Bayilik

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar

Damacana su bayiliği veren firmalar yazımızda şu an aktif olarak damacana bayiliği veren firmalardan ve damacana bayilik almak için gerekli şartlar, aylık kazançları, kar oranları gibi merak edilenleri bu yazımızda yanıtlıyoruz.

Damacana su bayiliği veren firmalar arasında en bilindik ve en hızlı şekilde bayilik alabileceğiniz Dağdelen ve Ulupınar markalarının bayilik şartlarını ve bayi olanaklarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Dağdelen Damacana Su Bayiliği 

Dağdelen Damacana Su, 1993 yılında kurulmuş ve damacana su sektöründe ciddi anlamda markalaşmış bir firmadır. Dağdelen Su, İstanbul ve Trakya bölgesinde dağıtım ağına sahipti ve İstanbul’un pek çok bölgesine teslimat yapabilmektedir.  Peki Dağdelen Damacana su bayiliği nasıl alınır?

Dağdelen Damacana Su Bayilik Şartları

140’dan fazla bayiye sahip olan Dağdelen Damacana Su Bayiliği yüksek kâr marjı vadediyor, girişimcilerde aradığı şartlar ise aşağıdaki gibidir.

  1. Dağdelen Damacana Su bayisi olacak olan kişilerin en az bir adet ticari araca sahip olması çok önemlidir.
  2. Ticari araçla beraber en az 100 bin TL ile 200 bin TL arası bir  sermaye gereksinimi olacaktır.
  3. İlk etapta yaklaşık 500 damacana su için depozito bedeli ödenecektir
  4. Herhangi bir isim hakkı bedeli hakkında açıklama yapılmamıştır detaylı bilgiyi başvuru alanından öğrenebilirsiniz.

Dağdelen Damacana Su Bayiliği Kar Marjı

Damacana su sektöründe kâr marjı zaten çok yüksektir. İşinizi ilk kurduğunuzda 500 damacana için ortalama 5 bin lira gibi bir depozito ödemesi yaparsınız ve damacanaları geri verdiğinizde ödediğiniz bedeli geri alabilirsiniz. Kâr marjı ortalama yüzde 80 civarındadır. Normal şartlarda aslında yüzde yüz olsa da cironuz üzerinden yüzde 20 pay ödüyorsunuz firmaya.

Dağdelen Damacana Su Bayiliği Günlük Ciro Ne Kadar?

Dağdelen Damacana Su bayileri günde ortalama 300 TL ile 900 TL arası ciro yapmaktadırlar. Yapılan ciro bölgeden bölgeye göre değişse de ortalama bu civardadır.

Dağdelen Damacana Su Bayiliği ile Ayda Ne Kadar Kazanırım?

Dağdelen Damacana Su Bayiliği alarak ayda ortalama 20 bin TL civarında ciro yaparsınız ve bu cironun yaklaşık olarak %80’i yani 16 bin TL’si sizin karınızdır. Aracın mazot giderleri, kira ve personel gibi masraflar çıkıldığında ortalama 12 bin TL civarında bir rakam vergiden önce size kalır. Verginizi ve sigorta primlerinizi ödedikten sonra yaklaşık 9 bin TL civarında bir net kar rakamı oluşacaktır.

Dağdelen Damacana Su Bayiliği Başvurusu

Dağdelen damacana bayiliği almak için firmanın internet sitesi üzerinden iletişim formundan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dağdelen Su İletişim: https://dagdelen.com.tr/iletisim.html

Ulupınar Damacana Su Bayiliği

Ulupınar Damacana Su firması 1999’da kurulmuş olan bir damacana su firmasıdır. Yüksek kâr marjı ve rekabetçi çalışma sistemi ile bayilerine çalışma imkânı sunan Ulupınar Damacana Su bayileri, ciddi anlamda bayilik ağını genişletmek ve güzel satış rakamları yakalamaktadırlar. Ulupınar Damacana Su bayiliği alarak hazır kurulu işinizde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ulupınar Damacana Su Bayilik Şartları

  1. Bayi, firmanın kendisine verdiği 19lt damacana ve 5-10 litrelik pet şişe sularını bulundurmak zorundadır.
  2. Girişimcinin bu işi yapabilmek için en az bir adet ticari aracının olması gerekmektedir, ticari araç olmaksızın bu iş yapılamaz.
  3. Toplamda damacanaların depozito bedelleri, ticari araç ve çeşitli diğer şeyler için en az 100 bin TL sermaye gereksinimi vardır.

Ulupınar Damacana Su Bayiliği Kar Marjı

Bayiler satışların yüzde 75’ini kendine alırlar ve bu pay ile dükkanlarının giderlerini karşılayıp kar olarak kendilerine para bırakırlar. Yüzde 25’lik komisyon dışında su veya benzeri bir şey için ekstra para harcanmıyor.

Ulupınar Damacana Su Bayiliği ile Günde Ne Kadar Ciro Yaparım?

İşletmelerin yüzde 90’ı günde 400 TL ciro barajını aşabiliyorlar. Bu kadar ciro yapabilmek için 19 litre damacana da en az 30-35 adet satış yapmanız gerekiyor. İşleri oturmuş ve uzun süre iş yapan bayiler günde 1000 TL’ye yakın cirolar da elde edebiliyorlar.

Ulupınar Damacana Su Bayiliği Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapabilmek için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Telefon Numarası: 0212 673 30 00

Ulupınar Damacana Su Bayiliği ile Ne Kadar Para Kazanırım?

İşini henüz yeni açmış işletmelerin günlük cirosu genelde 100 TL’ye ancak ulaşabiliyor. Zamanla işletiniz açılıyor ve günlük net satışlarınız 400-500 TL gibi rakamlara kadar ulaşabiliyor. Su satışlarında kâr marjı çok yüksek olduğu için neredeyse cironun büyük bir bölümü kar olarak kalıyor.

  1. Bayilerin ana hedefi günde 50 damacana su satmaktır, fakat bu sayıya ulaşabilmek için neredeyse en az 400 hanenin sizden düzenli bir şekilde su alıyor olması gerekiyor.
  2. Bu nedenle ilk başlarda günde 7-8 sonra günde 30-35’e kadar çıkan bir damacana su satışı oluyor.
  3. Günde 35 damacana su satan bir işletme ayda en az 7.000 TL- 8.000 TL net kar yapıyor.

Damacana bayiliği almak isteyenler için detaylı bilgileri verdiğimiz bu yazımız sonrasında Halk Ekmek bayiliği de almak isterseniz daha önce sitemizde yer verdiğimiz Halk Ekmek bayiliği nasıl alınır başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu