Para Ekstra

Evde Anahtarlık İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Evde Anahtarlık İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Son zamanların eve en çok verilen işlerinden olan anahtarlık işi sayesinde siz de hem parça başı hem de kilo başı para kazanabilirsiniz. Özellikle turistik şehirlerde şehri, gezilen yeri, ülkeyi tanıtan anahtarlıklar oldukça fazla bir şekilde satılmaktadır. İster firmalara bağlı olarak isterseniz de kendiniz bireysel olarak satış yapabilirsiniz.

Evde anahtarlık işi için ufak tüyolar:

Özellikle turistik bir bölgede yaşıyorsanız evde anahtarlık işi yaparak çok yüksek karlı satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Bölgeyi anlatan bir anahtarlığın maliyeti size en fazla 2 TL olacaktır. Bunu turistlere minimum 5 Euro’dan satabilirsiniz. Bu da anahtarlık başı size ortalama 12 – 15 TL kar bırakacaktır.

Şimdi bir de turistik bölgede yaşamayan ziyaretçilerimiz için anahtarlık işini inceleyelim. Bu işi eve veren firmalar bulunmaktadır. Eğer siz de evde güzel tasarımlar yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve yeni fikirlere açığım diyorsanız parça başı kazanç sağlayabilirsiniz. Firmalar genellikle parça başı 1 – 1.5 TL arasında bir ücret ödemektedirler.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Şükriye Gezer dedi ki:

    Bu işe çok ihtiyaçim var evde 7 kişiyiz ve Kocaeli Gebze de otiruyoruz

  2. Meral Diricanli dedi ki:

    Evde 4 kişilik aileyiz işe çok ihtiyacımız var. Astım hastasıyım evden dışarıya çıkamıyorum. 2 tane çocuk okutuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun.