Evde Ek İşEk İş Fikirleri

Evde Bardak Altlığı Paketleme İşi İle Aylık 2.000 TL Ek Gelir

Evde bardak altlığı paketleme işi basit, hızlı ve kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz evde paketleme işi modellerinden biridir. Bildiğiniz üzere ihtiyacı bulunan aileler genellikle ek gelir kazanmak için evde iş imkanlarını değerlendirmektedir ve hane ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Bu yazımızda ise evde bardak altlığı paketleme işi nasıl yapılır, ne kadar kazanılır ve eve iş veren firmalar nereden bulunur anlatmaya çalışacağız.

Günümüz şartlarında 4 kişilik bir ailenin 5.000 TL kazanması bile ne yazık ki yetmemektedir. Kaldı ki asgari ücretle geçinmek için insanların yaşamaları için fedakarlık yapmak gerekmektedir. Genellikle ek gelir elde etmek isteyen kişiler için evde paketleme işi modelleri oldukça yerinde bir seçenektir. (Farklı evde paketleme işleri için Evde Ek İş kategorimizi inceleyebilirsiniz) Bu yazımızda da bu paketleme işleri arasında basit, hızlı ve hiçbir bilgi gerektirmeyen evde bardak altlığı paketleme işi modelinden bahsedeceğiz.

Evde Bardak Altlığı Paketleme İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bardak altlıkları restoranlarda, kafelerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bir eşyadır. Karton, keçe, sunta vb. gibi materyallerden yapılır. Amaç bardağın masa üzerinde iz bırakmamasını sağlamaktır. Bir müşteri olarak bir kafe gittiğinizde ve masa da bir sürü bardak izi gördüğünüzde, sanki masa hiç silinmiyor ve pis izlenimi oluşmaz mı? İşte bu izlenimi yok etmek için çoğunlukla insanların girip çıktıkları yerlerde kullanılmaktadır.

Peki evde bardak altlığı paketleme işi nasıl yapılır diye sorarsanız; çok basit ve keyifle yapabileceğiniz bir iş diyebiliriz. Anlaştığınız firma tarafından size kutu içerisinde renk renk, model model, çeşit çeşit bardak altlıkları gelecektir. Öncelikle yapmanız gereken aynılarını gruplamak ve bir yandan da eğer yırtık, kırık veya şekli bozuk olan varsa ayırmak olacaktır. İşin uğraştırıcı kısmı bitti diyebiliriz. Bundan sonra firma tarafından bir pakette kaç tane olacağını bildiğinizden, 5’şerli, 10’arlı veya farklı sayılarda gruplayıp, poşetlemelisiniz. İşlem bu kadar basit.

Evde Bardak Altlığı Paketleme İşi İle Aylık Kazanç

Son zamanlarda kafe ve restoranların kapalı olması sebebiyle bu iş birazda olsa aksamış gözükebilir ancak yavaş yavaş açıldığını ve ileri de tamamen açılacağını bildiğimizden uzun süreli bir iş kolu olabilir. Tabi uzun süreli olması için sizin de işi doğru, hatasız ve hızlı yapmanız önemlidir. Evde paketleme işi modellerinde genellikle ücret ürün başı kazanılır. Firmadan firmaya değişiklik gösterse de ortalama olarak aylık 2.000 TL gibi bir ek gelir kazanma imkanınız bulunmaktadır. Eğer bir ekip kurarsanız daha fazla iş alıp daha kısa sürede bitireceğinizden dolayı kazancınız bu yazdığımızdan daha yüksek olacaktır.

Eve İş Veren Firmalar Nereden Bulunur?

Bu konuda farklı yerlerde pek çok şeyler yazılıp, söylenmektedir. Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz, kesinlikle işten önce sizden kapora, depozito gibi para isteyen firma veya kişilerden uzak durmalısınız. İnsanları kandırmaya müsait bir alan olduğundan dolayı bu tarz olaylar yaşandığı bilinmektedir.

Biz para ekstra olarak öncelikle sizin güvenliğinizden dolayı firma veya iş yeri adres, telefon bilgilerini paylaşmaktan kaçınmaktayız. Bu sebeple isterseniz aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi girerek evde bardak altlığı paketleme işi yapacak kişileri arayan firmaların sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında yazmak istemezseniz, en güvenilir olduğunu düşündüğümüz İşkur üzerinden eve iş veren firmalar nereden bulunur sorusuna cevap bulabilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken İşkur‘un resmi internet sitesine girip üye olmaktır. Daha sonrasında ‘İş İlanları’ kısmından arama kutucuğuna “paketleme” yazarak evde paketleme işi veren firmalar hakkında detaylara erişebilir ve aramanızı il-ilçe gibi seçenekleri yazarak daha spesifik sonuçlara erişebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru
İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru

10 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba evde yatalak anneme bakan ablam var ona bakmakla hükümlü olduğu için calısamıyo tam bize göre bir iş hem işleriniz hallolsun hemde sevaba girin çok dua ederiz 0531 9** ** **

  2. Merhaba öğrenciyim ve ihtiyaçlarımı karşılayıp kendi ayaklarımın üzerinde durmak için bu işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  3. Merhaba bende evde paketleme yapmak istiyorum cunku suanda cok zor durumdayiz belki bu iş bize iyi gelir ve kücük cocuğumun istedigi seyleri alamiyorum bu da cok üzücu benim icin

  4. Merhaba eşim çalışmıyor evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz en kısa sürede cevabınızı bekliyorum

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu