Evde Ek İş

Ev Böreği Yaparak Para Kazanmak

Ev Böreği Yaparak Para Kazanmak

Kendi evlerinde börek yapmaya vakit bulamayanlar ya da hazır börekler yerine ev böreği satmayı tercih eden yerler için evde yapılan börek her zaman tercih edilmekte. Bu da ev böreği yaparak para kazanmak isteyenler için önemli bir gelir kapısı oluyor.

Börek yapmanın zorluğu maliyetinden daha ziyade el işi kısmı. Bu sebepten dolayı bu konuda yeteneği olmayanlar için de ev böreği satın alarak bu lezzeti tatmak oldukça önemli.

Ev Böreği Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Elbette börekten para kazanmak için iyi börek yapmak gerekiyor. Bayanlar bu konuda biraz pratik yaparak iyi sonuçlar ortaya çıkarabilirler ancak erkeklerin biraz zorlanacakları kesin. Bu noktada da işin içine börek yapımından anlayan yakınlar devreye giriyor.

Ev böreği yaparak para kazanmak için en önemli satış kanalı tabii ki sosyal medya. Sosyal medya üzerinde açılacak olan bir sayfa ve Instagram hesabı ile kolayca müşteri oluşturmak mümkün. Elbette börek yapmak kadar satış yapabilmek için işin içine bir de pazarlama giriyor.

Yaptığınız böreği tadan insanların görüşlerini sundukları bir video ya da yapım aşamasında sırlarınızı açıklamadan (eğer varsa) çekeceğiniz bir video pazarlama açısından oldukça iyi olacaktır.

İmkanınız ve satış oranınız kadar börek yapabilirsiniz. Ne kadar çok börek yapıp satarsanız insanlar sizden daha kısa sürede haberdar olacaklardır. Bununla birlikte yaptığınız börekleri evlere teslim etmeniz de insanların memnun kalmaları ve belirli zamanlarda sizden börek almaları anlamına gelmektedir.

Ev Böreği Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Ev böreği yaparak para kazanmak her zaman için bu işi yapan kişinin ne kadar çalıştığı ile doğru orantılıdır. Yakınınızda bulunan ve ev böreği satmak isteyen yerlerle anlaşarak bu işi düzenli bir hale getirerek böreklerinizi bu yerlere satabilirsiniz. Bu bir bakıma sürekli olarak börek üreterek kazancınızın da sürekli olması anlamına geliyor.

Börek fiyatlarını tamamen kar etmek istediğiniz oranda ayarlayabilirsiniz. Elbette daha çok talep görmesi için de makul bir fiyatta tutmak her zaman için yararınıza olacaktır.

gene de kaba bir kazanım oranı belirtecek olursak sadece ev böreği yapmak isteyen bir insan aylık ortalama bir satış ile 1500 – 2000 TL den düşük kar etmemektedir.

Evde yapılabilecek ek iş imkanları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için Evde Ek İş kategorisindeki diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

2 Kişi Fark Edilmek İstendi

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu