Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Düğme Paketleme İşi İle Aylık 1.700 TL Ek Gelir İmkanı

Evde düğme paketleme işi sizin çok zamanınızı almayacak ve yormayacağını düşündüğümüz evde paketleme işi modellerden biridir. Peki eve iş veren firmalar nereden bulunur ve düğme paketleme işi nasıl yapılır ? Bu soruların ve cevaplarını sizler için derledik.

Düğme deyip geçmemek lazım, buluşu M.Ö. 3000’li yıllara kadar dayanmaktadır. O dönemlerde deniz kabukları ve tahtalar kullanılarak yapıldığı belirtilen düğmelerin, ihtiyaçtan daha çok bir süs eşyası olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Günümüze geldiğimizde düğme artık kıyafetlerde zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiş ve çok büyük bir sektöre yayılmıştır.

Konumuza dönecek olursak evde düğme paketleme işi nasıl yapıldığını, bu işten aylık kazancın ne kadar olduğunu ve eve iş veren firmalar nereden bulunacağını sizler için araştırdık.

Evde Düğme Paketleme İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Düğme paketleme işi, eve geldiğinizde hiç yorulmadan rahatlıkla yapabileceğiniz evde paketleme işi modellerinden biridir. Hatta arkadaşlarınızla veya komşularınızla bir ekip kurmayı düşünürseniz sizi tatmin edecek ücretler alabilme imkanınız bulunmaktadır. Peki evde düğme paketleme işi nasıl yapılır sorusuna gelirsek;

Ek iş veren firma ile anlaştığınızı düşünelim; firma yetkilileri tarafından size farklı renk, çeşit ve ebatlarda pantolon, gömlek ve ceket düğmesi teslim edilecektir. Sizin yapmanız gereken iş ise, her düğmeyi 5’li veya 10’lu ya da firma kaçlı olmasını istiyorsa ayırmanız ve poşetlemeniz olacaktır.

Firma size bu ürünleri sayılı olarak teslim eder ve yine sayılı olarak sizden teslim alacaktır. Size düğmeleri içine koyacağınız poşet, koli, bant firma yetkilileri tarafından temin edilecektir.

Oldukça basit bir işlem olmasına rağmen yine de firma yetkilisi size ürünleri teslim ederken, nasıl ayıracağınızı ve paketleyeceğinizi yanlışlık olmaması adına gösterir. Genellikle 1 hafta süre verilir ve bir sonraki hafta tekrar gelerek sayısı ve doğru yapıldığından emin olduktan sonra size elden veya banka EFT/Havale yöntemiyle ödemeyi gerçekleştirir.

Evde Düğme Paketleme İşi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Gelelim bu işi yapmak isteyenlerin asıl ilgilendiği soruya; Evde düğme paketleme işi ile aylık ne kadar kazanılır? Bu sorunun cevabı aslında sizin işi ne kadar hızlı, ne kadar doğru yapmanız ile doğru orantılıdır.

Çoğunlukla bir haftada 1 iş yaptığınızı varsayarsak, firmalar iş yoğunluklarına göre 400 TL – 500 TL arasında bir ücret ödemektedirler. Aylık olarak düşünürsek ortalama 1.600 TL ile 2.000 TL arasından bir ek gelir kazanma imkanınız bulunmaktadır. Eğer ki siz bir ekip kurar ve daha çok firma ile iş yaparsanız bu miktarların çok üzerinde para kazanabilirsiniz.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Evlere düğme işi veren firmalar hakkında ne yazık ki herhangi bir paylaşımda bulunamıyoruz. Bunun sebebi olarakta firma, müşteri ve ek iş arayan kişinin güvenliği için olduğunu belirtmek isteriz.

Evde ek iş imkanı ile çok fazla kişi kendilerine ek gelir sağlamakta ve daha iyi şartları yaratmaya çalışmaktadırlar. Siz de bu kişiler arasındaysanız ve evde paketleme işi yaparım diyorsanız, aşağıdaki “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmında gerekli yerleri doldurabilir ve eve iş veren firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıya bilgilerinizi yazmak istemezseniz, İşkur websitesinden, Facebook gibi sosyal medya platformalarından veya mobil uygulamalardan evde düğme paketleme işi fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Bu yazımızı beğendiyseniz Evde Sabun Paketleme İşi Sayesinde Aylık 2.000 TL Ek Gelir Kazanabilirsiniz yazımızı da göz atmanızı tavsiye ederiz.

4 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. merhaba kartalda oturuyorum boş zamanımı değerlendirmek için ek iş arıyorum sabun veya düğme paketleme işini almak istiyorum yardımcı olur iseniz çok sevinirim

  2. Merhabalar ben hakkariden yazıyorum lütfen bana yardım edin ben bu işi yapmak istiyorum eşim belinden ameliyat oldu çalışamıyo bir gelirimizde yok sizden ricam bana dönüş yapın ve işi verin lütfen haber bekliyorum sizden yalnız kargo yada üyelik ücretim de yok saygı ve sevgiyle

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu