Ek İş FikirleriEvde Ek İş

Evde Kalem Montaj İşi ve Paketleme İle Para Kazanmak

Evde kalem montaj işi ve paketleme nasıl yapılır? Evde Kalem İşi Ne Kadar Kazandırır? Evde kalem işi veren firmaları nereden bulabilirim? Gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

İnsanlar tarafından genellikle en çok kullanılan ürünlerden biri olan kalemlerin yapısını bilmeyiz, bilmek için ekstra bir çaba harcayanı nadir görürüz. Ancak kalem montaj ve paketleme işi gerçekten zaman alan ve el emeği isteyen bir işlemdir. Fabrikalarda kalemlerin ayrı ayrı parçaları yapılır ama montajlama işi çoğunlukla insanlara kalır. Bildiğiniz üzere en çok kullanılan kalem tipleri tükenmez kalem ve basmalı veya uçlu kalem denilen türlerdir. Bu iki kaleminde montaj işi bulunur. Aslında oldukça basit bir işlemdir. Ancak uzunca bir süre aynı işlemleri tekrarlamak dikkat dağınıklığına, baş, boyun ve kas ağrılarına neden olur. Peki gelelim evde montaj işi nasıl yapılır? Sorusunun cevabına.

Evde Kalem Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Eğer evden çıkamıyorsanız ve evde çalışmak, ek gelir elde etmek istiyorsanız, evde kalem işi veren firmalardan kalem işi alabilir ve evde ek gelir elde edebilirsiniz. Evde kalem montajı işi yapmak özellikle ev hanımları için çok iyi bilir ek gelir imkanı demektir. Böylelikle alışveriş ve bir kısım ihtiyaçlarınız için de gelir elde etmiş ve hayatınızı kolaylaştırmış olacaksınız.

Evde çocuk bakan, annesine babasına bakan, evden çıkamayan ev hanımları veya kendi evinde çalışmak isteyen erkekler için evde kalem işi yapmak hem güzel para getiren hem de rahat bir iştir. Eve kalem işi veren firmaları bulduktan sonra aldığınız kalem işlerini yapacak ve zamanında teslim edeceksiniz, Ardından firmayla anlaştığınız ücret size teslim edilecek ve böylece evde ek gelir elde etmiş olacaksınız. Peki evde kalem montaj işi nasıl yapılır?

Evde kalem montaj işi 2 çeşitli bir uygulama diyebiliriz. Eğer tükenmez kalem montajı yapacaksanız; bu işlemde kalemin uç, iç ve arka kısmı olarak 3 basamak bulunur. Tükenmez kalem aparatları size verilir ve sizde doğru bir sıra ile birleştirerek tükenmez kalem montaj işlemini tamamlarsınız.

Basmalı veya uçlu kalem denilen türlerinin ise; kalemin alt tarafına uç ve yay, üst tarafına ise silgi ve silgi kapağı takılır ancak kalem montaj işi bitmiş olmaz. Bunun ardından elinizde iki tane ayrı parça oluşmuş olacaktır. Bu iki parçayı da birbirlerine birleştirerek kalem montajı tamamlanmış olur. Kalem montajını yaptıktan sonra iş paketlemeye gelir. Firma tarafından belirlenen sayılarda karton kutulara kalem paketleme işlemi yapılarak tüm süreç sona erer.

Siz hazırsınız, evde ek gelir kazanmak istiyorsunuz peki evde kalem montaj işi veren firmayı nereden bulacaksınız?

Evde Kalem Montajı Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eve kalem işi veren firmaları internetten çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bu firmalar çalışanlarını genel olarak zaten internetten bulduğu için iletişiminiz ve çalışmanız da çok rahat olarak başlayacak ve birden kendinizi işin içinde bulacaksınız. Ardından kendi yeteneklerinize ve zamanınıza göre iş yapmaya başlayacaksınız. Evde sizin gibi zamanı müsait olan başka bireyler de varsa onlarla birlikte güzelce iş yapabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise mobil uygulamalar olabilir. Armut benzeri uygulamalara üye olarak evde yapılacak işler ile para kazanabilirsiniz.

Yazının altında yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmından evde kalem montajı veren firmaların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Evde Kalem İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Evde kalem işi fiyatları sizin firma ile anlaşmanıza ve kapasitenize göre değişmektedir. Ancak genel olarak bakılacak olursa asgari ücret kadar bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımları tarafından tercih edilen evde kalem montaj işi yaparak aylık ortalama 2000 – 3000 TL kazanabilirsiniz.

Eğer evde müsait daha fazla insan varsa daha da fazla iş yapabilir ve daha fazla paralar kazanabilirsiniz. Evde kalem montaj işi yapmak son zamanlarda insanların keşfetmeye başladığı zamanla popülerleşen bir iştir. Bu işe başlamak için geç kalmayın ve eve kalem işi veren firmalara bir an önce ulaşıp evde kalem işi yapmaya başlayın.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ” Evde Yaprak Sarma Fiyatları | Evde Yaprak Sarma İşi ” yazımızı da inceleyebilirsiniz.

8 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Ankara Altındağ da oturuyorum. 4 kişilik bir aileyiz. Alerjik astım hastasıyım. Dışarıda çalışamıyorum. 2 tane çocuk okutuyorum. İşe çok ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun

  2. Merhaba Afyonkarahisar merkezde ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım. Elim hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım. Gerektiğinde ekip ile çalışma imkânım var.bu işe acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu