleme İşi Sayesinde 1500 TL’ye Kadar Ek Gelir yazımız da ilginizi çekebilir.

6 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba, istanbul ümraniye de ikamet ediyorum. Pandemiden dolayı evdeyiz. Bu işi hızlı ve temiz bir şekilde yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Yeni evliyiz ihtiyaçlarımız için ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu