Ek İş FikirleriAz Bütçe İle Ek İş

Evde Anahtarlık Yapımı İle Ek Gelir Fırsatı

Evde anahtarlık yapımı ile aylık ne kadar kazanılır? Anahtarlık paketleme işi nedir? Eve iş veren firmalar nereden bulunur? Bu soruların hepsinin cevabını sizler için derledik.

Son zamanların eve en çok verilen işlerinden olan anahtarlık işi sayesinde siz de hem parça başı hem de kilo başı para kazanama şansına sahipsiniz. Getirdiği ek gelir sayesinde ev kadınlarının en çok tercih ettikleri işlerden biridir. Bu sebeple evde ek iş arasında en çok tercih edilendir diyebiliriz. Özellikle turistik şehirlerde şehri, gezilen yeri, ülkeyi tanıtan anahtarlıklar oldukça fazla bir şekilde satılmaktadır. İster firmalara bağlı olarak isterseniz de kendiniz bireysel olarak satış yapabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda evde anahtarlık yapımı ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağız ve satış hakkında ufak tüyolar vereceğiz.

Evde Anahtarlık Yapımı İle Para Kazanma

Evde anahtarlık yapımı ile birkaç farklı koldan para kazanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki eve iş veren firmalar ile bağlantıya geçmenizdir. Bu daha çok evde anahtarlık paketleme işi olarak görülebilir.

Evde Anahtarlık Yapımı 1. Yöntem

Şöyle düşünün; herkes mutlaka anahtarlık kullanır ve kendinizde mutlaka görmüşsünüzdür, satılan dükkanlarda anahtarlıklar şeffaf bir poşet içersindedir. İşte bu seçenekte yapacağınız iş budur. Firma ile yaptığınız anlaşmalar sayesinde size boş ambalajlar ve anahtarlıklar verilir. Siz de anahtarlıkları ambalajlara koyarsınız ve işiniz biter.

Firmalar size anahtarlıkları ve gerekli olan diğer malzemeleri sayıp verecektir ve aynı sayıda almak isteyecektir. Firmalar, işlemi eksiksiz yaptığınız takdirde genellikle parça başı 1 TL civarında bir ücret ödemektedirler. Basit ve kolay bir iştir ve aylık ortalama 2000-3000 TL arasında para kazanma şansınız bulunur. Tabi bu birazda sizin elinizde daha fazla yaparsanız daha fazla kazanırsınız. Eve iş veren firmalar nereden bulunur derseniz; bunun için internet sitelerini veya mobil uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Evde Anahtarlık Yapımı 2. Yöntem

Bir diğer seçenek ise kendi anahtar tasarımlarınızı yapıp satmanız. Bunun için biraz hayal gücü biraz el becerisi biraz da zamana ihtiyacınız olacaktır. Yapacağınız anahtarları kendi belirlediğiniz fiyata göre satabilirsiniz. Ama mutlaka pazar araştırması yapın çünkü ortalama bir anahtarlığın fiyatı 5-10TL arasındadır. Siz daha fazla bir fiyat biçerseniz ürün elinizde kalır. Peki yaptığınız anahtarlığı nerede satacaksınız? Bunun için çok fazla kullanıcıya ve ziyaretçiye sahip olan e-ticaret sitelerini veya Instagram gibi sosyal medya platformalarını kullanabilirsiniz.

Evde Anahtarlık İşi İçin Ufak Tüyolar

Özellikle turistik bir bölgede yaşıyorsanız evde anahtarlık işi yaparak çok yüksek karlı satışlar gerçekleştirebilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yerin mutlaka turistik bir yapısı, bölgesi olmuştur ve mutlaka bunun anahtarlığını da görmüşsünüzdür. Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi Paris anahtarlıkları tüm şehirde satılmaktadır. Tabi bu tip anahtarlıklar fabrikada yapıldığı için ucuz fiyatlı ve adet olarak çok fazladır ama anlatmaya çalıştığımız işin özü budur. Bölgeyi anlatan bir anahtarlığın maliyeti size en fazla 4 TL civarında olacaktır. Bunu turistlere minimum 2-3 Euro’dan satabilirsiniz. Bu da anahtarlık başı size ortalama 14 – 23 TL kar bırakacaktır.

Evde anahtarlık paketleme işi

Şimdi bir de turistik bölgede yaşamayan ziyaretçilerimiz için anahtarlık işini inceleyelim. Eğer siz de evde güzel tasarımlar yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve yeni fikirlere açığım diyorsanız parça başı kazanç sağlayabilirsiniz.

Eve iş veren firmaların sizi daha kolay bulabilmesi amacıyla aşağıda yer alan “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmına bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Not: “Seni Fark Etmelerini Sağla !” kısmı evde iş imkanı sunan firmaların sizi bulmasını kolaylaştırmak amacıyladır. Herhangi bir firmaya başvuru işlemi değildir.

Evde anahtarlık yapımı yazımızı beğendiyseniz Evde Kutu Yapımı İle Para Kazanma yazımızı da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Daha fazlası için Evde Ek İş kategorimize göz atabilirsiniz.

3 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Evde 4 kişilik aileyiz işe çok ihtiyacımız var. Astım hastasıyım evden dışarıya çıkamıyorum. 2 tane çocuk okutuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu