Ek İş FikirleriAz Bütçe İle Ek İşEvde Ek İşSermayesiz İş Fikirleri

Ev Hanımları Müjde : Evde Sarma İşi İle Ek Gelir Kazanabilirsiniz

Türk milletinin en sevdiği yemeklerden biri olan ve bir o kadar da zahmetli olan sarmanın artık ev hanımları tarafından yapılıp satıldığını biliyor musunuz? Peki sadece bu işler üzerine çalışan catering firmalarının olduğundan haberiniz var mı? Evde sarma işi sadece firmalara değil, aynı zamanda bu işi yapan dükkanlara ve diğer çalışan bayanlara da hitap ediyor.

Evde sarma işi ile nasıl para kazanılır?

1) Diğer çalışan ailelere satış: Özellikle günlerde çalışan kadınlar sarmayı hazır alma yöntemine gidiyorlar. Evde sarma işi yapan bayanlara yaklaşık 1 hafta öncesinden sipariş geçiyorlar ve günün yapılacağı zaman evlerine teslimat istiyorlar. Kilo başı veya parça başı ödeme anında yapılır.

2) Ev yemeği satan dükkanlara veya cafelere satış: Sizler de evde sarma sararak bunları ev yemeği satan dükkanlara veya cafelere satabilirsiniz. Bunun için öncelikle dükkanlarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Özellikle ev yemeği satan dükkanlarla görüştüğünüzde %80 olumlu yanıt alacaksınızdır. Toplu bir şekilde yaptığınız için de sürümden kar sağlayacaksınız.

3) Firmalara satış: Catering firmaları sarmaların tazeliğini sağlamak için sürekli olarak ev hanımlarına bu tarz işleri vermektedirler. Catering firmalarının sizlerle iletişime geçmesi için de yorum bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde anlatan yazıyı göndermeniz gerekmektedir. Firmalar genellikle haftalık bazda çalıştıkları için ödemeniz haftalık olarak yapılacaktır. Ayrıca catering firmaları toplu bir şekilde sipariş geçtikleri için tek başınıza hepsinin altından kalkamazsınız. Bu yüzden bir sarma grubunuzun olması çok daha iyi olacaktır.

Bir Kişi Fark Edilmek İstendi

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu