Ek İş FikirleriEvde Ek İşSermayesiz İş Fikirleri

Bu İşi Herkes Yapabilir : Kurdele İşi İle Para Kazanın

Süs eşyası üretim firmaları, düğün organizasyon şirketleri, tekstil firmaları gibi birçok firma evlere kurdele işi vermektedir. Değişik tasarımlarda ve boyutlarda yapılan bu kurdeleler farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri için oldukça uygun bir iş modeli olan bu işten ayda 600 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Üstelik günde maksimum 3 saat çalışarak bu rakamlara ulaşabilirsiniz.

Özellikle düğün organizasyonu şirketleri kurdele işini çok vermektedir.

Sandalyelerin süslenmesi, davetiyelere yapıştırılması, şekerlerde bulunması gibi sebeplerden dolayı oldukça ihtiyaçları olabilmektedir. Yalnız öncelikle bu firmalarla irtibata geçmeniz gerekir. Bu da bazen oldukça zor olabilir.

Sadece firmalarla çalışmak zorunda da değilsiniz. Kendi tasarımlarınızı hayata geçirip kendi müşterinizi kendiniz de bulabilirsiniz. Aslında en iyi yol da budur. Çünkü bir firma sizinle çalışmadan önce deneyiminizin olup olmadığına, yaratıcı olup olmadığınızı kontrol eder. Sizler de onlara numune örnekler göstererek hemen işi kapabilirsiniz.

3 Kişi Fark Edilmek İstendi

  1. Merhaba, biz İstanbul Beykoz’da ikamet ediyoruz, evde paketleme işi yapmak istiyoruz, bize bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

  2. Sivas’ta yaşıyorum ewde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Seni Fark Etmelerini Sağla !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu